mişa

mişa

Kayıtlı Üye
Rüyamda, herzaman alışveriş yaptığım bir dükkanda tezgahın üstünde çok güzel kabarmış mis gibi kokan sıcak bir ekmek görüyorum.. mağazanın sahibine nerden aldığını soruyorum, o da bana karşıda ki fırını gösteriyor.. (Gerçek hayatta orada fırın yok) Bana ekmek ikram etti, ben de yedim, tadı çok güzeldi.. Sonra gidip satın aldım.. Ekmekler öyle büyük ve güzel görünüyordu ki!!.. Hayırdır inşallah..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kolaylıkla elde edebileceğiniz kazançlı bir fırsat yakalayacaksınız. Ticaret veya sanatında içinde olduğu sevilen bir işe ortak olabilirsiniz.

Sevgiler

mişa

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim..

Ben rüyamda babamı gördüm.. 4 yıl oldu onu kaybedeli.. Çok istememe rağmen, herkesin rüyasına geldi de, bana o kadar az geldiki.. dün gece nadir gelişlerinden biriydi.. Sadece kızdı ve gitti:eek:fftopic: Sus dedi bakışlarıyla.. Hayattayken yaptığı gibi..Birşeyler anlatmak istedim, dinlemedi bile..

Bu sabah kalktığımda unutmuştum, onu gördüğümü.. Ama anlatamayacağım kadar çok terslikle karşılaştım.. Hatta annemin çok ağır kelimeleriyle.. Halen zorlanıyorum kaldırmakda duyduklarımı..

Babamın bana kızması ne anlama gelir acaba.. Bugün yaşadıklarımın rüyamla ilgisi varmıdır sizce..

Çok sinirli bakıyordu babam!!.. Off olan uykumda kaçtı.. Gözümün önünden gitmiyor..:(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Babayı kızgın görmeniz açıkçası pek iyi değil. Rüyada bir ölüyü öfke içinde görmek, o kimsenin vasiyetinin yerine getirilmediğine işaret eder. Bundan dolayı tüm çevreniz bu titreşimden etkilenebilir. Dolayısıyla etrafınızda sinirli, gergin insanlar görmeniz doğaldır.

Sevgiler

mişa

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.. Evet sağım solum öfke ve gerginlik.. Benim bildiğim, vasiyetlerini yerine getirdik ama belki vardır birşeyler..

Sevgiyle..