phoibos

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Merhaba..

Benim bazı rüyalarım dizi gibi devam ediyor.Fakat uzun bir zaman dilimine yayılmış bir şekilde.Örneğin küçükken ahşap merdivenleri olan kasvetli bir ev görmüştüm.O evin sahibi büyü yapan biriymiş.Ve kötüymüş.oradan çıkmam gerekiyordu fakat ailem beni oraya bırakıyordu.seneler sonra rüyamın devamını gördüm.Evden çıkıyordum.sonra 1 sene geçti ve ben tekrar o evdeydim.
Bu ne anlama geliyor?ve neden aynı rüyaları görüyorum?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Rüyalarınıza göre ailenizden aykırı bir düşünce yapınız ve hayata bakış açınız var. Onların değerleri size bir şey ifade etmiyor. Fakat yetişkin olana dek onların kurallarına boyun eğmişsiniz. Daha sonra kendi yolunuzu çizecek fakat bunu beğenmeyip, tekrar onların değerlerine geri döneceksiniz.

Sevgiler

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Cevapladığınız için çok teşekkür ederim..:)

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Merhaba,

Benim bir kedim var.Rüyamda kedimi verdiğimi ve onun yerine kirpi beslemeye başladığımı gördüm.kirpi yavrusu, kedime çok benziyordu.Henüz iğneleri çıkmamıştı ama içimde hep bana iğne fırlatacak diye bir korku vardı.Kedimi çok özlemiştim ve çok üzülüyordum.
Bu rüya ne anlama gelir?yanıtlarsanız çok mutlu olurum..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İyi bir dostunuzu boşlayıp, kalbi dar ve gönlü sıkıntılı şefkati az ve çabucak sinirlenen bir kimseye ahbaplık edeceksiniz. Hileye, onun bunun ayıbını araştırmaya başladığına şahit olduğunuzda ise, kendisinden soğuyup eski arkadaşınıza döneceksiniz.

Sonuç sizin için sevindirici olacak. Ayrıca deneyim de elbette.

Sevgiler

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
merhaba..
Rüyamda rüya gördüğümü gördüm.Rüyamın içinde gördüğüm rüyada hapsolduğumu gördüm.Kaçmak istediğimi hatırlıyorum.İçimden sürekli "bu bir rüya, uyanacağım" diyordum.sonra uyandım.ama uyandığımda da yataktaydım.sonra "tekrar bu bir rüya" dedim ve bu sefer gerçeğe uyandım.Bu ne anlama gelir?