Yeni başlayanlar için yardım!!

Oscarex

Kayıtlı Üye
Selam millet. Ben gizli ilimlere yeni başladım ancak bu konuda bayaa bi bilgisizim. Nereden başlayacağımı, hangi yolu takip edeceğimi gösterirseniz sevinirim. Arapça alfabe okuyabiliyorum, Osmanlıca esresiz ötresiz okuyabiliyorum. Nereden ve nasıl başlayacağıma dair yardım ederseniz sevinirim. Selametle..=)

gümüş

Kayıtlı Üye
Yukarıda solda "forumlar" yazısı var, tıklayın. Karşınıza ana başlıklar listelenecek. İlginizi çeken başlığı ( maji ve havas sanıyorum çekecektir sizi) tıklayıp içerisindekileri sondan başa okumaya başlayın .

Kolay gelsin ;)

Oscarex

Kayıtlı Üye
Yukarıda solda "forumlar" yazısı var, tıklayın. Karşınıza ana başlıklar listelenecek. İlginizi çeken başlığı ( maji ve havas sanıyorum çekecektir sizi) tıklayıp içerisindekileri sondan başa okumaya başlayın .

Kolay gelsin ;)

ateşi bükmekle ilgili bir kaç birşey okudum. Cehaletimi hoşgörün ama gerçekten böyle birşey mümkünmü? eğer mümkünse bunu yapmaya nerden ve nasıl başlarım?

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben sevgili arkadaşım, büyü ve türevleri ile sadece entellektüel manada ilgiliyim, Uygulayıcı değilim ama okuduğum deneyimlerin bir kısmının mümkün olduğuna inanıyorum. denemek ,denemek, sabırla denemek lazım mümkün olup olmadığını görmek için. deneyim sahibi arkadaşlarım daha doyurucu yanıtlar vereceklerdir.

Oscarex

Kayıtlı Üye
Ben sevgili arkadaşım, büyü ve türevleri ile sadece entellektüel manada ilgiliyim, Uygulayıcı değilim ama okuduğum deneyimlerin bir kısmının mümkün olduğuna inanıyorum. denemek ,denemek, sabırla denemek lazım mümkün olup olmadığını görmek için. deneyim sahibi arkadaşlarım daha doyurucu yanıtlar vereceklerdir.

deneyimli arkadaşlar bi el atsa... çok istekliyim ama kim deneyimli kim değil bilemiyorum ona göre özelden msj atıcaktım ama kimse yazmadı.. neyse yinede teşekkür ederim=)

gümüş

Kayıtlı Üye
Pyrokinezi konusuna bakın (yukarıda link attım), ne ve nasıl olduğu hakkında yeterli bilgi yetkin ağızlardan var. Deneyimlerinizi sonra bizimle de paylaşırsanız mutlu edersiniz :)

Not: Ayrıca pyroKinezi büyüden çok parapsikoloji kategorisine giriyormuş *)

canmert196

Kayıtlı Üye
sıgara dumanlarını yonlendırebılırsın atesı bukebılırsın psısık yetenekler kısmında bılgıler mevcut

mandalin

Banlı Kullanıcı
@oscarex...

ilk olarak hoşgeldin...arapça okuman var ise ve yazmanda var ise havas ile ilgili olacağını düşünüyorum ilk olarak amacın ne onu araştırmalı ve sorgulamalısın ...daha sonra bunu uygun zikirler yapmalı ve ruhunu hazırlamalısın ve daha sonra belli havas çalışmalarına başlayacak düzeyde olabilirsin

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
deneyimli arkadaşlar bi el atsa... çok istekliyim ama kim deneyimli kim değil bilemiyorum ona göre özelden msj atıcaktım ama kimse yazmadı.. neyse yinede teşekkür ederim=)

Sayın Oscarex, öncelikle sitemize hoşgeldiniz.
Forum kurallarını okumakla başlamanızı önereceğim. Özelden mesaj atacağınıza forumdan yazışmalısınız. Hem aynı bilgiyi isteyen üyelerimiz açısından faydalı olur, hem de yanlış yönlendirilme durumunda tecrübeli kişilerin müdahale etmesi kolay olur. Özelden bilgi alış verişleri güvenliğiniz açısından da yasaktır.
İlk önce sabırlı olup, bol bol araştırıp okumanızı ve asıl deneyim kazanmak istediğiniz alanı seçmenizi önereceğim.
Sayın Gümüş'ün vermiş olduğu linkteki tüm yazıları da okursanız daha detaylı bilgiler de içerdiğini görürsünüz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Oscarex

Kayıtlı Üye
Sayın Oscarex, öncelikle sitemize hoşgeldiniz.
Forum kurallarını okumakla başlamanızı önereceğim. Özelden mesaj atacağınıza forumdan yazışmalısınız. Hem aynı bilgiyi isteyen üyelerimiz açısından faydalı olur, hem de yanlış yönlendirilme durumunda tecrübeli kişilerin müdahale etmesi kolay olur. Özelden bilgi alış verişleri güvenliğiniz açısından da yasaktır.
İlk önce sabırlı olup, bol bol araştırıp okumanızı ve asıl deneyim kazanmak istediğiniz alanı seçmenizi önereceğim.
Sayın Gümüş'ün vermiş olduğu linkteki tüm yazıları da okursanız daha detaylı bilgiler de içerdiğini görürsünüz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

uyarınız için teşekkür ederim kuralları daha dikkatli okurum=)

Pyrokinezi konusuna bakın (yukarıda link attım), ne ve nasıl olduğu hakkında yeterli bilgi yetkin ağızlardan var. Deneyimlerinizi sonra bizimle de paylaşırsanız mutlu edersiniz :)

Not: Ayrıca pyroKinezi büyüden çok parapsikoloji kategorisine giriyormuş *)

Ya çok saçma olabilir soracağım şey, cahilliğime verin ama ben dinlendirici gözlük kullanıyorum. Taktığımda yada takmadığımda odaklanma sorunu yaşar mıyım?=)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Şaşı bile olsanız fark etmez. Önemli olan bir noktaya sabit olarak bakmanız, ama gözlüğü takmadan baksanız daha iyi olur.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bende yeni başladım şimdilik yaptığım şey okumak ne bulursam okuyorum site çok güzel.

Kendimi psişik yeteneklerde geliştirmek istiyorum ama sadece psi-whell yapabiliyorum.:eek:

İyi günler.