Aşkta görevli demon daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StrangerMan

Kayıtlı Üye
Merhaba
Benim de bir sorum olacak biraz saçma belki ama, yeterince tecrübe sahibi olmayanlar için bu tarz uygulamalar tehlikeli olduğundan, demonu olan birinden demonunu bizim isteğimizi geçekleştirmesini istemesi yoluyla yapabilir miyiz? Yoksa illa kendimiz mi çağırmamız lazım

demonic

Kayıtlı Üye
Bakın...açık konuşayım.demon zaten kendini mutlu edeni sever,yani eğer mutlu edemeyecekseniz kalkışmayın bile...daha basit bir cin musallatından aklı çıkan arkadaşlara bir demon musallat olursa aklı yerinde kalır mı bilemiyorum...
Sn.strangerman:sizin sorunuz bir nebze hadime benzemiş :) şöyle anlatayım demon size bir sınav yapacak.bu dünyada karşılıksız kimse kimseye birşey vermiyor...bu neyle ilgili bir demon?ask...sizden isteği sevdiğiniz kişiyi mutlu etmeniz olacaktır.yada hoşlandığınız bir kişiye teklif etmek gibi...yani demek istediğim okulda hoca sizi sınav yapacak,sizin sınavınıza başka bir öğrenci girse hoca kabul eder mi?sınavınız kabul olur mu?olmaz tabi...

Ama biz farklı şehirlerdeyiz.

farklı şehirde olmanız birşeyi değiştirmez.bir yerde okumuştum;
mesafe dediğin nedir ki?biz yaratanı görmeden sevmedik mi?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Yalnız şu var çağırıyı yapan erkekse sukkubus tamam da ,uygulayıcı bayansa "inkubbus" olması lazım mantıken:)

demonic

Kayıtlı Üye
Evet...ben bir erkek olduğum için sukkubusu yazdım.

kipooo

Banlı Kullanıcı
Size zahmet para ve şans için olanları yazabilirmisiniz para ve şans olduğunda aşk olur gider.:smash:

demonic

Kayıtlı Üye
mabettekilerin genelde aşkla ilgili şeyler paylaştıklarını gördüm...bu nedenle aşkla görevliyi paylaştım...

sila_birol

Kayıtlı Üye
İş
Muhasebe
Merhaba bunu uygulamayı düşünüyorum fakat şu konu kafamı karıştırdı beni aydınlatmanız mümkünmü bayanım fakat söylenicek sözler arasında bulamadım bu yazıyı benmi yanlış okuyorum acaba ?

Yalnız şu var çağırıyı yapan erkekse sukkubus tamam da ,uygulayıcı bayansa "inkubbus" olması lazım mantıken

demonic

Kayıtlı Üye
Evet doğru söylüyorsunuz ancak ben bir erkek olduğum için sukkubusu çağırabiliyorum...

Perina

Banlı Kullanıcı
Buraya yazıp yazmama konusunda tereddüt ettim ama yazmak istedim işte..

Öncelikle büyüye sıcak bakmamakla birlikte bu konu başlığını ilginç buldum.Hayır uygulmaya karar verme açısından değil tabi.Sadece ilginç bir paylaşım bu.Teşekürler.Ve saygı duyuyorum,bunu belirteyim en baştan.

Fantastik filmlerde kuyruklu kanatlı kırmızı varlıklar verilir ve ben bunları tamamen hayal ürünü sanırdım.Meğer gerçek yaşamdan alıntılarmış.Bunu anladım bu konudan.

Ve bu konu bana şunları düşündürdü.Eğer genç bir kız olsaydım ve biri beni çok sevseydi ve ben de onu sevseydim ama bu sevginin ana kaynağının yada bu sevgiyi güçlendirenin bir demon olduğunu öğrenseydim kesinlikle hem o kişiden hem de aşktan buz gibi soğurdum..Sevgi çok büyükse ve gerçekse ardında bir güç olmasına gerek olmaz ki..Bir güç arıyorsak ya bizim kalbimiz yetersizdir sevme adına ya karşı tarafın ki..Evet ben uzun süre aşka çok önem veren biri oldum..Öyleki aşksız yaşanmaz sandım uzun süre.Ama sonra aşktan soğudum.Soğumakta haklıymışım meğer.Çünkü anladığım kadarıyla aşk negatif bir duygu olmalı..Öyle olmasaydı bnu bir demon değil bir melek temsil ederdi öyle değil mi?Neden bunu bir melek değilde bir demon yönetiyor? neden?..

demonic

Kayıtlı Üye
Buraya yazıp yazmama konusunda tereddüt ettim ama yazmak istedim işte..

Öncelikle büyüye sıcak bakmamakla birlikte bu konu başlığını ilginç buldum.Hayır uygulmaya karar verme açısından değil tabi.Sadece ilginç bir paylaşım bu.Teşekürler.Ve saygı duyuyorum,bunu belirteyim en baştan.

Fantastik filmlerde kuyruklu kanatlı kırmızı varlıklar verilir ve ben bunları tamamen hayal ürünü sanırdım.Meğer gerçek yaşamdan alıntılarmış.Bunu anladım bu konudan.

Ve bu konu bana şunları düşündürdü.Eğer genç bir kız olsaydım ve biri beni çok sevseydi ve ben de onu sevseydim ama bu sevginin ana kaynağının yada bu sevgiyi güçlendirenin bir demon olduğunu öğrenseydim kesinlikle hem o kişiden hem de aşktan buz gibi soğurdum..Sevgi çok büyükse ve gerçekse ardında bir güç olmasına gerek olmaz ki..Bir güç arıyorsak ya bizim kalbimiz yetersizdir sevme adına ya karşı tarafın ki..Evet ben uzun süre aşka çok önem veren biri oldum..Öyleki aşksız yaşanmaz sandım uzun süre.Ama sonra aşktan soğudum.Soğumakta haklıymışım meğer.Çünkü anladığım kadarıyla aşk negatif bir duygu olmalı..Öyle olmasaydı bnu bir demon değil bir melek temsil ederdi öyle değil mi?Neden bunu bir melek değilde bir demon yönetiyor? neden?..

hristiyanlıkta sukkubus melek olarak tasvir edilir...demon denilince aklınıza hemen kötü şeyler gelmesin çünkü aralarında gerçekten insancıllarıda var ancak canileride az değil...
dediğim gibi siz her insanla arkadaş olamassınız değil mi?insanlarında canileri,merhametlileri,konuşkanları,güler yüzlü olanları,yada çok soğuk tiplileri var...demonlarda böyledir,onlarda karakter sahibidir...ah evet kanatlı varlıklar sadece fantastik filmlerde yok...ateş olmayan yerden duman çıkmıyor :) aşktan soğudum demişsiniz,bunuda şöyle bir olayla özetleyeyim...
peygamber efendimizin devesini bilirsiniz sanırım...o zamanlardada araplarda deve yarıştırma yarışmaları varmış...tabiki peygamber efendimizin devesi hızlımı hızlı güçlümü güçlüymüş ve şimdiye kadarki girdiği yarışlardada kaybettiğini gören olmamış...neyse yarış başlayacak uzaklardan bir bedevi kendi devesininde yarışa sokulmasını istemiş...ancak yarışa sadece savaş için yetiştirilmiş develer girebilirmiş ayriyetten bedevinin deveside yük devesiymiş ve oldukçada yaşlıymış...araplar deveyle alay ededursun peygamber efendimiz bedevinin devesininde yarışa alınmasını söylemiş...yarış başlamış ve sonuç?herkesin alay ettiği bedevinin devesi birinci olurken kasva ise sonuncu olmuş...araplar bu duruma hayret etmiş ve bu işte bir iş olduğunu anlamışlar...hemen peygambere sormuşlar bu nasıl oldu?peygamberin cevabı çok yönlüymüş:bu dünyada kullar neyi yükseltirse allah(c.c.) onu indirir...örneğin siz aşksız yaşamam diyecek duruma gelmişsiniz allah(c.c.)sizden aşkı almış...bu herşeyde böyledir birisi çok mu zengin?zenginliğiyle çok mu kibir yapıyor?allah(c.c.)iflas ettirir,birisi güzelliğiyle tüm erkekleri peşine takıyor,aldatıyor mu?allah(c.c.)şirinliğini elinden alır...yani bir şeyle mutlu olmak istiyorsanız onu çok iyi anlamak,kavramak ve az sevmek gerekir...

Marrok

Kayıtlı Üye
Az sevmek gerekir biraz yanlış olmuş bence insan karşılıklı aşk yaşadığı birini çok sevdiği için kaybeder mi? muhtemelen burda kibiri vurgulamak için öyle söylediniz sanırım..

fgspa06

Banlı Kullanıcı
Bu konulara çok vakıf değilim ama takıldığım bir husus var. Tamam gece çağırmak,mum,tütsü falan normal ama diğer birçok demon davetinde gün yada ayın durumu pozisyonu söz konusu değil. Bunun nedeni demonun farkımı yoksa paylaşımlarda bir yanlışlık yada eksiklik- fazlalık mi var?

denizay

Kayıtlı Üye
olmaz.2 kişi cin yada ifrit çağırılır.demon tek kişi çağırılmalıdır.
dediğim gibi bu 3 unsur domino taşları gibidir.birinin yokluğu herşeyi alt üst eder.
bakın tecrübesizim diyorsunuz tedirginsiniz.bu tedirginliğiniz büyük ihtimal çağırma esnasında korkuya dönüşecektir ve 3. unsur olan başarıyıda götürecektir.
bu okumayı karanlık,mumlu,mistik bir ortamda yapmalısınız bunlar zaten temel kurallar dememe gerek yok diye düşünmüştüm ama gün ışığındada demon çağırılmaz.hele daha telepatik bir bağlantı yoksa.telepatiden sonrası kolay.demon sizinle sabah,akşam telepatik olarak görüşecektir.metroda giderken,otobüse binerken,ders dinlerken.yada uykuda iken...

bende denemek istiyorum ama daha önce cin çağırmadım korkum yok da mutlaka bilmediğin birşeyle yüzleşmek insanı tedirgin eder heycanlandırır asıl sormak istediğim son cümleleriniz sürekli sizinle olur derken konuşurmu yada müdahale edermi yaptıklarınıza ve ne kadar süre yanımızda kalır bunun bir süresi varmı acaba

A

Adaline

Benim çağırmak istediğim demon başka ...passium fieri sincisibus... sonda demonun adı var onun yerine çağırmak istediğim demonun adını söylesem işe yarar mı?

demonic

Kayıtlı Üye
bende denemek istiyorum ama daha önce cin çağırmadım korkum yok da mutlaka bilmediğin birşeyle yüzleşmek insanı tedirgin eder heycanlandırır asıl sormak istediğim son cümleleriniz sürekli sizinle olur derken konuşurmu yada müdahale edermi yaptıklarınıza ve ne kadar süre yanımızda kalır bunun bir süresi varmı acaba
elbette müdahale eder...bunu bir nevi arkadaşlık olarak özetleyebiliriz...

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bilen birisi varsa daemon takvimini koyabilir mi? Her biribib çağrılma zamanları farklıdır çünkü.Bu arada bu daemon'u ilk defa duyuyorum. Şunu da belirtmek gerekir gündüzleri daemon çağırılmaz, çağrılsa da gelemez.

hristiyanlıkta sukkubus melek olarak tasvir edilir...demon denilince aklınıza hemen kötü şeyler gelmesin çünkü aralarında gerçekten insancıllarıda var ancak canileride az değil...
dediğim gibi siz her insanla arkadaş olamassınız değil mi?insanlarında canileri,merhametlileri,konuşkanları,güler yüzlü olanları,yada çok soğuk tiplileri var...demonlarda böyledir,onlarda karakter sahibidir...ah evet kanatlı varlıklar sadece fantastik filmlerde yok...ateş olmayan yerden duman çıkmıyor :) aşktan soğudum demişsiniz,bunuda şöyle bir olayla özetleyeyim...
peygamber efendimizin devesini bilirsiniz sanırım...o zamanlardada araplarda deve yarıştırma yarışmaları varmış...tabiki peygamber efendimizin devesi hızlımı hızlı güçlümü güçlüymüş ve şimdiye kadarki girdiği yarışlardada kaybettiğini gören olmamış...neyse yarış başlayacak uzaklardan bir bedevi kendi devesininde yarışa sokulmasını istemiş...ancak yarışa sadece savaş için yetiştirilmiş develer girebilirmiş ayriyetten bedevinin deveside yük devesiymiş ve oldukçada yaşlıymış...araplar deveyle alay ededursun peygamber efendimiz bedevinin devesininde yarışa alınmasını söylemiş...yarış başlamış ve sonuç?herkesin alay ettiği bedevinin devesi birinci olurken kasva ise sonuncu olmuş...araplar bu duruma hayret etmiş ve bu işte bir iş olduğunu anlamışlar...hemen peygambere sormuşlar bu nasıl oldu?peygamberin cevabı çok yönlüymüş:bu dünyada kullar neyi yükseltirse allah(c.c.) onu indirir...örneğin siz aşksız yaşamam diyecek duruma gelmişsiniz allah(c.c.)sizden aşkı almış...bu herşeyde böyledir birisi çok mu zengin?zenginliğiyle çok mu kibir yapıyor?allah(c.c.)iflas ettirir,birisi güzelliğiyle tüm erkekleri peşine takıyor,aldatıyor mu?allah(c.c.)şirinliğini elinden alır...yani bir şeyle mutlu olmak istiyorsanız onu çok iyi anlamak,kavramak ve az sevmek gerekir...
Bu bahsi geçen daemon yani Sukkubus yi niyetli mi yani?
Bunun gibi iyi niyetlileri var mıdır tam olarak bilemem ama bu daemonun tam olarak tarihi ve mevkii nedir? Ayrıca seal (siğil) hangi maden üzerine işlenmek zorundadır? Cevaplarsanız sevinirim.

margarita

Kayıtlı Üye
Sevgili demonik anlattıklarınız çok ilginç bende ilk defa duydum demon davetini bilgileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum bende çağırmayı istiyorum öğrenmek istediğim bişey var bi zaman sonra demonu istemedim mesela yollayabilecekmiyim yoksa ölene kadar benimlemi kalıcak ? ...saygılar...

dertli cocuk

Kayıtlı Üye
özür dilerim pek anlayamadım demonu memnun etmek için ne gibi şeyler yapmak lazım veya nasıl memnun edebiliriz yazarmısınız

isabet

Kayıtlı Üye
aşkımı kaybettim,ondan sonrada kimseyi sevemedim..diyelimki sevdiğime benzeyen birine rastladım,demon bana dediki ona çiçek ver..ee ben utangaç biriyim.haytta yapamam bunu..o zaman ben demonu mutlu edememiş olurum..yapamayacaklarımızı istememesi için ön anlaşma yapılabirmi.

meos ô prostantis....çağrının içeriğinden aldığım bir bölüm...''ô'' nasıl okunacak...bildiğimiz ''ö'' harfi değil sanırım.bird ''c''harfi ile başlayan bir kaç kelime var..hangisi c ile hangisi k ile hangi s ile okunacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...