Aşkta görevli demon daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demonic

Kayıtlı Üye
İlk olarak kişinin alacağı zararlardan ben yada forumdaki bir başkası suçlanamaz insan özgür iradesiyle yaptığı herşeyden sorumludur.
İlk olarak demonu neden çağırıyoruz?bir amacımız olsun.sırf merak için yapılan çağırmalar tehlikelidir.Bu başlık altında size aşk hayatınızda önemli katkıları olacak bir demonu yani sukkubusu nasıl çağıracağınızı anlatacağım.yazının en sonundaki notları okuyun.
Öncelikle Sukkubus bir demondur.Demonların ikinci katmanındadır.Eril cinsellik enerjisi ile beslenir.Kişi eğer Sukkubus'u başarı ile çağırır ve memnun ederse;
ilk önce giderleri ve gelirlerine bir bakalım
Kişi başarı ile çağırır ve memnun eder ise;
-Cinsellik içeren rüyalar görür
-Sukkubus tarafından korunur
-Cinsellik büyülerinde Sukkubus'tan faydalanır
-Yanlızlık hissi tamamen yok olur.

Kişi başarı ile çağırır ancak memnun edemez ise;

-Cinsellik içeren kabuslar görür
-Vücudunda hafif yanıklar ortaya çıkar
-Aşk hayatı Sukkubus tarafından yönetilir
-Karşı cinsi tarafından itici gelir.

gördüğünüz gibi iş çağırmakta değil memnun etmekte...bu iş telekineziye yada ayet,hadis okumaya benzemez.ben çağırıyımda bi ayetel kürsi okurum diyenler kim çağırmamalı...neyse devam edelim.

mührü ayın son halinin tekamül ettiği salı günü çizip, yine aynı günün gecesinde şu sözleri söyleyin.

'Besticitum consolato veni ad me'vertat.Creon, Creon, Creon, cantor laudem omni-potentis, et non commentor.Stat superior carta bient laudem, omviestra principem da montem et inimicos meos ô prostantis vobis et mihi dantes que passium fieri sincisibus.'

Bu sözleri 7 kez söyleyin.Her sözünüzde sanki bedeninizden mavi bir ışık mühür ile bütünleşiyormuş gibi hissedin ve imajine edin.

7 gün içide etkilerini göreceksiniz.

NOTLAR:
1-İlk olarak demonu çağırırken veya sözleri okuduktan sonra sakın korunma büyüsüdür,eşyasıdır hiçbirini yapmayın.bu demona güvenmediğinizi gösterir.doğal olarak oda memnun olmaz.
2-mühürle okurken boş boş bakmayın(bu hataya düştüm ancak 3. haftada 3. davetimde geldi)okurken sürekli sevdiğiniz aklınızda olsun.çünkü demon bu enerjiden güç alır.
3-eğer daha önce cin yada benzeri bir varlık çağırmadıysanız gözünüzü seviyim demonlarla uğraşmayın.sonra kabuslar görüyorum hepsi demonic yüzünden denmesin ben uyarımı yapıyorum.
4-eğer aşk büyüleri yapacaksanız tabikide bu demonun yararı olacaktır.çünkü kişisel enerjiyle yapılan büyü 1 etkiliyse demon enerjisiyle yapılan büyü 10 etkilidir.
5-bunu din konusuna dönüştürmeyin lütfen.bende müslümanım ancak böyle şeyler yapılmayacak diye bir ayet yok.ben allahada şirk koşmuyorum.siz büyü yapacaksınız diye kuralda yok.bu demon aşk ve cinsel enerjinizi arttıran bir varlık.
6-kaynak ingilizceydi,türkçeye bir arkadaşımla çevirdim ona burdan selam gönderiyorum o kendini biliyor :)
7-Şeytani büyüler; spirituel satanistlerin uygulamalarının yanı sıra güç, refah, bilgi ve otorite sahibi olmak isteyen majisyenlerin başvurduğu bir yöntemdir.Bu büyü kategorisinde zarar vermek, demonlarla bağlantıya geçmek, adil olmayan yoldan refaha ulaşmak, demonlara danışmak ve demonlara hükmetmek vardır.Bu kavramlar majisyenlere göre ne ak ne de kara maji statüsündedir.
8-okuduğunuz için teşekkürler :)

Buyrun mühür:
Uploaded with ImageShack.us

KAYNAK: Demonic ************ual Magic Book
KAYNAK2:Ben :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sen yaptın ve ne oldu anlatırmısın rica etsem :) Etkileri nasıldı ve korktunmu herşeyi anlatırmısızn bize :D

demonic

Kayıtlı Üye
ilk olarak şunu diyeyim karşı varlığın gelebilmesi için 0 a yakın korku olmalı.Bunun içinde cin gibi basit varlıklardan başlanmalı.ilk önce korku yenilmeli...korku en büyük engel.korku yenildiğinde cesaret unsuru ortaya çıkar.2.engel ise tecrübesizliktir.tecrübesiz bir kişi tüm cinleri,ifritleri hepsini başına toplayabilir ama gönderemez.ne yapılacağını bilemediğinden yine tehlikeli bir duruma düşer.eğer tecrübe edilirse ve cesaret olursa 3. unsur meydana çıkar.
başarı unsuru...
bu demon genelde karşı cinse yakın bir insan şeklinde geliyor.bana siyah saçlı kırmızıya yakın kahverengi gözlü benim boyumla aynı boyda(1.90) bir kadın olarak karşıma geldi.ancak daha sonraları kuyruğu ve kanatları olduğunuda gördüm.yani basit bir demon.korkutucu bir figürü olmadığındanda demoncular rahatlıkla çağarabilir diye düşünüyorum.üstelik dediğim gibi memnun etmekte önemli.geldikten sonra telepatik olarak sizinle sürekli bağlantıdadır(her demonda olduğu gibi)ve + ları bence fazla.
yani o kadar aşk büyüsü isteyen kişiler korkmuyorsa hele bide tecrübeleri varsa rahat bir şekilde çağırabilir.
rahat dememdeki sebep bu demon 2. katmandandır.yani diğer demonlar kadar çağırmada enerji ve deneyim istemez.ancak 2.katmanda demek değildi daha az güçlü.eğer güçsüz olsaydı bir demon olmazdı...
en baştada dediğim gibi cesaret>>tecrübe>>başarı formülünü uygulayın
yakın bir zamanda bir demon davet rehberi hazırlamayı düşünüyorum.kaynakları çok sağlam ve içinde çok miktarda yakalama çemberleri ve demon davet çemberleri var.
şu anda ayrıntılı bilgi vermek istemiyorum ama farklı bir dilde olduğundan kitabı anlamak gerçekten zor.dua edin ömrüm olsunda hazırlayayım :) bu türden demonları paylaşmayı düşünüyorum(para için,şans için,zeka için vb.) ancak tabi türkiyede böyle şeyler çok kıt.bir insana ben demon çağırıyorum desem %70 o ne be demo mu hangi oyun der.(diyen çok bana) %29 ise kafir,bırak çarpılacaksın gibi şeyler söyler. %1 ise aferin derler ve bu kişi tecrübelidir sana yardım eder(ki böylelerine denk gelmek deveye hendek atlatmak kadar zor...)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bunu yapmak istiyorum korkmuyorum sadece tecrübesizliğim beni tedirgin ediyor. Ama bir yerden tecrübe edinmek lazım diye düşünüyorum. İki kişi çağırabilirmiyiz peki?

demonic

Kayıtlı Üye
olmaz.2 kişi cin yada ifrit çağırılır.demon tek kişi çağırılmalıdır.
dediğim gibi bu 3 unsur domino taşları gibidir.birinin yokluğu herşeyi alt üst eder.
bakın tecrübesizim diyorsunuz tedirginsiniz.bu tedirginliğiniz büyük ihtimal çağırma esnasında korkuya dönüşecektir ve 3. unsur olan başarıyıda götürecektir.
bu okumayı karanlık,mumlu,mistik bir ortamda yapmalısınız bunlar zaten temel kurallar dememe gerek yok diye düşünmüştüm ama gün ışığındada demon çağırılmaz.hele daha telepatik bir bağlantı yoksa.telepatiden sonrası kolay.demon sizinle sabah,akşam telepatik olarak görüşecektir.metroda giderken,otobüse binerken,ders dinlerken.yada uykuda iken...

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
türkçe okunuşlarını yazabilirmisin rica etsem şimdi yanlış okuma olmasın okurken teşekkürkler

demonic

Kayıtlı Üye
türkçe okunuşlarını yazabilirmisin rica etsem şimdi yanlış okuma olmasın okurken teşekkürkler
türkçe okursan tutmaz çünkü bu sözler bir ritme ve titreşime göre hazırlandı.
bunu türkçe okumak türkçe ezan okumak gibi birşey.yani titreşim dengesi bozulmamalı.telafuz ise dudak harflerini biraz çekerek okuyun(abartmadan.arapçadaki gunne gibi)

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
pardon türkçe söyleniş olarak yanlış yazdım :D mesala demon - dimın gibi

demonic

Kayıtlı Üye
demonu dimın olarak okuya bilirsiniz ama bu davetteki yazıları türkçeye çeviremessiniz.titreşim dengesi bozulur.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
anlatamadım galiba özür dilerim carta yazmış mesela yazdıldığı gibimi yoksa karta diyemi okunacak :D

demonic

Kayıtlı Üye
arapçada gunne adında bir tecvid vardır.orda nasılsa öyle okuyacağız.yani:
k şeklinde okuyacaksanız gırtlağınızdan
c diye okuyacaksanız genzinizden(nefes borusu arası)
çekerek okuyacaksınız.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
anladım her 2 türlüde okusak makbule gecer ama okuma şekline göre okumamız lazım

demonic

Kayıtlı Üye
kağıt üzerine istediğiniz mürekkeple yazabilirsiniz ancak ben safranı öneriyorum.kağıtta çizgisiz olsun mümkünse papirus kağıdı.ama şart değil.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
kısa bir şeyt daha sorabilir miyim ? Bu arada verdiğiniz tüm cevapların için teşekkür edeirm ayrıca....Bu işlemi yaparken salonda tek başıma yapacağım bizimkiler odasında uyuyor olacak..evde tek olmak rahatlık acısında daha iyi olsada bu biraz zor olacak..evde biri varken yapabilir miyim ?

demonic

Kayıtlı Üye
evet yapabilirsiniz.ancak rahatsız edilmeyeceğinizden emin olun.konsantrasyon çok önemli.öyleki yanınıza biri gelse göremeyecek kadar konsantre olun.sevdiğinizi düşünün,odaklanın.baştan savma yapılan davet zaten davet değildir.

demonic

Kayıtlı Üye
Sizden sevgi temelli şeyler ister.mesela sevdiğine gül al,mutlu et vb.çünkü demonlar insanlara muhtaçtır ve bizim enerjimizle beslenirler. İnsan yoksa,demonda yok.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Sizden sevgi temelli şeyler ister.mesela sevdiğine gül al,mutlu et vb.çünkü demonlar insanlara muhtaçtır ve bizim enerjimizle beslenirler. İnsan yoksa,demonda yok.

Bunu iIk defa duyuyorum .Biraz daha açarmısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...