Enerji ile aklindan cikmamak mümkün mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Birisinin aklında sürekli olmak yani her baktıgı yerde onu görmek deyimi gibi her baktıgı yerde beni hatırlatacak her an aklında kalmamı saglayacak bi yogunlaşma enerji şekli mümkün müdür acaba böyle bi yöntem varmıdır bilenler aydınlatırsa çok sevinirim.;)

Kaylee

Kayıtlı Üye
Telepatik yöntemler var, enerjiden kastınız buysa bazı arkadaşlarımız güzel konular açmışlar bu konuda. Tabi başka yöntemler varsa ben de öğrenmek isterim.. Sevgiler..

imherbst

Kayıtlı Üye
ilk mesaj :) evet var... yalnız biraz aç kalmak icab eder. belirli bir mantranın belirli sayıda söylenmesi gerekir...bu söyleme işi kendi saatinde yapılmalıdır. et yememekte cabası. yani bi gün oruç tuttum iş bitti olmuyor... 1 ay akdar et yemeyeceksiniz. sebze ağırlık. sonrasında oruç ve mantra :)

uzar gider bu konu. bilenler analtırlar muhtemelen. ben yeniyim. forumu öğrenmem lazım. ne nerede kiminle :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Enerjiyle ilgilenen üyelerimize karma kanunlarını hatırlatma yapmak isterim. Kimsenin karmasına, iradesine izinsiz müdahale edemezsiniz. Eğer bu şekilde bir uygulama yaparsanız sonucu yarar yerine zarar verir.
Size ve evrene hayırlıysa o kişinin sizi istemesi ve düşünmesini gönülden dileyip, telepati kurmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca sizi kendi rızasıyla istemeyen bir kişinin size olan duygularının kalıcılığı da tartışılır.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...