dilek ıcın uygulama 8 de 8 yaptım

gümüş

Kayıtlı Üye
gerı kazanamaz mıyım? ben burda ınsanlar gıdıp buyu yapcagına boyle yardım ıstesın dıye yaptım :(

Kaybettiğiniz bir şey yok her şeyden evvel. Ne endişe yapın ne de böbürlenin ve ne de nispet yapın sevgili canmert196 ;O zaman güvendesiniz bence .

Hadi bu gece niyetlerimizi süper güzel bir profiterol tabağı için yapalım ya da meyveli turta , mmm... +)

alin

Kayıtlı Üye
Bu uygulama size oldukça yararlı gelmiş çünkü inançla itikatla yapmışsınız.Şimdi anlattım acaba gitti mi fikrine kapıldınız sarsılması gelen sonraki adım.Çok kolayı var aynı inancı tekrardan yakalayın.Siteye anlattım yakınlarıma anlattım eyvah gitti fikrinden uzalaşırsanız aynı güzellikle devam edebilirsiniz.Egolar işin içine çomak sokar her zaman ancak besbelli ki ben yaptım sizler de aynısını yapabilirsiniz iyi niyetiyle söylenmiş.Kısacası inancınızla uygulamaya devam edin.

canmert196

Kayıtlı Üye
bende suan oyle dusunuyorum :) bıde bu konuyu bazı kısılere anlattıgım ıcın 7 ayetel kursi okuyup ALLAH dan ozur dıledım :) meleklerınde kapısına ALLAH rızası ıcın dıyerek gıdıyorum medıtasyon yaptım zaten suan olcak gıbı hıssedıyorum :) dıyetteyım :D 4 kılo verdım Allaha sukur :D

Bu uygulama size oldukça yararlı gelmiş çünkü inançla itikatla yapmışsınız.Şimdi anlattım acaba gitti mi fikrine kapıldınız sarsılması gelen sonraki adım.Çok kolayı var aynı inancı tekrardan yakalayın.Siteye anlattım yakınlarıma anlattım eyvah gitti fikrinden uzalaşırsanız aynı güzellikle devam edebilirsiniz.Egolar işin içine çomak sokar her zaman ancak besbelli ki ben yaptım sizler de aynısını yapabilirsiniz iyi niyetiyle söylenmiş.Kısacası inancınızla uygulamaya devam edin.

katılıyorum :)tekrar basarcam :)

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
herkezde olcak diye birşey yok bide sakıncası yoksa allahtan ne dilediniz

canmert196

Kayıtlı Üye
flood olcak ama dılegım oldu cok mutluyum oncelıkle ALLAH ıma cok tessekur ederım ve meleklere sizede tavsıyem ALLAH dan ısteyın o ızın vermese hıc bır buyu vs tutmaz sız yeterkı bıkmadan ondan ısteyın o bundan cok memnun olur tavsıyem denıyın derım :)

sınav larımdan gecmıyı ve ozel hayatımla ıstedıgım bır kac sey :)

Meruh99

Kayıtlı Üye
bana pek cazip gelmedi ama yine ALLAH cc herkesin ne muradi varsa gönlüne göre hacetini gidersin!

canmert196

Kayıtlı Üye
niye caiz olmasınkı allah meleklerı bıze yardım etsın dıye yaratmıs :) kur anda bunu belırtıyo :)

Dicle

Kayıtlı Üye
gönülden istene duayı Rabbim kabul eder bence, çok güzel bir paylaşım teşekkürler.

canmert196

Kayıtlı Üye
İyi de bu site parapsikoloji sitesi, içerik itibariyle zaten büyülerin paylaşıldığı bir yer. Şimdi bu mesaj biraz abes kaçmadı mı sevgili canmert196? :)

burası buyu sıtesı dıılkı :) siz buyu amaclı kullanıyosunuz galıba ama bakarsanız dualar paylasılıyo sonra sıfa uyumlanıyor psıksık yetenekler ve nasıl kullanılcagı var suan baktıgınızda bu sıtedekı tum havas bolumundekı tum uygulamalar gunah dııl esmaul husna var allah ın ısımlerı gunah mı sızce :)

gönülden istene duayı Rabbim kabul eder bence, çok güzel bir paylaşım teşekkürler.

umarım sızınde ısınıze yarar :) Allah dualarımız kabul etsın

canmert196

Kayıtlı Üye
yalnız kardeşim yaptığınız uygulamada ince bir çizgi var.direkt meleklerden değil de Allahtan,melekleri yardımınıza göndermesini dilemelisinizçzaten kendiniz de belirtmişsiniz Allah izin vermezse hiçbişey olmaz diye fakat anladığım kadarıyla müslümansınız ve kitabımızda fatiha suresinde şöyle diyor; "yalnız sana yönelir yalnız senden yardım dileriz"
meleklerin kapısına geldim demenize gerek yok demek istiyorum Allahımkapınıa geldim sen yardım et meleklerinle deseniz daha yerinde olur kanısındayım

haklısınız zaten allahım meleklerını gonder yardıma lutfen dıyorum demeye calsıtıgımız sey aynı allah zaten benım nası bı ıctenlıkle dedıgımı bılıyo ve dılegım gerceklestıgınde allahım sana sukurler olsun dıyıp allah rızası ıcın ayetel kursi okuyorum allah ım bu dua benım sadece senın kulun olduguma sana olan sevıgımın gostergesısıdır dıyorum :) boyle dememın sakıncası varmı acaba?

neybe

Kayıtlı Üye
bu nları okuyunca hz.musa ve çobanın duası geldi aklıma

mişa

Kayıtlı Üye
İnançla alakalı.. Tam bir inanç ve güven ve coşku.. Bu duygular çok güçlü.. Ben de birşey paylaşayım, Üniversite de işletme dersi sınav sonuçları okunuyor.. 30'luk bir kağıt vermişim.. Fazlasını beklemek abes.. Tam sonuçlar okunurken, birşey oldu, bir his, çok güçlü.. Aklıma gelen ve klasikleşen sureler vardır ya, 3 ihlas bir elham, okudum ve hocaya doğru üfledim ve 70 dedim.. Ne gariptir ki hocada ismimi okudu ve 70 dedi.. Ağzım açık kaldı..Olabiliyor yani..

Sonra, halen olmasını çok istediğim konularda, konuya kilitlenirim sadece.. Ve olmuş gibi yaparım.. Olduğunda hissedeceğim mutluluğu yaşamaya başlarım.. Ve olur.. Hatta çevrenin kabul etmeyeceği, ama benim istediğim şeyler bile olur.. Ne diyelim, yapacak birşey yok, olsun!!.. O zaman... :)

canmert196

Kayıtlı Üye
İnançla alakalı.. Tam bir inanç ve güven ve coşku.. Bu duygular çok güçlü.. Ben de birşey paylaşayım, Üniversite de işletme dersi sınav sonuçları okunuyor.. 30'luk bir kağıt vermişim.. Fazlasını beklemek abes.. Tam sonuçlar okunurken, birşey oldu, bir his, çok güçlü.. Aklıma gelen ve klasikleşen sureler vardır ya, 3 ihlas bir elham, okudum ve hocaya doğru üfledim ve 70 dedim.. Ne gariptir ki hocada ismimi okudu ve 70 dedi.. Ağzım açık kaldı..Olabiliyor yani..

Sonra, halen olmasını çok istediğim konularda, konuya kilitlenirim sadece.. Ve olmuş gibi yaparım.. Olduğunda hissedeceğim mutluluğu yaşamaya başlarım.. Ve olur.. Hatta çevrenin kabul etmeyeceği, ama benim istediğim şeyler bile olur.. Ne diyelim, yapacak birşey yok, olsun!!.. O zaman... :)

sızın adınızada sevındım herkezın yardımına cevap verılıyo bu evrende onemlı olan onu fark etmek

gümüş

Kayıtlı Üye
Kaybettiğiniz bir şey yok her şeyden evvel. Ne endişe yapın ne de böbürlenin ve ne de nispet yapın sevgili canmert196 ;O zaman güvendesiniz bence .

Hadi bu gece niyetlerimizi süper güzel bir profiterol tabağı için yapalım ya da meyveli turta , mmm... +)

Dedimdi ya dün gece ;)

Öyle bir yerdeyim ki söylerken bile profiterol için imkansız diyordum, bugün cıktı karşıma. tama çok harika falan değildi ama bu şartlarda bu kadar kusur kadı kızında bile olur dedim ve kaşıkladım arkadaşlar . paylaşmadan gecemedim :)

Ve sevgili canmert196,dileklerde duanız Allah'a ise uyaran arkadaşlar haklı, yatır, hızır ,melekler, peygamberler, ulular ,erenler vb tamamı için onlar aracılığı ile senden istiyorum şeklinde yapmanız aracılardan istiyor olmanızdan daha kabul sayılır Kitab'a göre. Konu şu ara bu inanç çerçevesinde dönüyor olduğu için ekliyorum bu konuda en sağlam kaynak X,Y,Z linkleri değil, Kur'an-Kerim'in bizzat kendisidir :)

origanum

Yönetici
burası buyu sıtesı dıılkı :) siz buyu amaclı kullanıyosunuz galıba ama bakarsanız dualar paylasılıyo sonra sıfa uyumlanıyor psıksık yetenekler ve nasıl kullanılcagı var suan baktıgınızda bu sıtedekı tum havas bolumundekı tum uygulamalar gunah dııl esmaul husna var allah ın ısımlerı gunah mı sızce :)

umarım sızınde ısınıze yarar :) Allah dualarımız kabul etsın

Burası büyü sitesi, önce bu açıklığa kavuşsun. Arada büyü olmayan konular da mevcut sadece. Yanlış bir başka bilgi, havass bölümündeki tüm uygulamalar 3 dine göre günahtır. Havass islami yöntemlerin kullanıldığı büyü çeşididir. Asla bir dua etme şekli değildir. Bazı dinsel semboller, dualar, yöntemler vs bazı büyülerde kullanılmaktadır. Bu o uygulamaların günah sayılmadığı anlamına gelmemelidir. Dualar büyüde araç olarak kullanılmaktadır. Birçok büyüde Allahın isimleri kullanılmaktadır. Orada bu isimler sevap kazanmak için değil kaderi değiştirmek için kullanılmaktadır. Büyülerde bütün bu dini unsurlar belirli adetlerde belirli zamanlarda belirli şekillerde yani bir formüle göre okunur. Formül büyünün olması için izlenen bir yoldur.

meleklerden dua isteyebilirsiniz,
ancak yardımı sadece Allahtan istemelisiniz.yani Ondan geleceğinin bilincnde olmalısınız.
benim demek istediğim Allahtan gaflete düşmemek.belki melekle yardımını gönderir belki sebepsiz gönderir,nasıl ne şekild yardım edeceğini O bilir.siz sadece isteyin ve duayı asla bırakmayın.dua demek istemek demek değil mi,e kimden istiyoruz ;Allahtan.

Evet dua bu şekilde olur, yani sadece Allahtan istenir, işine karışılmaz, ister melekle yardım gönderir ister başka bir şekilde. Melek diye sınırlamak hem onun işine karışmak hem de gelecek daha başka bir yardımın önüne geçmek olabilir.
Bu arada bu bölüm dua bölümü değildir, islami öğelerin kullanıldığı büyülerin olduğu bölümdür, konu ile alakasız yorumlardan kaçınalım. Sitemizde dua etme şekillerinin ve çeşitlerinin anlatıldığı bir bölüm mevcut olmayıp zaten içeriğimizde yeri de yoktur. Bu konular için ilgili pek çok site bulunmaktadır, bu bizim konumuz değildir.

nohot

Kayıtlı Üye
Cok guzel.bende farkli yapiyorum.cok sukur genelde oluyor.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Denedim olmadı,allah beni sevmiyor demekki :(

dexter

Elit Üye
Denedim olmadı,allah beni sevmiyor demekki

İstediğiniz şeyin olmaması durumunda, sabırla beklemek ya da çabalamak yerine bu şekilde olumsuz düşüncelere kapılırsanız niyetiniz sizden uzağa gider. Deneyin, içinizden gelen kendi yönteminizle çabalayın. Ve her şeyin kabul olup olmayacağını bilemezsiniz, bazı şeylerin olmaması da hayırdır. O durumda gelecek hayırlı olan yeni yolu dört gözle ve sabırla bekleyin.