Aşkta görevli demon daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demonic

Kayıtlı Üye
Size örnekle izah edeyim.şeytan neden en güçlü cindir?o tüm insanlığın negatif enerjisini emer ve bununla beslenir.şeytan ile oduncunun kavgası buna misal.şeytana kıyamete kadar süre verilmiştir neden?işin aslı kıyamette insanlar yokolacaktır ve şeytanda beslenecek insan bulamayacağından ölecektir.

gümüş

Kayıtlı Üye
anlatamadım galiba özür dilerim carta yazmış mesela yazdıldığı gibimi yoksa karta diyemi okunacak :D

Latince telaffuzlarda bu tartışma konusu olmakla beraber kilise dilinde bütün c ler k olarak telaffuz edilecek diye bir not okudum ama kendi tercihim c den sonra gelen harf sessiz ya da kalın ünlü ise k , ince ünlü ise s olarak telaffuzdan yana. ç olarak telaffuz edildiği hallerde var ama latince bilmediğimizden yola çıkarsak belki latince sesli sözlük en net yanıtı verecektir. Ayrıca burada ki kullanım amacı söylendiği gibi titreşimi yakalamak , deneme yanılma ile en doğru seslendirmeyi yakalamakta uygulama yapacak kişinin gayretinde saklı olacaktır;)

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
peki bunu okumayı bilen bir kişi nasıl okunduğunu kaydedip burada paylaşabilir mi rica etsem

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
kesin yapacağım ve yaparken gayet sakin ve huzurlu olacağım :) büyük ihtimal bu şekilde olunca sorun cıkmayacaktır

demonic

Kayıtlı Üye
:) evet sakinlik önemli ama ayın son hali olduğunda(ayriyetten salı günüde olacak,her salı yada her son ay halinde olmaz.)yapılmassa olmaz...

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
ayın son hali derken yani ayın son salı günümü demek istedin kardeşim :)

demonic

Kayıtlı Üye
Hayır ayın sağ tarafı görülen hilal ve salı gününün çakışmasını kastettim.

demonic

Kayıtlı Üye
öyle olmalı.zaten her ay evresi 4 gün sürüyor sanırım.yani her gün evre değişmiyor.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
simdi mesela hiç demon cagırmadım ama baska birseyde cagırmadım ilk demondan baslasam gelir mi demon? birde ilk olacagı için korktugumuzu anlarsa ters birseyler yapar mı yani bizimle zıtlaşabilir mi?

demonic

Kayıtlı Üye
:) ılk çağırmanıza büyük ihtimal gelmez.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya sevgili demonic dün gece yatarken aklıma geldi açar açmaz sorayım dedim. Gelen demon bizimle hangi dilde konuşacak?

musashi

Banlı Kullanıcı
italyanca :)

demonic kardeş seviyeli açıklayıcı ve örnek vererek detaylı anlatımından dolayı cok tşk ederim.
hayatımda ilkdefa suan demonu duyoyrum daha önce demon ne deseler pc programıdır derim herhalde.
bende aklımda olan birşeyi sormak istiyorum. bana sürekli 7 yıldır birileri geliyor. bazen dev gibi boyu çok iri gözleri olmuyor bazen karartıyor heryeri değişik bişeyler oluyor cinmidir yoksa perimidir hiç bilmiyorum ama herzaman oluyor aradada karsılasıyoruz görüyorum.
ben demonu çağırsam başarılı olsam memnunda etsem. ona yasadığım problemi söylesem bana cevap verirmi örneğin bir cin sana musallat olmuş bir yaptığın hareket uyuzuna gitmiş sana bunları yapıyor gibisinden eğer bu olanlar cinlerdense yardım edip doğru bilgi verirmi.
tşk ederim

demonic

Kayıtlı Üye
Sn. Kristalangle haklısınız bu aşkta görevli ama sizi korur maddesini okuyun.

alprdml

Kayıtlı Üye
yani bu demonu cagırmak için ingilizcede bilmek gerekiyor telafuz için dogrumu anladım ...

ZeTh

Kayıtlı Üye
Bu daveti yapmayı çok isterim.Tecrübesizde riske girmek sakıncalı.Paylaşım için teşekkürler.

sir7634

Kayıtlı Üye
demonic bir sorum olacak....Bu ayin sag taraf ve sali gunu meselesini bir turlu anlayamadim...lutfen bir kez daha yazarmisin kardesim

Bir soru daha...Bu gelen demon bizden...bugun namaz kilmayacaksin yada imansizlik gibi isteklerde bulunuyormu yoksa biasit isteklermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...