deniz_mehtap

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
merhabalar dün gece yatmadan önce sevgilimin dönmesi için burada görmüş oldugum duaları yani büyü olmayan sadece dua okuyup Allaha yalvardım ve uyudum rüyamda daha önce hiç görmemiştim bir sürü küçüklü büyüklü tesbihler gördüm çok güzellerdi kimisi ince boncuklu kimisi kalın boncuklu ve bide tesbih malzemeleri gördüm boncuklar ipler falan onlardan toplayabildiğim kadar topladım bunlarla cok güzel tesbihler yaparım diye gecti içimden...sizce ne anlama gelir bilen arkadaşlar yorumlarlarsa sevinirim teşekkürler:hurray:

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dualarınız, kalbinizin temizliği saflığı ölçüsünde çabuk gerçekleşecek. Hazır olanların yanında yeni ve kendinizin hazırlayacağı tesbihler görmeniz, dua ve niyetlerinizi geliştirebileceğinizi ve dileklerinizin gerçekleşmesi için önünüzde hiçbir engelin olmadığını işaret ediyor.

Dua etmek içinize ilham olmuşsa, dileğiniz kabul olmuş demektir. Siz dualarınıza devam ederken, sadece vadesini bekleyeceksiniz.

Bence daha büyük şeylere de niyet edin. :)

Sevgiler

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dualarınız, kalbinizin temizliği saflığı ölçüsünde çabuk gerçekleşecek. Hazır olanların yanında yeni ve kendinizin hazırlayacağı tesbihler görmeniz, dua ve niyetlerinizi geliştirebileceğinizi ve dileklerinizin gerçekleşmesi için önünüzde hiçbir engelin olmadığını işaret ediyor.

Dua etmek içinize ilham olmuşsa, dileğiniz kabul olmuş demektir. Siz dualarınıza devam ederken, sadece vadesini bekleyeceksiniz.

Bence daha büyük şeylere de niyet edin. :)

Sevgiler

beni okadar mutlu ettiniz ki içim aydınlandı çok teşekkürler...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
hayır olsun...rüyamda dalgalı bir denize daldıgımı ve çok güzel bi şekilde yüzdüğümü gördüm(bu arada gercek hayatta da yüzmeyi biliyorum) 2 gündür üst üste denize girdiğimi gördüm ve ikisindede deniz dalgalıydı birde elimde bi yumurtanın kırıldığını gördüm kırıldı ve sarısı akmaya başladı...yorumunuz için şimdiden teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir sürü karışık aile meselesinin içinden zaferle mücadele edip zaferle çıkacaksınız. Bir işi başlatıp olgunlaştıracak, bir kısmını başkalarına pay edip kalanı kendinize ayıracaksınız.

Sevgiler

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
hayırdır inşallah rüyamda pirinç pilavı yediğimi ve kızılcık şerbeti içtiğimi gördüm şerbet tam kırmızı ve tatlıydı ayrıca içine bulgurda karıştırılmış bi pirinç pilavı tabagı gördüm ve bide içinde bolpirinç bulunan sütlaç gördüm yani bu gece rüyamda bol bol pirinç gördüm hayırdır inşallah

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ticaret ve uğraşlar işaret edilmiş. Artarak çoğalacak kazancınız olacak. Fakat vergi ve ödemelere ilişkin dikkat edilmeli ve hileden kaçınmalısınız.

Kazançlar ve menfaatler elde edeceğiniz ferah bir dönem olacak.

Sevgiler

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Merhabalar Duman Lekesi ilk önce böyle bi hizmeti vakit ayırıp bize sundugunuz için çok tşk. ederim :) hayır olsun rüyamda berdaktan boşalırcasına yagmur yagıyodu ve evimize pencerelerden yagmur giriyordu ama öyle bir giriyor ki pencereyi kıracak neredeyse ama bu yagmur beni ve ailemi hiç ıslatmadı yagmur suları evimize girdi ama biz ıslanmadık daha sonra yine tesbih gördüm aynı rüya içerisinde tabi neyse tesbihler hem namazlık hemde bu agır abilerin ellerinde salladıklarındandı bi tanesini sectim elime aldım gümüş rengi bi tesbihti ama namaz tesbihi degildi aklımda kalanlar bunlar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hükümete bağlı bir işiniz nedeniyle takibata uğrayabilirsiniz. Fakat kurtulacaksınız. Bir taraftan bu hal hayır ve menfaat getirirken diğer taraftan bela, acı ve üzüntüye de neden olabilir. Riskli yatırımlara karşı uyarılıyorsunuz.

Üzüldüğünüz bir anda feraha çıkacak hatta bir hediye dahi alacaksınız.

Sevgiler

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
merhabalar size annemin rüyasını cok merak ettiği için sormak istedim rüyasında bir terazinin içindeymiş terazinin diğer tarafında ise amcamın karısı varmış daha sonra rahmetli annanem gelmiş ve amcamın karısına ben kızımı sana emanet ettim bu köy işi bilmez bunu kaynanana bırakma sana emanet ettim yoksa alır götürürüm demiş yorumunuz için şimdiden teşekkürler sevgiler...