Ayet-el kürsi-nin hüddamı seyyid kendiyaz hazretleri

kiybele75

Kayıtlı Üye
güzel işlem ama tam tarif değil cahil yaparda ters teper korkusundan koymamışsınız anlaşılan herkesin enerjisi tutmazki ha demeylede olmaz lütfen tarifleri tam verin. birde muhalefet yapan arkadaşlar var lütfen profosyenel bakın bura parapsikoloji formu buranın formatı bu; madem şirk girme o zaman madem günah bakma niye buradasın ve şirk olsa hocalar hiç olmazdı yüce allah büyü denen çareyi vermişse kula açık kapı bırakmış böylede çare bul diye.

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
Huddam edinmenim cok buyuk zararlari varmis neden huddami googlede arastirin lutfen faydasi kadar zarari da buyuk

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
Böyle yöntemler ile gelecek / elde edilecek bir şey değildir. Hadi diyelim ki yöntem doğru bu sefer de kişinin yaşam tarzı hayatına bakılır. Hiç namazını aksatmayan Allah'a dosdoğru bir kul denerse belki başarılı olabilir. Ama zaten ibadet ile yükseldikçe Allah ile kul arasında kalan özel şeyler yaşanır gösterilir. O mertebeye gelinmişse zaten hüddam / hadim kendiliğinden gelir ..

Şu sevgi ve ışıkla kalıbına da deli oluyorum ! :ban:

Allah'a emanet iyi forumlar ! ..

Mor ve Ötesi

Banlı Kullanıcı
hadim ve hüddam konuları tevatüre çok açık konulardandır,bu nedenle piyasada bulunan havas kitapları ile sözde havas hocalarının yol gösterdiği konuların başında gelir...
ama bir delikanlı çıkıp,davetnameden havas ve hüddam davetini çalıştırarak,yahu piyasada bir sürü hikaye anlatılıyor,siz bunun neresindesiniz?diye soramamıştır...

hadim=hizmet eden hüddam=koruyan demektir

mesela;müslüman bir insan kendi ezanlı adını ters yazılımı ile hazırlanan bir terkip ile kendi hadim ve hüddamı ile temas kurabilir...