Kahve Falı

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

arkadaşıma fal baktıracaktım ama işim acele diye kapattığım fincanı buzdolabına koydum, biliyorum çok komik ama...

bir şey olur mu?? :D

Kaylee

Kayıtlı Üye
Tamam az önce fincanı arkadaşıma götürdüm, öyle bir donmuş ki açmak için yarım saat uğraştı :D Sorun yok :D

pembekiraz

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
soğuması telve için önemli sanırım yani sıcakken açınca telve bozulur akar ve fal değişir

aşk1

Banlı Kullanıcı
kimisi için kahve fincanı ve diğer fal için kullanılan şeyler bir bahane aracı gibi bir şey
ona bakmadan bile söyleyebilen insanlar var şu hayatta.

gnk

Kayıtlı Üye
zaten fal %70 i his % 30 u telve ile bakılır :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhaba arkadaşlar,

arkadaşıma fal baktıracaktım ama işim acele diye kapattığım fincanı buzdolabına koydum, biliyorum çok komik ama...

bir şey olur mu?? :D

Okuyunca yüzümde bir tebessüm oluştu gerçekten. Olmaz. Kahve fincanında akan damlaların ve akıtma ile çıkan sembollerin de bir anlamı vardır. Evet kişiler hisle bakarlar ama o hissiyatın oluşması için o sembollerin her biri yardımcı olarak kullanılır. Yani sizin baktırdığınız fal geçerli değil.

aşk1

Banlı Kullanıcı
zaten fal %70 i his % 30 u telve ile bakılır :)

ben yüzde yüz hisleriyle bakan (biri hariç olmakla beraber yani bana öyle diyorlardı ben varlıktan yardım aldıklarını düşünüyordum.) iki tarotçu, bir kahve falına bakan falcı tanıdım emin olun insanların korkmamaları için tarot ve kahve fincanına bakıyor gibi yapıyorlardı. hatta kahve falına baktırdığım kişide bana söylemişti fincan olmasada bakarım diye. düşünsenize gidiyorsun biri sadece yüzünüze bakarak takır takır bir şeyler söylüyor kim korkmaz :D der bu kesin varlıktan yardım alıyor der herbir şeyini bilince der ve korkar ama fincana bakınca iş değişir bunda varlık yok işte fincan bakıyor gibi düşünür insan korkmaz :p sizde dikkat edebilirsiniz fal baktırırken fincana bakıyor mu kartlara bakıyor mu napıyor inceleyelim :p onlarda da fal bakan onlarsızda fal bakan var.