Bunlar durugörü örneğimi başka birşey mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Arkadaşlar bu yaşadıklarım nedir diye bir konu açmıştım, olağan dışı sıkıntılarımı yazdım. Ziyarete gelenler, rahatsız edenler, rahatsızlık veren enerji vs. fakat beni en rahatsız eden özelliğim bazı şeyleri görebilmem. Tabi başlığı buraya açtığım için varlıklardan değil, sadece gördüğüm anlardan bahsedeceğim size. Örnek vermek gerekirse en yakın zamanda olan olay, dün gece eski bir arkadaşımla yaşadığım hadise. Hemen aktarayım; dün gece mesaj attı kendileri nasılsın falan diye sohbetin ilerleyen safhalarında istemsiz bir şekilde " yeni aldığın pembe pijama güzelmiş yalnız dizlerindeki desenler yama gibi durmuş" dedim. Fakat olayın ilginç yani ben onun pijama aldığını bilmiyordum. Kendiside " ***** gözümden yaş geldi resmen bunu nasıl bilebildin" dedi tabi ben yanıt veremedim çünkü gerçekten bilmiyorum. Bunu daha önce de yaşadım kız arkadaşım bir soruda takıldım çözemiyorum dedi ve ben daha soruyu almadan c şıkkı dedim ve sonucu da söyledim. Bazen de direk o mekanı görebiliyorum o an orada ne olduğunu ne yaşandığını bunlar genelde o kişiyi merak edince gerçekleşiyor. Ona da bir örnek vermem gerekirse en basiti, arkadaşıma pencerenin önünde bir kelebek ölüsü var, onu al eviniz karıncalanmasın demiştim ve bunu da bilmem. Bunun yanında ben gün içerisinde yaşayacağım olayları gece uyku esnasında görebiliyorum veya uyku değil de tuhaf bir durum. Tüm günü değil fakat kesitleri görebiliyorum ama o ana genelde müdahale edemiyorum. Bu dört beş yaşından beri bende devam ediyor. Aslında iyi bir şey fakat bıktırdı beni. Neyden kaynaklandığını hiç bilmiyorum dün forumdan bir arkadaş duru görü olabilir dedi size bir danışayım dedim bende bu nedir?

alin

Kayıtlı Üye
Sitede daha yenisiniz aslında benzeri o kadar çok konu var ki forumlardan ilgili konuları taratabilirsiniz.Sizi rahatsız etmemeli aksine günlük hayatınızda daha kontrollü kullanmayı öğrendiğinizde daha önemli konularda da işinize yarayabilir.Yalnız değilsiniz bu tarz şeyleri yaşayan insanlar oldukça fazla özellikle bu sitede.Bilgi amaçlı sormuşsunuz ama şayet egoya kaçarsa durum yetileriniz azalabilir ya da siz istemediğinizde uzaklaşabilir.Ne istediğinize karar verip geliştirmek ya da rahatsızsanız uzaklaştırmak için sitede sayısız konu var.İyi forumlar...

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Sağolun fakat uzaklaşmıyor. On yılı geçti gittikçe artıyor. Varsa bu konuda böyle bir şey yaşayan, buradan ya da özelden yazabilir.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Benim yaşadıklarımı yaşıyorsun. Gerçi benim şu anki sorunum, bu yeteneklerimin körelmesi. Aşırı nadiren görebiliyorum. Hatta bu sene neredeyse hiç denecek kadar yaşadım bunu. Neden böyle olduğunu anlayamıyorum ama keşke benim durugörü yeteneğim de devam edebilseydi o kadar güçlü bir şekilde. Bence korkmanı gerektirecek bir durum yok.. Hem 10 yılı geçti diyorsun, alışamadın mı hala? Kendini özel, ve mutlu hissetmelisin bu durumdan dolayı. Bense şu an kanatları koparılmış bir melek gibi hissediyorum kendimi..

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Ben korkmuyorum. Sadece bir arkadaşımın daha ölümünü görmek istemiyorum. Veya görüp onu uyaramamak istemiyorum.

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Onu ben bilmiyorum kadere müdahale edemiyorm ben. Basit şeyleri bile söylesem başıma ağrı giriyor, burnum kanıyor. Ama bunlar benden kaynaklanmiyor. Bir cin yardım ediyor diyeceğim ama ben hadim falan çağırmadım. O yüzden bu başka biri başka bir şey.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Onu ben bilmiyorum kadere müdahale edemiyorm ben. Basit şeyleri bile söylesem başıma ağrı giriyor. Burnum kanıyor. Ama bunlar benden kaynaklanmiyor. Bi cin yardım ediyo diycem ama ben hadim falan çağırmadım o yüzden bu başka biri başka birşey

Çok ilginç.. Ben hiç engellenmedim. İşin içinde bir varlık söz konusuysa söyleyebileceklerim ancak bu kadar. Umarım başka biri size yardımcı olabilir, Sevgiler..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın alin' in dediği gibi özellikle sitemizde bu yeteneğe sahip kişiler çok. Psişik yetenekler forumundan detaylı olarak konuları ve özellikle durugörüyü okumanızı öneririm.
Sizin de cevap yazdığınız başka üyemize verdiğim cevapta yazdığım gibi, aslında hepimizde bu yetenek mevcut, ama çoğu kişi kullanmayı bilmiyor. Yeteneklerinizi ve yapabildiğiniz şeyleri başkalarıyla paylaşmaya devam ederseniz, etkisi gittikçe azalır. Egonuzun sesi yükseldikçe iç sesiniz susar. Ayrıca araba lastiği bile içinde havası olmazsa gidemez. Sırrımız olmalı, içimize daha çok yönelmeliyiz ve egomuzu yani asıl düşmanımızı beslemeyip, dönüştürmeliyiz.
Durugörü yeteneğiniz gelişiyor, bunda şikayet edilecek bir taraf göremiyorum. Gülü seven dikenine katlanır.
Ayrıca söyleyememeniz zaten doğru olandır, bedeniniz sizi bir şekilde uyarıyla savunup, yanlış yapmanızdan sakınıyor. Her şeyi varlıklara bağlamayınız!
Ayrıca bu tip konuların açılacağı forum, psişik yeteneklerdir.
Birde site kurallarını okumanızı öneririm. Yazdığınız bir konuya başkası yorum yapmadan tekrar yazmak flood oluyor, yani iki yazınız arka arkaya olursa ama sizin daha da fazla. Flood yapmanın yasak olduğunu hatırlatırım.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Tamam yormayalim da gece veya tek başımayken gözüken ne? Bunu bilmişlik olarak değil soru olarak soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...