erlkonig

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aradım bir türlü daha önceden açtığım konuyu bulamadım o yüzden affınıza sığınarak tekrar bir başlık açıyorum. Rüyamda yine merdiven gördüm. Bu defa rüyamda AŞTİ'deydik. Ablamı karşılıyordum. Yürüyen merdivenlerden aşağı iniyorduk. Başta normal hızla giderken sonradan hızlanıyordu. 3-4 kez böyle düşmemeyi başararak indik ve rüya bitti.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Bu dönem bir işiniz beklenmedik şekilde gelişme gösterip, sizi o yöne sevkedecek. Hızlı gelişme kaydetmek iyi gibi görünse de içinde zorluklar da barındırıyor. Fakat amacınıza ulaşmak için engeliniz yok. Bunu anlayabilmek için biraz daha nötr kalın.

Sevgiler

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim emeğiniz için. :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda ablamın bir erkek çocuğunun olduğunu gördüm. Eşini görmedim rüyamda ama bebek ablamın kucağındaydı ikisi de beyazlar içindelerdi. Ve bembeyaz ışık saçıyorlardı. Ablam gülümsüyordu. Ama ikisinden de hiç ses çıkmadı. Vakit ayırıp yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ablanız bir sıkıntı veya kötü bir sözün etkisiyle üzülüp, kısa zamanda bunu atlatacak.

Arkasından yaşayacağı ise, bir muradına kavuşmak olacak. Kendisine büyük mutluluk işaret edilmiş.

Sevgiler