Shadow Kissed

ShadowKissed

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, rüyamda turuncu bir bilekli aldım sol koluma taktım. sonra turuncu bir kol saati beğendim alıcaktım param yetişmedi sonra bir şekilde elime para geçti ve onuda aldım taktım sol koluma ama bütün gece bu saati almakla uğraştım. anlamı ne olabilir sizce ?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Evlilik veya ilişkilerinizde oldukça hassas ve kırılgan, bir o kadar da azimlisiniz demek:)

Sevgiler

ShadowKissed

Kayıtlı Üye
rüyamda eski sevgilimi gordüm. aynı ortamdaydık yanına çağırdı gittim nasılsın dedi nasıl olduğumun bir önemi var mı dedim ayrılırken tam konuşamamıştık dedi. Sevmiyordun ndn çıktın benimle dedim teklif ederken sarhoştm bn bşkasını seviyordm aslında falan dedi sevdiği kızın adı gülsüm mü ondan 8 yas büyükmüş acılms kız kabul etmemiş ama. ... rüya bu o gecede ibranice bi şarkı dinledim aklıma hep o geliyordu ibranice yada arapça şarkılarda gülsümün anlamına baktım araştırdm bi sitede arapça kökenli diyordu bir sitede ibranice köken iyi güzel sevimli anlamındaydı. sizce bu yasadığım neyin nesi? bilinçaltımın bir oyunumu ya da başka bir şey mi?