Bize Zarar Veren Ve Hakkımızı Yiyen İnsanlar için ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xalpx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizlere hem bir konuda soru sormak hem de sıkıntımı paylaşmak istiyorum.Zamanında bir çok iyiliğim olan tüm iyi niyetimle yaklaşıp arkadaşım dediğim insanın yaptığı nankörlükler hem bana hem de çevreme pes dedirtiyor.Hem üzgünüm hem bir okadar da kızgınım çünkü artık sınırı aştı uzun süredir durum böyle.sadece bana karşı değil özellikle benim başka dostlarımada kötülüğü dokunmakta ve ona hakkımızı helal etmiyoruz.ben hayatımda büyü yapmadım ancak böylesine zalim olan bir insanada müstehak görüyorum ve bütün sorumluluğunu aldığımıda belirtmek isterim bu yüzden beni bu yoldan döndürmeye çalışan mesajlar yazmassanız bana daha çok yardımcı olmuş olursunuz.Şimdi böyle kötü niyetli bir insandan hakkımızı almak (maddi olarak) ve onu hayatından bezdirip bizlere yaptıklarını hatırlatacak ne tür uygulamalar,dualar,büyüler yapabilirim ? bu kişi artık kimseye ne nankörlük ne kötülük yapamasın isteğimiz budur şimdiden teşekkürler .

janet

Kayıtlı Üye
Belki geçmiş hayatlardan sizin ona borcunuz vardı ve bu hayatınızda ödüyorsunuz :D

Bu gibi mesajlar yazmayın demişsiniz ama içimde inanılmaz bir yazma isteği oluştu :D

demonic

Kayıtlı Üye
Bu şekilde konu açanlara standart cevaptır.
Bak sen bir büyüyü yaptığında hemen tutacağını sanıyorsun sanırım?önce ka enerjisi yükseltilmeli sonra büyü yapılmalı.(sn. Urumun forumdaki majisyen olmak için çalışmalar serisi)sonra o acı çekerken sen rahat rahat oturacağınımı sanıyorsun?tabi bu lamba ovuyorsun bir cin çıkıyor.söyle sahip kime musallat olayım diyor :) .tecrübeniz ve öfkeniz varsa büyü yapmayın.zaten yapanlarda sizin istediğiniz türden şeyleri ya eksik verirler,yada vermezler.boşuna yorulmayın yani.hem yanlış yapılan büyü 3 katıyla size geri döner...ama son karar sizin...

Hercayi

Kayıtlı Üye
Xalpx merhaba ,
Yillardir yasadigim uzuntulerime deginmissin....En yakinlarimdan maddi manevi zarrarlar neticesinde yuvam yikildi ..Bu insanlar defalarca malimi parami aldi her defasinda Allaha sigindim ona havale ettim simdi anliyorumki bu vicdansiz insanlara acimak Allaha siginmak yerine kafami kullanip uzak tutsaydim kendimi korumaya alsaydim nasilmi ?Onlarin yaptigi gibi binbir cesit buyulerle iradelerini ele gecirip bize yaptiklarini onlara yapsaydim simdi bu yasimda esimle evlatlarimla mutluluk icinde yasardim hergun kahredip goz yasi dokmezdim ...

Gecmis hayatimizda onlara borcumuz varsa alacaklarini aldilar buyulerle irademizi calmalari neden?Hani yuva yikmak gunahti ben 55 yasinda bir anneyim parasizliktan okullarini bitiremeyen evlatlarim ve bu yasimda el kapisinda calismak zorunda kalmam hicte insafli gelmiyor bana Lutfen ates dustugu yeri yakiyor ....

xalpx

Kayıtlı Üye
İfade edemedim ya da anlamamakta ısrarcısınız sonuçları,bana yaşatacakları,kesin olarak tutup tutmayacağı kısmıyla ilgili olan yorumlarınızı kendinize saklayınız dahası bununla ilgili olan yorumlarınızı yaparken lamba-cin gibi alaycı benzetmeler yapmanızda son derece ciddiyetsizcedir.hani derler ya yardım etmiyorsunuz bari gölge etmeyin başka ihsan istemez diye aynı olay.

xalpx

Kayıtlı Üye
Museviyim ancak konuyla olan bağlantısı hakkında bilgi verirseniz sevinirim çok merak ettim.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Simdi insanlari kötü bir sekilde yönlendirmek istemem asla ama istedigin türden biraz farkli olan büyüler var.. Bu konuda icimden pek yardim etmek gelmiyor ( kendimi rahatsiz hissederim bu tür konularda) fakat o insanin sizlere ne derece kötülük yaptigini bilmeden hareket etmek hic hos olmaz.. Bence büyü yerine baska yollar arayabiliriz size yardim edebilirim severek.

demonic

Kayıtlı Üye
O halde arayın bulun.forumda konular mevcut.boşuna konu açılmasın.arama motorunu kullanabilirsiniz.iyi forumlar.

xalpx

Kayıtlı Üye
O halde arayın bulun.forumda konular mevcut.boşuna konu açılmasın.arama motorunu kullanabilirsiniz.iyi forumlar.

Yaşadığım durumla ilgili bana yardımcı olacak en uygun uygulamayı buradaki tecrübeli insanların seçmesi daha sağlıklı kanımca.Yaptığınız bu yorumların iyi niyet taşımadığını düşünüyorum araç çubuğunu kullanmasını elbette biliyorum ancak tecrübeli olmadığımı ve tavsiye almak istediğimi belirttim.Forum için bir olumsuzluk oluşturursam sizin aksinize adminlerden biri uygun bir üslupla bunu belirtir.Yorum kirliliği yapan birinden böyle tavsiyeler almakta ayrı bir ironi doğrusu egolarınızı başka bir yerde tatmin edin ve bilgi paylaşmak isteyen insanların kafasını bulandırmayın.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
xalpx basit birsey buldum.. Büyü degil, musevilerin uyguladigi birseymis.. Paylasmak isterim sizinle..

demonic

Kayıtlı Üye
Yaşadığım durumla ilgili bana yardımcı olacak en uygun uygulamayı buradaki tecrübeli insanların seçmesi daha sağlıklı kanımca.Yaptığınız bu yorumların iyi niyet taşımadığını düşünüyorum araç çubuğunu kullanmasını elbette biliyorum ancak tecrübeli olmadığımı ve tavsiye almak istediğimi belirttim.Forum için bir olumsuzluk oluşturursam sizin aksinize adminlerden biri uygun bir üslupla bunu belirtir.Yorum kirliliği yapan birinden böyle tavsiyeler almakta ayrı bir ironi doğrusu egolarınızı başka bir yerde tatmin edin ve bilgi paylaşmak isteyen insanların kafasını bulandırmayın.

eğer iyi niyet taşımasaydım sizi uyarmazdım vesselam.tecrübeli kişi sizinle yüzyüze görüşmediği sürece ne kadar sağlıklı olabilir?ben size fikrimi söylüyorum siz hakaret ediyorsunuz bu site kurallarına uygun mu?ve son olarak helyusanın kalp sıkıştırma daveti var ama musevilere doğrumudur bilemem.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Musevi_dua03.gif

Bu duayi biliyorsunuzdur kesin.. Yatmadan önce 3 defa okuyun, ardindan dileginizi 3 defa iletin.. Örnek vermek isterim, ''Bizlere iyilikten cok kötülügü dokunan o insanin ( icinden o kisi gecmeli ) yaptiklarinin karsiligini almasini diliyorum.'' .. Sabah kalktiginizdada aynisini uygulayiniz. 1 hafta veya 1 ay okuyun gibi bir kisitlama yoktur. Etkisini görürsünüz umarim. Iyi geceler, saglicakla kaliniz.

xalpx

Kayıtlı Üye
Hakaret etmedim sadece üslubunuz garip , çocuk yönlendirir gibi.Tavsiye için teşekkürler ancak kalp sıkıştırmak falan beni tedirgin etti doğrusu ne kadar kötülük gördüysemde fiziksel olarak sağlık sorunu yaratmak istemem ben daha çok ruhsal olarak bunaltmak sıkıntı vermek istiyorum tıpkı yaşattığı gibi.kısasa kısas diyebiliriz.

demonic

Kayıtlı Üye
Ancak karşıdakine zarar verme(büyü olsun,başka birşey olsun)akli dengesini bozma,musallat etme,lanetleme(kuvvetliyse)ardından çıldırma ve ölüm gelir.sizin yaptığınız büyü karşıdakine vereceği zarar enerjinize bağlıdır.sizi zorlamayan bir enerji başkasını öldürebilir.bu enerji dengesinide ancak tecrübeliler ayarlar.eğer sizi kırdıysam özür dilerim ancak bu konular hassastır.önce sn.urumun majisyen olmak için çalışmalar serisini uygulamanız,ka enerjinizi arttırmanız.çok daha sağlıklı olur kanımca.

xalpx

Kayıtlı Üye
Musevi_dua03.gif

Bu duayi biliyorsunuzdur kesin.. Yatmadan önce 3 defa okuyun, ardindan dileginizi 3 defa iletin.. Örnek vermek isterim, ''Bizlere iyilikten cok kötülügü dokunan o insanin ( icinden o kisi gecmeli ) yaptiklarinin karsiligini almasini diliyorum.'' .. Sabah kalktiginizdada aynisini uygulayiniz. 1 hafta veya 1 ay okuyun gibi bir kisitlama yoktur. Etkisini görürsünüz umarim. Iyi geceler, saglicakla kaliniz.

Kaynağı çok merak ettim gerçekten bunu nerden buldunuz ? bu siddur dediğimiz bizim günlük dualarımızdan bir parça :)

janet

Kayıtlı Üye
Her mesajdan öfke, kin ve nefret fışkırıyor...

Herkes hayatında ektiğini biçer... İstese de istemese de...

Hiç kimse fasulye ekip karpuz biçmez...

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Kaynağı çok merak ettim gerçekten bunu nerden buldunuz ? bu siddur dediğimiz bizim günlük dualarımızdan bir parça :)

Birinden buldum, isim vermek dogru olmaz ama güvenilir :) Günlük hayatta yaptigimiz dualarla bile cözülecek seyler vardir. Ise yararsa (ki düzenli olarak yapildiginda yarayacagi söylendi) büyünün bu tür seylerde gereksiz oldugunu anlarsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...