tanrı çağırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xtina

Banlı Kullanıcı
ya bişey dicem bu ne labaliliktir bu ne saçmalıktır aralarında bikaç kişi doğru düşünüyo herkes yok napcan çağırıcan biri demiş git ormana ençirkin hayvana bak bilmem ne şu dünyada en nefret ettiğim şeylerden biriside başkalarının benim sölediklerimi kendilerine göre yorumlamasıdır ben tanrı çağırıcam demiyorum elhamdülillah müslümanım sadece bi soru sordum allaaaaaaaaaaah sanki dersin dinden çıkmış bi kafirmişim ben tanrı ve tanrıçalara inanmıyorum ben tek bi tanrıyada inanmıyorum ben tek olan ilaha inanıyorum oda allahtır kurandada bu sabah daha yeni okumuştum kasas süresinden okumuştum aklımda kaldığı şekilde sölicem biz şehrin merkezine bir peygamber göndermedikçte biz o şehrin halkını hesaba çekmeyiz yazıyodu veya bu anlamda bi ayet yazıyodu bu yunan dinine tapanlar biz öldükten sonra yeraltı dünyası denen bi ölüler dünyasına gitcez demişler yani bunlar bişeyleri sezmişler diyorum herkafadan ayrı bi ses çıkıyo herkes şunu aklıa iyice bikere soksun hiçkimse allahtan daha doğrusunu ve iyisini bilemez ve hiçkimse allahtan dahada bilgin değildir kimsede kalkıp bana vaaz vermeye kalkışmasın bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...