Acaba duru görü yeteneğim mi var ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Çok acayip şeyler oluyor .Örneğin otobüsteyken hayal ettim ki şöför beni yolcu almak için kaldırıyor. 2 dk. geçmeden kalk ordan da yolcu alalım dedi şaşırdım. Bunun gibi olaylar oluyor, milletin ne diyeceğini tahmin ediyorum, hele ki annemin. Annemin yüz ifadesinden her şeyi anlıyorum. Acaba duru görü yeteenğim mi var ???

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Bunlar bende ilk başlarda oluyordu. Ama şuan aşırı şekilde ilerledi. Durugörü veya başka birşeysede bir süre sonra çıldırtacak seviyeye çıkıyor. Çünkü bir arkadaşınıza birşey olduğunu görüp söyleyememek çok zor oluyor. Ben söylemeye çalıştıkca başım müthiş ağrıyor ve bir süre sonra burnum çok feci kanıyor. Umarım sizde bunlar olmaz.

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Bunlar olmuyor ama sanki geleceği görüyorum. :D Arkadaşın hangi kıza aşık olduğunu bulmuştum, hem de '' sana bir şey diyeceğim'' dediği zaman. :D

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Ben bu konuda uzman değilim. Ama sonuç olarak kendiniz bildiğinizi söylüyorsunuz. Bende istem dışı oluyor biri tarafından bildiriliyor gibi. Sizinkisi o seviyede ise zevk alın. Ben eski arkadaşımı gece rüyada göğsü patlamış olarak gördüm iki gün sonra ciğerlerinin patladığı haberi geldi. Duru görü olması veya olmaması önemli değil siz bunu yaşıyorsunuz ne olduğunun hiç önemi yok. Ama yeteneğiniz var gibi görünüyor.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çok acayip şeyler oluyo.Örneğin otobüsteyken hayal ettimki şöför beni yolcu almak için kaldırıyo 2 dk geçmeden kalk ordanda yolcu alalım dedi şaşırdım.Bunun gibi olaylar oluyo milletin ne diyeceğini tahmin ediyorum.Heleki annemin annemin yüz ifadesinden her şeyi anlıyorum acaba duru görü yeteenğim mi var ???

Bunlar 6. histe denilen sezgilerinizin açığa çıkmaya başladığını gösterebilir. Aslında herkeste bu yetenekler vardır, yeter ki biz onun sesini dinlemeyi bilelim. Durugörü ise görüntüler şeklinde olacakları görmektir.
Psişik yetenekler forumundan detaylı olarak tüm sayfaları incelemenizi öneririm.

Konu yanlış yere açılmış, taşıyorum. Psişik yeteneklere açılmalıydı.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...