Bana neler oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tırıvırı

Kayıtlı Üye
Herhangi bir psişik yeteneğim yok bildiğim kadarıyla. Fakat son günlerde tuhaf anlar yaşamaya başladım. Bir kaç gecedir uzanıp gözlerimi kapattığımda kulaklarımda bir çınlama oluyor ve vücudumda bir dalgalanma hissediyorum. Belki fiziksel bir rahatsızlık belirtisidir. Ama dün gece tam yatarken birinin adımı seslendiğini duydum, sonra bir kabus görüp uyandım. Ve tekrar gözümü kapattığımda gözümün önüne bazı görüntüler geldi. Sanki hızlı bir şekilde değişen fotoğraf kareleri gibiydi. Durugörü yeteneğimin olmadığını biliyorum. Çünkü gözlerimi kapattığımda sadece zifiri bir karanlık görüyorum normalde. Kuruntu mu yapıyorum yoksa birşeyler mi oluyor?

Dex

Banlı Kullanıcı
Hiç hadim çağırma girşiminde bulundun mu ? Ya da siteki bazı büyü uygulamalarını yaptın mı ?
Bu arada yaş kaç ? Ergenlikten kaynaklanan bir şey olabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hiç hadim çağırma girşiminde bulundunmu ? Yada siteki bazı büyü uygulamalarını yaptınmı ?
Bu arada yaş kaç ? Ergenlikten kaynaklanan bişey olabilir ?

6-7 yıldır ergenlikten çıkamamış tecrübeli bir üye olarak şunu diyebilirim ki ergenlikle alakası yok. :)

Ancak şunu söyleyebilirim. Odanızda yani yattığınız yerde yemek yiyor musunuz?

tırıvırı

Kayıtlı Üye
Sitedeki uygulamaları hiçbirini yapmadım, okumakla yetiniyorum. Ergenlik biteli epey oldu :) Yattığım odada bazen birşeyler yediğim oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...