ByShıssa

ByShissa

Kayıtlı Üye
Rüyamda arkdaşım olan biriyle aynı yatakta yatarken -evin tabanından oldukça yukarda duran kirli beyaz örtülü bir kumaş üzerinde ve evde yıllarca girilmemiş gibi-kargalar içeri giriyor önce başımın üstünde dolanıyorlar sonrada çoğalıp saldırıyorlar.bende koşarak dışarı atıyorum kendimi.o sırada kardeşim beliriyor.ne olduğunu göremedğim bir bineğin üzerine biniyoruz.tam o sırada kurt köpekleri peşimizden koşturuyorlar.bende her birine yanımıza yaklaştıkça çatal saplıyorum.ama bir tanesi kardeşimin kolunu ısırıyor.ama kurtuluyor hemen bişey olmadan.

ByShissa

Kayıtlı Üye
diğer bir rüyamda ama bu rüyayı 2 sene önce görmeme rağmen inanılmaz etkisinde kaldım.padişahların olduğu dönemdeyim. beni bir odaya kapatıyorlar.iki kolumdada yeni doğan kendi çocuklarım var.içeriye iki tane adam giriyor ve çocuklarımı benden alıp onun yerine padişahın çocukları olan yeni doğan çocukları emzir diye bana veriyorlar.yalvarıyorum çocuklarımı verin diye ama padişahın emri diyorlar.bende o çocukları emzirmek istiyorum ama çocukların biri kafasını çeviriyor biri emerken anında ağzındaki sütü çıkarıyorıyor.sütte bebeğin ağzından pıhtı pıhtı çıkıyor.ama çocukların cinsiyetini bilmiyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşaretlere bakılırsa burada karşılıklı birbirini aldatma söz konusu. Siz bir gönül macerasına atılırken partneriniz veya bir arkadaşınız da size ihanet edecek gibi görünüyor. Muhtemelen sonlandıracağınız ilişkiler evresindesiniz.

Öte yandan çevrenizde bir sürü fırsatçı insan bulunuyor. Bu insanlara karşı kendinizi koruma adına uyguladığınız yöntem yanlış. Onlara bir şekilde faydanız dokunuyor olmalı ki peşinizi bırakmıyorlar. Daha açık ve net tavır sergilemelisiniz. Kardeşiniz bu insanlardan zarar görebilir, uyarılıyorsunuz.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşin gerçeği rüyada eksikler var gibi. Rüyanız da eski. Bağlantı noktalarına isabet eden kısımları, geçen zaman içinde unutmuş olmalısınız. Olabildiği kadar yormaya çalıştım.

Burada size kapasitenizin veya mevkinizden oldukça yüksek bir görev verileceği işaret edilmiş. Her ne kadar çabalasanız da işin gereği tam manasıyla yapılamıyor. Gerçi bunun önlemini almanız için bir mesaj da barındırıyor olmalı ama ben verilerin içinde bulamadım.

Sonuçta bir ortaklığın veya beraberliğin pürüzler nedeniyle sekteye uğraması görülüyor.

Sevgiler

ByShissa

Kayıtlı Üye
bu rüya annemin gördüğü bir rüya duman lekesi.annemin dilinden anlatıyorum: daha önce oturduğumuz bir ev vardı taşınalı 11 yıl oldu rüyamda oraya gidiyordum.ev çok kötüydü.toz içinde,karanlık,örümcekler ağ bağlamış,perdeler grileşmişti(perdeden dışarı baktığımda hava çok karanlıktı).elektrik süpürgesiyle temizlemeye çalışıyordum.duvardaki örümcek ağlarını alıyorum fakat ardından hemen kocaman bir örümcek ağı oluşuyor.daire giriş kapısının önünde örümcek ağı oluşuyor.elimle topluyorum top şeklinde elinde örümcek ağı oluşuyor sonra poşete koyuyorum.poşeti balkona koymak için balkona çıkıyorum balkon kazılmış gibi toprak dolu.yatak odamı temizlemek için giriyorum eşim yer yatağında yatıyor.bu arada hava çok kapalı karanlık gibiydi.oğlumda yanındaydı.eşimin yanında sanki bozumuş çürümüş yiyecekler vardı.temizlemek için seslendiğimde kalk diye cevap vermedi ve kalkmadı.evde başkalarıda vardı onlarda mutfakta yemek hazırlıyorlardı.bende onlara kızıyordum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Annenizin geçmişte çözemediği olaylar var. Ümitlerinin kırılmış olduğu görülüyor.

Açıkçası hile ve fakirlik uyarısı almış. Şöyle ki; maddi zaruret v sıkıntı içinde olmanın endişesini taşırken bir taraftan da eşine olan güvenini sarsacak olaylara şahit olabilir. Temkinli yaklaşmasında fayda var.

Zahmet çekmeden, kendi ailesinden kalabilecek veya sırf kendi emeğiyle elde edeceği parayı kenara atıp saklaması hayrına olacaktır. Bir süre gurbete gidebilir veya başka şehirde ikamet edebilirsiniz.

Çürük ihanete işarettir. Eşinin bir hilesini veya eşine yapılan bir dalavereyi öğrenebilir.

Gelişecek olaylara karşı sükunetini koruması sağlığı ve huzuru için faydalı olur.

Sevgiler