Hakkimi alamiyorum, bu konuda ne önerebilirsiniz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Sevgili Dostlar,

Is amacli baglantim olan biriyle is iliskimizi bitirdik vede ondan almam gereken hakli parami alamiyorum! Para kapora amacli verilmisdi simdi vermemek icin 40 dereden su getiriyor!

Tabiki Avukar tuttum ama bunun disinda hakkimin bana dönüsünü hizlandirmak icin Havas calismasi yada bu amacli okuya bilecegim özel, herhangi bir DUA varmi?

yardimci olursaniz cok sevinirim cünkü o parayada acil ihtiyacim var!

Not: Umarim konuyu dogru yere acmisimdir!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Eğer müslümansanız size esma ül hüsnadan bir öneri sunabilirim.

Ya Aziz esması ;
-Düşmanı zelil etmek,
- İnsanların yanında izzet ve şeref sahibi olmak
-Korkularından emin olmak için günde 94 kere okunup dua edilir.
Veya 7 gün boyunca 100 defa okuyan kimsenin hasmı helak olur.
(internetten alıntı).

Ben denemedim tabi ki, ama denemenizde bir sakıncası olacağını sanmıyorum.

decanfrost

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla bu vatandaşın senden korkusu yok ama sen bazı şeylerden korkuyorsun bana havvastan bir dua verin okuyum gelsin paramı getirsin diyorsun bu işlerle uğraşanlar bir hayalet karşısında soğuk kanlılıklarını koruyacak ne istediğini bilecek nitelikte olan kişilerdir Unutmaki herşeyin bir bedeli vardır
Ve emin ol paradan daha değerli şeylerdir:)

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Arkadasim benim tek korkum hakkim olan parama el konulmaya calismasi bunun icin bir dua varsa okumanin neyi yanlis anlamadim! Amac dogru yolda dogru duayi okumak bunun icin yardim istedim, Büyü yapmak istemedimki?

@dreamduality Arkadasim tesekkurler!

Meruh99

Kayıtlı Üye
Merhaba, Hakkini alamamak duygusunu iyi bilirim. ALLAH yardimcin olsun...

Aksam Namazindan sonra 40 gün 40 fatiha okursan biiznillah hakkini alirsin. Ara vermemende cok büyük önem var.Aksatmadan okursan insallah hacetin gerceklesir..

Birde günes Dogmak üzere iken niyet edip 786 besmele okursan buda en kisa zamanda sana yardimci olur...

Gizli Ilimlerden Alinti...

selam ve Dua ile

Ey gönül! Madem Aşk'a düştün, Sus...Gerçek Aşkın başrol oyuncusudur sükut!Sen kelamlarını çek ki geri, AŞK ta mertebeye eresin...Dile getirdiğin kadar yanarsın, bir gönlündeki acı yakar, bide dile düşüşün yaralar..! Bırak gözlerinden anlasın yar, Bırak Yaradan gönlündeki Aşk ile seni katına alsın...Bilmesede Yar, Biliyor ya Yaradan! AŞK'A SUS.. SUS Kİ; AŞK'A ERESİN......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...