kristalangel

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Şimdi ben rüyamda , konuşmadığım bi arkadaşımın bizim eve geldiğini gördüm , fakat arkadaşımın geldiği ev bizim şuan oturduğumuz ev değil .
Neyse rüyamda da arkadaşımla küs oluyorum ve arkadaşım eve geliyor , ben uyuyor oluyorum ama ne hikmetse arkadaşımın geldiğini filan görüyorum . Neyse annem arkadaşıma benim uyuduğumu söylüyor arkadaşımda tamam diyip gidiyor . Sonra annem kapıyı kapatıp içeri giriyor ve daha sonra telefonla beni arıyor ( aynı evde olduğumuz halde ) " x arkadaşın seni görmeye geldi " diyo , bende " ben onla konuşmuyorum söylersin ona " diyip telefonu kapatıyorum , daha sonra annem kapıyı açıyor ve arkadaşım tekrar kapıda oluyor ( oysa ki gitmişti arkadaşım ) annem benim arkadaşımla küs olduğumu söylüyor ve arkadaşım içeriye giriyor..

Ve daha rüyamın devamı gelmeden annem beni uyandırıyor .
Nedir bu sizce ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çevrenizde ve ailenizde çok sevildiğinize ve fikirlerinize itibar edildiğine işaret ediliyor.

Otoriter bir öğretim görevlisi ile aranızı açmamaya bakın.

Bazı hilekar kişiler ile aynı ortamda olup, bu yaptıklarını matah bir şey gibi lanse etmelerine tanık olabilirsiniz. Bu grubun sizi etkilemesine izin vermemeniz hayrınıza olacaktır.

Sevgiler

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
O kişilerin kim olduğunu tahmin edebiliyorum :)
Çok teşekkür ederim :)

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Rüyayı ben değil ablam görmüş ve oldukça etkilenmiş .
Rüyası şöyle ;

Ben güya evlenmiş oluyorum , evlendiğim kişiyle de yerin altında bir yerde böyle karanlık bir yerde yaşıyorum , işte sonra babam ve annem ablamı uyarıyor ' sakın gitme yanına ' diye sonra ablam benim yanıma gelmeye çalışıyor sonra karşısına babam çıkıyor . Babam ve annem ' naparsa yapsın artık ya karışmıyorum ' diyor , sonra ablam benim yaşadığım yere geliyor , sopa gibi birşeyle yerin altında beni arıyor sonra ben merdiven gibi biryerden çıkıyorum ' ne var be ' diyorum ablama , ablamda bana ' noldu sana ? ' diyor bende ' dövdüler beni ' diyorum ondan sonra da ablam aniden uyanmış sıçrayarak.

Bu rüyanın anlamı nedir sizce ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Ablanızın rüyası psikanaliz gerektiren türden, rehber değildir.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Şu demek, bilinçaltı sıkıntılarından, stresten veya bir üzüntüden kaynaklanan rüya türüdür. Psikolojik açıdan değerlendirilirler.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Anladım .
Herşey için çok teşekkür ederim :)

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Hiç uzatmadan rüyamı anlatayım ben ;

Şimdi teyzem , ablam ve ben teyzemlerde oturuyoruz ama teyzemin oturduğu ev halamın evi ve teyzemin yüzü değişik yani gerçekteki teyzem değil . Neyse ablam gazete gibi birşeyde ' hırsızlar artık öldürülemeyecek ' diye birşey okuyor ben de ablama ' saçmalığa bak ya ' diyorum ablam da ' O anlamda yazmamışlar , gece eve hırsız girdiğinde ayak sesleri olunca ev sahibi uyanıyor ya hani ? işte ayak sesini önleyen bir ayakkabı yaratmışlar ve böylece ev sahibi uyanmayacak ve hırsız ölmeyecek ' diyor bende mutfağa gidiyorum su içmek için su içerken karşıma bir kadın çıkıyor sonra su şişesiyle kadının kafasına vuruyorum ilk başta ölmüyor daha sonra teyzemlerin yanına gidip geliyorum sonra mutfaktaki kadının kafasına su şişesiyle 2 defa vuruyorum ve ölüyor sonra ben ağlamaya başlıyorum , vefat eden ablamın ( Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun canım ablam benim ) ismini sayıklamaya başlıyorum ' ablacım nerdesin diye ağlamaya başlıyorum filan sonra uyandım işte rüyamdan o kadar etkilenmişim ki uyandığımda da ağlıyordum :/

Fakat birşey söyleyeyim unutmadan benim 2 tane ablam var rüyamda gördüğüm ablam yani gazete okudu demiştim ya hani işte o ablam yaşıyor ama adını sayıkladığım ablam 19 yaşında vefat etti yani öldü :(

Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.