Kundalini Belirtileri ve Semptomları

Lilac Fairy

Kayıtlı Üye
Nette dolaşırken bu bilgilere ulaştım ve paylaşmak istedim. Belki akıllardaki bazı sorulara cevap olabilir.

Kundalinisi beklenmedik şekilde serbest kalan bir çok insan, NELERİN OLDUĞUNU BİLMİYOR, ve bu çok boyutlu dönüştürücü işlem ile ilgili yaygın olan sosyal bilgisizlik, özellikle semptomlar fiziksel olduğunda, semptomları fark edecek tıbbi veya alternatif sağlık uygulayıcıları veya ruhsal danışmanlar bulmayı zorlaştırıyor.Bir çok insan yükselen Kundalininin her türde mistik, paranormal ve sihirli manzaralara kapıları hızla açtığını biliyor, ancak çok az kişi bunun ayrıca bedeni dramatik bir şekilde etkilediğini kavrıyor.

Bir çok insan garip hastalıklar, radikal zihinsel, duygusal, psişik, ruhsal ve yaşam tarzı değişiklikleri bildiriyor. Doktorlara, şifacılara, danışmanlara vs giden ve hayal kırıklığına uğrayanların hikayelerini tekrar tekrar işitiyoruz, bu danışmanlar, doktorlar, şifacılar ne durumu anlayabiliyor, ne de yükselen Kundalini tarafından hızlandırılan sayısız ağrılara ve problemlere yardımcı olabiliyor.

Aşağıdakiler yükselen Kundalininin genel tezahürleridir :

* Kas seğirmeleri, kramplar veya spazmlar

* Enerjinin hızla akması veya bedende dolaşan yoğun elektrik

* Kaşınma, titreşme, iğne batması, karıncalanma, tüylerin ürpermesi duyumları

* Yoğun sıcaklık veya serinlik

* İstenmeden yapılan bedensel hareketler (çoğunlukla meditasyon, dinlenme veya uyku sırasında gerçekleşir) ; sıçrama, ürperme, titreme, sallanma ; bazı duruşlara yönlendiren içsel bir kuvveti hissetme veya kişinin bedenini olağan olmayan şekillerde hareket ettirmesi (sara, rahatsız bacak sendromu (RLS) veya PLMD olarak yanlış teşhis konabilir).

* Yemek yeme ve uyku modellerinde değişiklikler

* Aşırı hiperaktiflik vakaları veya tersine, aşırı yorgunluk

* Artan veya azalan cinsel arzular

* Başağrıları, kafatasında basınç

* Hızla atan kalp, göğüste ağrılar

* Sindirim sistemi problemleri

* Kol ve bacaklarda uyuşukluk veya ağrı (özellikle sol ayak veya bacak)

* Herhangi bir yerde ağrılar ve blokajlar ; çoğu zaman boyun ve sırtta

* Duygusal patlamalar ; hızlı ruh hali değişiklikleri ; aşırı üzüntü, öfke, depresyon

* Kasten yapılmayan ve kontrol edilemeyen kendiliğinden sesler çıkarma ( kahkaha ve ağlama dahil)

* İçsel ses veya sesler işitme, klasik olarak flüt, davul, şelale, kuş sesleri, vızıldayan arılar, ama ayrıca bunlar kükreme, yıldırım gibi gürültüler olabiliyor ya da kulakların çınlaması

* Zihinsel karışıklık ; konsantre olmada zorluk

* Değişik bilinçlilik halleri ; artan farkındalık, kendiliğinden trans haline girme, mistik deneyimler (eğer bireyin önceki inanç sistemi, bu deneyimler tarafından tehdit ediliyorsa, ruhsal denge bozukluğuna neden olabilir)

* Başta sıcaklık, garip aktiviteler, ve/veya mutluluk dolu hisler, özellikle taç bölgesinde.

* Esriklik, kendinden geçme, coşku, büyük mutluluk, aşkınlık, vecit hali, sevinç, neşe, sevgi, huzur ve şefkat

* Psişik deneyimler : duyular dışı algılama ; beden – dışı deneyimler ; geçmiş yaşam anıları ; astral seyahat ; auraların ve çakraların direkt farkında olma ; içsel sesler, rüyalar veya vizyonlar vasıtası ile ruhsal rehberler ile temas ; şifa verici güçler

* Artan yaratıcılık : müzik, sanat, şiir vs ile kendini – ifade ve ruhsal iletişimde yeni ilgi alanları

* Artan anlayış ve hassaslık : kişinin kendi özüne içgörü, ruhsal gerçeklerin daha derin anlayışı, kişinin çevresinin keskin farkındalığı (başkalarının duygusal atmosferini algılama dahil)

* Aydınlanma deneyimleri : daha geniş bir realitenin direkt Bilişi ; aşkın farkındalık

Bazı insanlar bize, “Kundalini” kavramını yabancı bulduklarını ve bunu sadece “uyanış” olarak adlandırmayı tercih ettiklerini söyledi, bu bizim için de uygun. Ancak, temas kurduğumuz bir çok insan için, Kundalini açıklaması, onların deneyimlerini kabul etme ve bunlarla çalışmada önemli bir çerçeve sağlıyor. Her birimiz ruhsal bilgeliğimizi yorumlama, onurlandırma ve tanımlamanın eşsiz yoluna sahibiz. Gerçeği bilmek veya ifade etmek için sadece tek bir yol olmadığına inanıyorum. Nereye götürürse götürsün, kendi yolumuzda açık bir kalbe sahip olmanın ve inançlı olmanın daha önemli olduğuna inanıyorum.

Ayrıca bize, ruhsal uyanışa çok uygun olan İlahi ile birliği veya Tanrı – kavrayışını neden daha fazla vurgulamadığımız soruluyor. Herkesin deneyimleri ve mistik deneyimleri ile ilgili yorumları farklı ve çok kişisel olduğu için, hiç kimseyi dışarıda bırakmamak için, sadece “uyanan bilinçlilik” veya “aşkınlık halleri”nden söz ediyoruz. Değişik dini inançları olan insanlar bu çeşit kendi deneyimlerini anlatıyorlar. Bazıları Tanrı, Mesih, Tanrıça, Kutsal Olan, Ruh, Allah veya sadece hepimizin dahil olduğumuz Bir, Bütün diyor.

Ayrıca, bazı insanlar için derin ruhsal kavrayışlar, diğer belirtiler ve semptomlardan aylar veya yıllar sonra gerçekleşiyor. Açıkça ruhsal doğada deneyimlere sahip olan bireyler genelde, bunların nasıl etiketlendiğine bakmaksızın, işlemi bütünleştirebiliyor ve yararlanabiliyorlar. Ancak, hastalık veya tekin olmayan psişik fenomenler olarak görünen şeyleri deneyimleyenler, hasta veya deli olmadıklarını anlayana kadar alarm durumunda oluyorlar. Ve hatta aydınlatıcı ve güzel deneyimler o kadar güçlü olabiliyor ki, insanlar akıl sağlıklarından şüpheye düşüyorlar.

Copyright 1995, El Collie, izin ile yayınlanmıştır. El Collie, Kundalini destek dergisi SHARED TRANSFORMATION’in editörüdür.

(ÇEVİRİ ; Saffet Güler)

vermud

Kayıtlı Üye
o kadar çok semptom var ki en az beşi bir insanda görülür :D

rosemimosa

Kayıtlı Üye
peki bu enerjinin ortaya cikmasi olumlumudur? çoguna yakini bende var %90
kontrol altina almak icin ne yapabilirim? bana ne gibi artilari olur?
hangi alanlarda kullanabilirim?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Kundalini enerjisi kök çakrada uyanan bir enerjidir. Kuvvetli bir enerjidir ve kontrol altına alınmazsa yukarıdaki yazılanlar ortaya çıkabilir. Kök çakrada uyanan enerjinin bütün çakralara dengeli olarak dağıtılması gerekmektedir. Aksi takdirde çakralarda sorunlar oluşabilir.

Bu durumlarla başa çıkabilmek için Çakra Dengelemesi yapılabilir ki bununla ilgili bilgiler forumda vardır. Düzenli meditasyon yapmak önemlidir. Enerjiyi yönlendirecek yeni alanlar bulunabilir. Sanatsal alanlara yönelinebilinir. Dans etmek de enerjiyi çok güzel dengeler. Toprakta yürümek, doğayla başbaşa zaman geçirmek de önemlidir. Bunun yanında dengeli bir yaşam tarzı seçmek, uykuya, yenilen içilen şeylere de dikkat etmek gerekir.

İyi forumlar, sevgi saygı ve ışıkla...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitede mevcut olan meditasyon bölümünden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Öncelikle odaklanmanızı kolaylaştırmak için herhangi bir objeye veya yanan mumun ışığına odaklanmayı deneyimlemeniz daha kolay olur. Amaç zihninizi sessizleştirmeyi başarabilmek ve sezgileri ortaya çıkartmak yeni bilgiler için zihinde yer açmaktır. Detaylı bilgileri meditasyon bölümünden bulabilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

AJA

Elit Üye
Bu beIirtiIerin hepsi bende var ne yapıcagız :D bir de bu eksikti :)embriyo yardımmmm:willy_nilly:

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her belirtiyi kundalini uyanmasıyla karıştırmamalıyız.

Kök çakra'da uyur halde bulunan Kundalini enerjisinin uyandırılması için öncelikli olarak tüm çakra merkezlerinin, daha sonra enerji kanallarının, daha sonra İda ve Pingala enerji kanallarının ve daha sonra da merkezi enerji kanalı olan Sushumna kanalının tam aktif hale getirilmeleri gerekir. Ancak bundan sonra Kundalini uyandırılıp Sushumna kanalından yükseltilebilir. Kök çakradan yükselen kundalini enerjisi, sırasıyla tüm çakralardan geçerek, en son Taç çakraya kadar yükselir. Taç çakra ike buluşan kundalini, kişiyi aydınlanma ve gerçek birlik bilincine ulaşmasını sağlar.

Günümüzde bazı teknikler ve çalışmalarla Kundalini enerjisinin “kolayca aktive edilebileceği” fikri yaygındır, oysa bu oldukça yanlış bir fikirdir. Kundalini enerjisinin yaratıcı katkısı ve olumlu dönüşümlerinden faydalanılması için, kişinin “bütün” enerji alanının buna hazır olması gerekmektedir. Amaç sadece Kundaliniyi harekete geçirmek değil, aynı zamandan kundaliniyi taşıyacak olan kanalların da potansiyellerinin arttırılması olmalıdır. Sadece ve sadece kundaliniyi harekete geçiren egzersizler yapılıp, kundalinin akacağı kanallarda herhangi bir çalışma yapılmazsa, harekete geçen kundalinin gücü, bu “hazır olmayan” kanallarda zararlı etkiler oluşturur. Bu zararlar, kişinin gerek fiziki gerek duygusal ve hatta ruhsal dengesinde geri dönülmez düzeyde hasara yol açabilir. Bu sebeple kundalini çalışmaları uzun ve zor çalışmalardır.

Doğru ve düzgün teknikler ve ihtiyatlı yaklaşımla harekete geçirilen Kundalini enerjisinin uyandırılması insan bedeninin sınırsız potansiyelinin açığa çıkmasını sağlar. Birey, dualiteyi aşma yolunda tam bir farkındalığa ulaşır. Kundalini aynı zamanda oldukça yaratıcı bir enerjidir. Kişinin niyet ve isteklerinin süratle gerçekleşmesi sözkonusudur.

Tanrısal düzenle uyumu deneyimleyen bireyin şifa düzeyi de yüksektir. Günümüzde, tıpta şifayı sembolize eden değnek ve değneğe aşağıdan yukarıya tırmanan iki yılan sembolizması, kundaliniyi resmeder. Tarih boyunca bu sembole gerçek anlamıyla vakıf olanlar, ilahi bilinç ile beşer bilinci harmayanlabilmiş ve şifa vermeye yetkin kişiler olarak kabul görmüşlerdir. Bu ve benzeri sembolizmaya hemen her kadim kültürde rastlanır. Eski Mısır'da firavunların taçlarındaki kobra motifi, yükselmiş kundalini'yi gösterir ve ilahi bir yönetici olarak firavunun inisye olduğunu belirtirdi. Aztek ve diğer eski Amerikan uygarlıkların kanatlı yılanları, aynı Mısır'da ve Roma’da resmedilen kanatlı yılanlar gibi kundalini sembolleridir.

Kundalini, kuyruk sokumundaki sakrum kemiğinde uyur vaziyette bulunan manyetik etkili ve çok yoğun bir enerjidir. Kundalini herkezde bulunur, ancak uyur haldedir. Kontrolsuz olarak uyanması, (örneğin bir travma sonucu) çok çeşitli sakıncalar doğurabilir. Kundalini Reiki uyumlamaları ile kundalini enerjisi kontrollü olarak uyandırılır.

Kundalini enerjisi uyandığı ve ancak birey bu enerjiyi kontrol edemediği takdirde bu enerji Kali olarak adlandırılmakta ve deliliğe neden olmaktadır. Kundalini enerjisi uyandığı ve birey bu enerjiyi kontrol altına aldığında ise bu enerji Durga olarak adlandırılmakta ve fiziksel, zihinsel, ruhsal güç kazandırmaktadır.

Eğer enerji bir kez yerinden oynatılmışsa yerine konulması imkansızdır. Aktif hale gelmiş bir enerji;
- Nerden geçiyorsa temizlik yaparak geçer.
- Blokajlarla karşılaşabilir ve blokajlardan çıkmak için orda kalabilir(rahatsızlık ve hastalıkların ortaya çıkması).
- Blokajlardan geri dönmek için yine kendi enerjisini kullanabilir ve bu hiçte güvenli durum değildir. O yüzden enerjinizi kontrol edebilmeyi öğrenmiş olmalısınız ve siz kontrolü ele alıp yönlendirmelisiniz.
Eğer önceden nefes kontrolünü, meditasyon halini, çakraları, auraları tam anlayamamış bunlar üzerinde uzun ve derin çalışmalar yapıp bedeni her yönü ile açmayı, temizlemeyi, yüklemeyi yapmamış iseniz, tehlikeli bir şey yaptığınızı tekrar hatırlatmak zorundayım. Enerjilerinizi tam olarak tanımlayabiliyorsanız, onları kontrol edebiliyorsanız fazladan enerji çalışması yapabilecek duruma gelmişsiniz demektir.

Enerjinin kendiliğinden ortaya çıkması:
Fazla çalışma, kuyruksokumuna gelen darbe ya da yaralanma, ilaç kullanımı, korkular, travmalar, aşırı üzüntü, fazla meditasyon veya seks, aynı zamanda orgazmla sonuçlanmayan cinsel aktivite bu enerjinin kendiliğinden uyanmasına sebep olabilir.

Ruhsal bir gelişime yardımcı olan bu enerji aynı zamanda bedenimize de yüksek oranda bir enerji sağlar. Unutulmamalıdır, bu enerji zaten bizde vardır ve her tür travmamız ile baş etmek için devreye girer ve biz bunun farkında olmayız. Uykuda olan asıl rezerv enerji de harekete geçince, hem bu enerjinin yüksekliği ile hem de bizdeki rahatsızlıkları iyileştirirken ki durumumuzla uğraşırken zor anlar yaşayabilirsiniz ve bu sıkça karşılaşılan bir durumdur.

Burada yaşadığınız şey aslında fiziksel rahatsızlıkları yaşamanız sırasında ruhsal yönde büyüyüp gelişmeye zorlanmanız olmaktadır. Üzüntüleriniz, korkularınız, endişeleriniz, acı veren anılarınız bilinçaltınıza darbe vurmakta ve kundalini enerjisinin devreye girmesine sebep olmaktadır.

Kundalini enerjisi bilinçaltı tarafından tam olarak boşaltılmaz (çünkü göbek bölgesinde gerçekleşir) ve vücudumuzdaki diğer bölgelerde dengelenmez ise sık sık duygusal anlarınızı hatırlamanız takıntılı bir hal almanıza neden olur. Meditasyon yapmak, beş on dakika dans etmek, üstün düzeyde düşüncelere dalmak, yoga yapmak enerjilerin gerekli yerlere ulaşması ve fazla olanların dışa atılmasına yardımcı olacak uygulamalardır.

Bedeniniz henüz bu enerjiyi almaya hazır değilse; Kundalini bulduğu ilk açık yeri, çakrayı bulacak ve o tarafa doğru yönelecektir. Aynı bir kara delik gibi bütün enerjisini o bölgeye yükleyecektir. İşte siz o bölge veya bölgelerde rahatsızlıklar hissedeceksinizdir. Tekerrür eden rahatsızlıklar, takıntıları yok edebilecek tek şey enerjinin yeniden yönlendirilmesidir.

Sebepsiz öfkeler, aşırı denecek hatta sapkınlık halindeki cinsel fanteziler, korkular vs. bütün bunlar temizlik sırasında ortaya çıkan gizli ve kötü duygulardır.

Sonuç olarak bütün bunların bilincinde ve farkında olduğunuz sürece ve kendinizle baş başa kalıp, yoga yapıp, meditasyon halinde kalabilirseniz (ya da inançlarınızın getirdiği ibadet türleri) zikir, namaz, sema gibi yaparsanız, temizlenir ve kendiniz olmayı başarırsınız.

alıntılardan derlemeler

Sevgi ve ışıkla kalın:)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Agita

Kayıtlı Üye
İyi günler by saatte uyanıgım ve bu konuyu açıyorum sebebi bu kundalin enerjisi.. Her sabah bu saatlerde uyandırıyor beni. Şikayetci oldugum tek şey bu degil bilenler bilir bir sürü kötü yanı var sosyal hayat içinde.. Yani en basiti yazmak istemiyorum sapık falan diyede algılamayın ama bu enerji cinselligide dürtüyor araştırırsanız görürsünüz buda bana sosyal hayatta sorun açıyor.. Yani ben bundan kurtulmak istiyorum. Ki zaten ben açmadım bu enerjiyi.. Ciddiyim ben açmadım kendiligindenmi ne açılmış ugraşmıyorum bile meditasyonla falan evrenle bütünleştigimi bir ara hayal ettim sadece o ara açılmış olsa gerek sanırım.. Nasıl kapatıcam bilen varmı ? Lütfen yardım..

bendekiben

Elit Üye
Bir kaç belirtiyle kundalinin harekete geçtiğini ispat edemeyiz.Mesela ben sabah saat 4-5 civarı uyanacak bir sebebim yokken genellikle uyanırım.Ayrıca cinsellik yaşınız genç olması sebebiyle artış göstermesi normal hormonlarınız tam gaz çalışıyor.Kundalinin hep kötü yönleride olmaz sadece algılanış o biçimde olur mesele yeni bir şeye adapte olabilmektir.Ama kundalini yükseldi ve tepeye ulaşıncaya kadar devam edecek diye birşeyde yok durabilir sönebilir, yada çok uzun zaman yavaş yavaş ilerliyebilir.Tekamülü tamamlamakda dediğimiz kundalinin doruk noktaları genelde 35 yaş üstünde karşılaşılmaya başlıyor bunu ermiş veya üstad olarak kabul ettiğimiz kişilerin bu evrelerde bildiklerini öğretmeye çalışmalarından anlıyoruz.Sevgiyle...

Agita

Kayıtlı Üye
Bir kaç belirtiyle kundalinin harekete geçtiğini ispat edemeyiz.Mesela ben sabah saat 4-5 civarı uyanacak bir sebebim yokken genellikle uyanırım.Ayrıca cinsellik yaşınız genç olması sebebiyle artış göstermesi normal hormonlarınız tam gaz çalışıyor.Kundalinin hep kötü yönleride olmaz sadece algılanış o biçimde olur mesele yeni bir şeye adapte olabilmektir.Ama kundalini yükseldi ve tepeye ulaşıncaya kadar devam edecek diye birşeyde yok durabilir sönebilir, yada çok uzun zaman yavaş yavaş ilerliyebilir.Tekamülü tamamlamakda dediğimiz kundalinin doruk noktaları genelde 35 yaş üstünde karşılaşılmaya başlıyor bunu ermiş veya üstad olarak kabul ettiğimiz kişilerin bu evrelerde bildiklerini öğretmeye çalışmalarından anlıyoruz.Sevgiyle...

Hmm kundalin yokmu diyorsun sende ? Aslında bir reikiciyle konuşmamda o demişti kundalinin açılmış olabilir diye bir kaç şeyler daha sormuştu işte kararsızlık falanlada ilgili öyle bu kanıya varmıltık. Ama ben bunsuz daha mutluydum.. Ondan dolayı kundalin olayından çıkmak istiyorum çünkü bende hırs bir açlık his ettiriyor ben huzursuzum çogu zaman bazen arada bir birden bir huzur çöküyor tamam ama genelde huzursuzum.. Yani bunu sevmedimben. Ayrıca meditasyon yapmıyorum sadece evrenin her şeyi kontrol eden bir enerjisi oldugunu o enerjiye baglanmayı düşünmüştüm bir aralar ilkel akıl yürütmeyle.. Yani kundaline bulaşmalarınıda önermem kimseye.. Yani günümüzde kullanılacak bir şey degil bence saol ilgilendigin için... Bu tarz şeyleri kötü niyetle falan kapatabiliyormuyduk öyle şeyler oluyordu kirletiyorduk yada belki ben kirlettim kundalinimi yaa bak oda olabilir neyse bu enerjeyi istemiyorum cidden.. Omirilikten degilde enseden geliyor bana zaten enerji.. Belkide kundalin yoktur uzmanı degilim.. Tekrar teşekkürler ilginiz için..

murat121

Kayıtlı Üye
Aslında kundalinada oluşan enerjiye hükmetmek sizin elinizde ama eğerki kullanamazda vücudunuzda bu enerji birikirse huzursuzluk moral bozukluğu sürekli sıkılmalar olabiliyor. Bence içinizdeki enerjiye kuantum olumlama ile anlam yükleyip sonra evrene doğru göndermenizdir. Başka türlü kurtulmanız zor...

Agita

Kayıtlı Üye
Ya aynen içimde bi sıkıntı var enerjim var hareketliyim ama içim sıkışıyor moralim bozuk kendimi kötü his ettiriyor.Canım aşırı sıkılıyor yani bu enerji yüzünden buda çok kötü yanlarından biri.. Cidden başa bela yaa..

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Kuyruksokumuna alınan darbe denmiş emriyonun yazdığında alıntı yapamadım o kısmı.Bende küçükken böyle bir darbe aldım ve bu yaşıma kadar burada anlatılan sıkıntıların çoğunu yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum.Güler yüzlü olmama rağmen sinirli ve agresifim.Nerden ne yapacağımı bilemiyorum.Hatta nefes bile alamıyorum.Bir ayağım hastanelerde olmasına rağmen doktorlar net bir teşhis koyamıyor bir var diyorlar bir yok.örneğin ne alaka bilemiyorum ama rüyalarımın çoğu çıkar,bir çok tahminim tutar,gözlemlerim doğru çıkar.Fakat biliçli değilim tabi.Hatta hislerim bile çoğu zaman karşımdaki kişinin beynine yansır.

Agita

Kayıtlı Üye
Hisler yansır falan olayı degilde. Bu kundalinin temel özelligi karşındakinin duygularını farkında olmadan algılıyorsun bildigin nabza göre şerbet veriyorsun aklından geçen şarkıyı mırıldanan sen oluyorsun oda şaşırıyor falan. Onun dışında sebebsiz bir yapıyım dedigin şeyde gittin yerde seni falan arıyor oluyorlar ne biliyim bir sürü özelligi var. Bende açıldı heral kapatıcam diyordumda onun yerine barışmayı denedim ve şu anda telimde bile yoga hareketleri falan var kundalin yogası yapıyorum günde 2-3 saat sürüyor hepsi ama cidden huzur veriyor.. Yapın edin derim arkadaşlar..

end

Kayıtlı Üye
2011 de yazmışssınız, 2014 de beni ilgilendirmiş. Depresyon ve panik halindeyim, reel iş problemlerim var ve heran kötü bitebilir veya kurtarabilirimde. Ama beynim kötüyü her saniye kurduğu için, nefesim çok seyrek ve titreme ve kasılma halindeyim. Enerjim ve beynime hükmetmek istiyorum çünkü çocuğum var, bırakmak istemiyorum hayatı.
İçimdeki enerjiyi yönetmek istiyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu aralar burdaki yazılan herşey bende mevcut alerji hassaiyet ağrılar nefes darlıgı sindirim problemleri uyanış pek kolay olmuyor galiba

end

Kayıtlı Üye
2011 de yazmışssınız, 2014 de beni ilgilendirmiş. Depresyon ve panik halindeyim, reel iş problemlerim var ve heran kötü bitebilir veya kurtarabilirimde. Ama beynim kötüyü her saniye kurduğu için, nefesim çok seyrek ve titreme ve kasılma halindeyim. Enerjim ve beynime hükmetmek istiyorum çünkü çocuğum var, bırakmak istemiyorum hayatı.
İçimdeki enerjiyi yönetmek istiyorum.

Sakin ol, ben senin 3 ay ilerinden yazıyorum. Yukarıda ki mesajı yazdığında kafana taktığın iş çözüldü ama daha kötüsü oldu yıllardır korktuğun iş alehine sonuçlandı. 3 aydır her sabah yukarıdaki gibi uyandın, şuanda saat 08:58 titreyerek yataktasın ama sana yazarken şunu farkettim nasıl geçer saniyeler derken bak 3 geçmiş, istemediğimiz şekildede olsa geçmiş. Böyle yazdığıma bakma korkum zerre azalmadı:(

İzanagİ

Kayıtlı Üye
yükselen Kundalininin genel tezahürleridir bende cok uzun zamandır var ne yapmam lazım ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yapılmak istenen zaten kundaliniyi uyandırmaktır. Kundalini uyanış belirtileri yaşamaya başladıysanız zaten yapacağınızı yapmışsınız demektir, nasıl yaşıyorsanız o şekilde yaşamaya devam edin. Konu da geçen değil konun içinde embriyonun mesajını dikkate alınız. Konu zira Kundalini uyanış belirtilerinden biraz uzaklaşmış.