enerjiyi hissettim ama bu enerji nasıl yönlendirmeliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
merhabalar bi süredir enerjiyle ilgileniyorum burada yazan bi yöntemi denedim bisüre nefesimi dinledim ve düzenledim daha sonra ellerimi bi süre birbirine sürttüm ve açtıgımda aralarındaki enerjiyi hissettim daha sonra iyice konsantre oldum ve nerjimin büyüdüğünü hissettim ellerimi birbirinden daha fazla açtım ve aralarında inanılmaz bi çekim vardı daha sonra hiç birşey yapmadan bitirdim ve sonrasında kendimi yorgun hissettim peki ben bunu yaptıktan sonra bu enerjiyi nasıl yönlendirmeliyim kaybetmemek hayata gecirmek için veya herhangi bi istegime göre nasıl yönlendirmeliyim bilgilendirirseniz sevinirim..

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Burada istediklerini anlatsınlar o yönlendirmek öyle buradan yazı okumakla bir günlük çalışmayla olucak şey değil onu kendin bulucaksın deneyimliyceksin öyle olsaydı herkez yapardı malesef içsel bi yolculuk sonucu onu hissedebilir ve yönlendirebilirsin.Maddeden uzak kalıp ruhaniyatını geliştirmelisin...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Belial, bu sizin düşünceniz ve saygı duyarım.
Bir çok telekinezi çalışması uzun çalışmalar sonucunda yapılabilir, ama bazıları kişinin enerji düzeyi ve odaklanmasındaki başarısıyla orantılı olarak rahatça yapılabilir. Çakraların aktive edilmesi de bir yandan kolay ama o şekilde tutabilmek zordur. Derin bir farkındalık, zikir, namaz, yoga, meditasyon gibi ruhani gelişimine yardımcı olacak uygulamalar gerekir. Dediğiniz gibi bunlar bazı enerji çalışmaları için de gereklidir, ama hepsi için değil.
Ancak ellerin arasında ki oluşan enerjiyi hissetmek hiç de zor değildir. Zaten evren gibi bedenimiz de enerjiden oluşmaktadır. Bazen bir yere veya başka birine dokunduğumuzda elektrik çarpmış gibi oluruz. Gereğinden fazla enerji yüklendiğimizde topraklanma yaparak bedenimizden atarız, bunun için toprağa basmamız yeterlidir.
Bir elinizi bedeninizden 2 cm. uzak tutarak tüm bedeninizde gezdirmeyi deneyin, elektriklenme, esinti, soğukluk veya bunlara benzer başka şeyler hissedebilirsiniz, herkesin enerjiyi algılayışı farklıdır. Auramızı görmek için de içsel bir yolculuğa veya başka bir çalışmaya gerek yoktur, teknik bilmek yeterlidir ve çok kolaydır.

Sayın deniz_ mehtap, psi-ball yapmayı deneyebilirsiniz. Ellerinizin arasında hissettiğiniz enerjiyi top haline getirmeye çalışın. Hayal etmeniz de yeterli olur, ellerinizin arasında top varmış gibi ellerinizi bu topun etrafında dolaştırın. Büyütüp, küçültmeyi deneyin.
Sonra bu topu yeşil olarak düşünün, ellerinizin arasında yeşil enerji topu olduğunu hayal edin. İsterseniz gözünüzü kapatarak yapabilirsiniz. Ağrıyan bir yeriniz olduğunda oraya doğru elinizde tuttuğunuz topu atar gibi atın. Ya da bir yakınınıza yapabilirsiniz, uzağa da yollayabilirsiniz. Burada önemli olan zihin gücü ve niyetinizdir. Şu kişiye iyileşmesi için yeşil enerji topu yolluyorum deyip, kendi inancınız doğrultusunda dua ve olumlamalar katarak söyleyebilir ve etkisini arttırırsınız. Uzağa yollarken de karşımızda biri varmış ve ona topu iki elimizle atıyormuş gibi yapmalısınız.
Ayrıca trafikte sıkışıp kaldığınızda yine yeşil topu bu sefer trafiğin açılması niyetiyle yollayabilirsiniz. Yada bağlantılarda kopukluk olduğunda, örn; bilgisayar veya tv. Beklediğiniz bir rezervasyonun onaylanması için de kullanabilirsiniz. Yeşil hem şifada hem de tıkanıklıkların giderilmesinde kullanılır.
Pembe top yaparak, sevgilinize veya eşinize yollayabilirsiniz. Buluşma öncesi uzaktan sevgi topu yollayabilirsiniz. İş görüşmesine gitmeden önce de görüşeceğiniz kişinin size karşı sempati duyması için pembe top yollayabilirsiniz.
Ellerinizin arasında enerjiyi hissetmek kolaydır ama bunlar için biraz emek harcayıp, bol bol pratik yapmanız gerekir.
Unutmamanız gereken önemli nokta ise, bir defa dışarı ( başkası veya uzağa) yollarsanız 3 defa kendinize aynı toptan yapıp atmanız gerekir.

Psi- ball hakkında daha fazla bilgi için siteyi biraz araştırmanızı önereceğim.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
aydınlattıgınız için teşekkür ederim sayın embriyo anlattıklarını deneyecegim ayrıca verdiğiniz eyrıntı cok işime yarayacak galiba çünkü bir kere dışarı yolladım ve kendime 3 defa yollamadım ve kendimi aşırı yorgun hissettim sanırım bundan dolayı oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...