arkadaşlar acil biri yardım edebilirmi

Haso

Kayıtlı Üye
00.15 te rüyadan kendiliğimden uyandım kulağımda bir çınlama. yatağın ucuna oturdum ve kulağıma arapca yada ona benzer bi dilde bişeyler fısıldaması geliyordu. etkisindeyim gerçekten korktm biri açıklayabilirmi

Haso

Kayıtlı Üye
lütfen yardım edin medyum iskender diye birini aradım anlattım üstünde ağır bir büyü var dedi. yardımcı olabilecek kmse yokmu.

musashi

Banlı Kullanıcı
kardeş o anlattığın şeyi ben abartısız 2 günde bir bazen hergün yasıyorum senin o bir anlık olayları dakikalarca ve daha geniş bazende sluet görerek yasıyorum. hiç korkma korkacak hiçbişey yok.
bak yazıyorum.
benim kendi yaptığım dualar
besmele ile baslayıp
3 ihlas suresi 1 fatiha
3 ayetel kursi
resulullah (sav) salavat getir
allahumme salli ve sellim ala seyyidina muhammed
son dua kuran hocamın pkk lar tarafından yakalanınca okuduğu dua bu çok etkiledi beni cok güzel bir dua. darda kalınca hep okurum allah yardımcı oluıyor. inşallah sana da yardım eder.
summun bukmun umyun fehum la yerciun
sonundada şehadet getir ve yatağa gir.
ben bunları yapıyorum o dediklerinin katkat fazlasını yasıyorum sanırım astral seyehat gibi bişey benimkisi + sluetler bazende insana benzer şeyler ama sık olmuyo bu gördüklerim . dualar bunlar kardeş.
bana 7 yıldır bişey olmuyor
sen oku bunları allahın izni ile hiçbirşey olmaz sana.

Haso

Kayıtlı Üye
kardeş o anlattığın şeyi ben abartısız 2 günde bir bazen hergün yasıyorum senin o bir anlık olayları dakikalarca ve daha geniş bazende sluet görerek yasıyorum. hiç korkma korkacak hiçbişey yok.
bak yazıyorum.
benim kendi yaptığım dualar
besmele ile baslayıp
3 ihlas suresi 1 fatiha
3 ayetel kursi
resulullah (sav) salavat getir
allahumme salli ve sellim ala seyyidina muhammed
son dua kuran hocamın pkk lar tarafından yakalanınca okuduğu dua bu çok etkiledi beni cok güzel bir dua. darda kalınca hep okurum allah yardımcı oluıyor. inşallah sana da yardım eder.
summun bukmun umyun fehum la yerciun
sonundada şehadet getir ve yatağa gir.
ben bunları yapıyorum o dediklerinin katkat fazlasını yasıyorum sanırım astral seyehat gibi bişey benimkisi + sluetler bazende insana benzer şeyler ama sık olmuyo bu gördüklerim . dualar bunlar kardeş.
bana 7 yıldır bişey olmuyor
sen oku bunları allahın izni ile hiçbirşey olmaz sana.

medyum iskender diye birini aradım bu saatte. üstünde ağır bir büyü var dedi :S:S dediklerini dikkate aldım tek tek uyguluycam cok teşekkür ederim.

musashi

Banlı Kullanıcı
medyum iskender diye birini aradım bu saatte. üstünde ağır bir büyü var dedi :S:S dediklerini dikkate aldım tek tek uyguluycam cok teşekkür ederim.

kardeş medyumn iskender kim yav bırak bu medyumları felan.
gözünü sevim aklı basında olan insan medyuma gidermi. senin önünde kuranı kerim resulullahın hadisleri var iken medyum a gitmek neden.
+ medyumluk durum yok korkma gerçekten bak bu duaları yap sana değil görünmeyen görünen varlıklar bile zarar veremez kaçacak delik ararlar.
sakın medyuma felan danışma.
iskender dediğin adamın soyadı evrenesoğlumu böyle bişeymi internette videoları dolaşan eleman.?

Haso

Kayıtlı Üye
kardeş medyumn iskender kim yav bırak bu medyumları felan.
gözünü sevim aklı basında olan insan medyuma gidermi. senin önünde kuranı kerim resulullahın hadisleri var iken medyum a gitmek neden.
+ medyumluk durum yok korkma gerçekten bak bu duaları yap sana değil görünmeyen görünen varlıklar bile zarar veremez kaçacak delik ararlar.
sakın medyuma felan danışma.
iskender dediğin adamın soyadı evrenesoğlumu böyle bişeymi internette videoları dolaşan eleman.?

medyumiskender.com diye bir sitesi var msj attım o beni aradı soy ismini bilmiyorum.

gerçekten çok teşekkür ederim içimi ferahlattın.

musashi

Banlı Kullanıcı
medyuma basvurursan işte bence ozaman kork kardeş
medyumlar kullanılan insanlardır. yani tuzağa çekilen kişiler. bunlarla irtibata geçende bir nevi onların musterisi olurlar.
sen musteri olursun ama patronun iskender değil 3 harfliler olur. bugun birşey görürsün ararsın. yarın baska bişey karsına cıkar ararsın. diğer gün baska bu böyle sürer gider. medyumun muridi gibi olursun. aslında medyum sana yardım etmiyor senaryoyu oynuyor.
sakın onlara güvenme allaha sığın.

musashi

Banlı Kullanıcı
az önce sana bu mesajı yazarken kapının demir kilidi çok sertçe döndü normalde anahtarla çevirirken zor açılıyor kilit kendiliğinden döndü kardeş. tırsmadımdesem yeridir. şimdi oldu :)
bunlar ne biçim varlıkllar bende çözemedim değişik bir estantane yasadım seninle paylaşayım dedim :)
şimdi oldu kilit 180 derece öndü :)