Durugörü Çakra Açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba mabet sakinleri...

Ben körelen durugörü ve telepati yeteneğimi tekrar aktive edebilmek için, ilgili çakralarımı açmak istiyorum. Durugörü için iki kaşın ortasındaki çakra açılmalıymış. Telepati için hangisi olduğunu bilmiyorum. Ve bu çakralarımı nasıl açabilirim bana yardımcı olur musunuz? Çünkü daha önce hiç denemedim.. Çok teşekkürler.. Sevgiler..

78baris78

Kayıtlı Üye
Forumda bu konuyla ilgili kaynaklara bir çok kez rast geldim dostum. Bir araştırmanı tavsiye ederim. Ama sandığın kadar kolay olmayacaktır bu tıkanan çakraları açma meselesi :( Bende baya uğraştım olmadı.. Şu anda grip olmamla birlikte tıkanan burnum yüzümden konsantre eksikliği yaşıyorum. Sağlıcakla kalman dileklerimle.. .

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitede çakra, aura, şifacılık inisiyasyonları gruplar oluşturulduktan sonra peş peşe yapılmaktadır. Bunlardan ayrı olarak vizyon ( durugörü) inisiyasyon çalışması da yapılmaktadır.
Vereceğim linke bakmanızı ve enerji okulunda inisiye çalışmalarını da incelemenizi öneririm.
Orada verilen tarihler eskidir, ancak tekrar inisiye çalışmaları başlamadan önce rep puanınızı arttırmaya bakın.

Gizlimabet mayıs, haziran, temmuz inisiyasyon çalışma takvimi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Ayrıca rep için linkte aşağıdadır.

"Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" - Tekil Mesaj Gösterimi - Rep + Puanı Verme

Çakraları aktif hale getirmekten çok, devamlılığını sağlamak gereklidir. Tek bir çakra değil, hepsi için çalışmalısınız. Çakra meditasyonları da mevcuttur.

Yeni çağ forumunda Şifacılık başlığını tıkladığınız zaman, Çakralar bölümünü araştırın.
Size oranın da linkini vereyim.

Çakralar - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...