Evlenecek İnsanlar Birbirine Benzer Mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitmis

Banlı Kullanıcı
Sayın üyemiz Bitmiş lütfen uslübunuza dikkat ediniz!Ayrıca noktalama işaretlerini de kullanmaya özen gösteriniz.

Siz de lütfen kışkırtanlara da uyarıda bulununuz. Ayrıca uslubumda ne var, açıklarmısınız? Küfür mü etmişim? Arkadaş açık açık dalga geçip, konuyu küçümsüyor. Hem bana ne ister gülsün, ister ağlasın. Özellikle burada tartışma amaçlı yapıyor ama siz bunları görmüyorsunuz.

Özürdilerim ama bu nasıl bir soru böyle? Şöyle bir baktığımda, hiçbirşey anlamadım. Ama cevaplar da gelince, demek ben anlamamışım dedim. Eksiklik bende!

Hatta kendi aralarında şakalaşıyorlar, tabiri caizse geyik yapıyorlar diye de düşündüm. Ama teşekkür ederim. Konuyu okurken bir hayli güldüm de!

Ben ayrıldığım eşimle hiç benzemiyordum, demek ondan ayrıldık! Keşke bundan daha önce haberim olsaydı.

Evet arkadaşlar baya gülünmüş, konumuza hadi biz de bu konuda gülünücek bir şeyler arayalım.

mişa

Kayıtlı Üye
Sevgili bitmiş, ben kimseyle tartışmam, hele böyle bir konuda. Sizi kırmışım sanırım. Aşağılamak ne haddime, hepimiz insanız ve benim sizden bir üstünlüğüm yok. Sanırım noktalama işaretleri, anlayamamışım.

Benim durduk yere böyle bir konuda tartışmam için, menopoza girmiş olmam lazım ki girdim. :) Ve tartışmadım, ama siz hızınızı alamamışsınız maalesef. Yavaş lütfen, niyetim kötü değildi.

Şimdi şunu söyleyebilirim, konu zaten keyifhanede açılmış. Bunu sonradan fark ettim. Ve ne yalan söyleyeyim, okudum önce, "bu ne ya?" dedim. Sonra cevapların bir kısmını okudum, gülmeye başladım. Bir insanı güldürmek ne demek! Allah da sizi güldürsün! Teşekkür ederim. Yürekten!

Sevgiyle.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Evet hızımı alamadım. Bu akşam moderatörü ve sizi hayal ederek kum torbamla bol bol çalışacağım.

yalan

Kayıtlı Üye
Evet, ben de buna inanirim. Birbirine benzeyen insanlar (yüzleri) cogu zaman evlenir.

Bunlar cogunlukla, ne beraber yapabilenler, ne birbirinden ayri kalamayanlar olur. :)

mişa

Kayıtlı Üye
Evet hızımı alamadım bu akşam moderatörü ve sizi hayal ederek kum torbamla bol bol çalışıcam

Olayları fazla büyütmüyormusunuz.. Ben açıklamamı yaptım.. Özürümü de diledim.. Ben biryerlere yazdığım veya bana yazılan negatif bir konuyu, özel hayatıma taşımam şahsen.. Böyle yaparsanız kendinizi bitirirsiniz,sevgili bitmiş!!

Ha, bu arada kum torbanızın olması veya beni hayali olarak yumruklamanız bana birşey yapmaz.. Ama çalışmalarınıza katkım olur, ne güzel!!

Sevgiyle!!..

cibabu

Kayıtlı Üye
Evet hızımı alamadım bu akşam moderatörü ve sizi hayal ederek kum torbamla bol bol çalışıcam

Ortada bir yanlış anlaşılma olmuş ve diğer üyemiz bunu gayet uygun bir dille ifade etmiş.Fakat siz hala sinirli bir yaklaşım sergilemektesiniz.Burada kimsenin kimseye bu tarz yaklaşımlar sergilemesi söz konusu bile olamaz.O sebeple lütfen tazrzınıza dikkat edin.Bu arada illa ki küfür etmiş olmanız gerekmiyor üslubunuzun hoş olmaması için.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Eğer fiziki bir benzerlikten bahsediliyorsa, sanırım benzemezler. Hatta zıt örneklerinin çok olduğunu da görmekteyim. Kendi deneyimlerim: Annem sarışın - babam esmer, amcalarım sarışın - yengelerim esmer. Sarışınların çok olduğu bir ülke vardı, orada da bizim esmer Türk erkeklerimizi beğeniyorlardı. Çoğu Türk kızı (ki bizler genelde esmerizdir) da sarışın erkekleri beğeniyorlar. Örnek vermek gerekirse; Kıvanç Tatlıtuğ, Tolga Karel, Bradley James.

zuhre

Kayıtlı Üye
Aslında evet, bazı çiftlerde bu benzeme meselesi benim de dikkatimi çekti ama genelleme yapacak kadar çok değil bence...

Riddick

Banlı Kullanıcı
Ben öyle değilde şöyle biliyorum. Birbirini gerçekten seven insanlar birbirlerine benzerler diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...