Ankara Buluşması Yeniden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SoNoL

Tabiri caizse eIi işte gözü oynaşta derIer buna Hepsi sizin oIsun ben bi oraya gitsem yeter AJA bi git ama o pastadan yeme tamam daha karlı olur bi dilim fazla yeriz

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Herkesin ayın 18inde kendini bir şekilde ayarlayıp gelmesini tavsiye ederim. Yapılacak değişik uygulamaların yanında ortamın sıcaklığı ve sohbetlerin derinliği, ayrıca embriyonun pastası için bile gidebilirim :D Ayrıca sevgili Adarr birkez de ben hatırlatıyım. Çiğ köfte sözünüzü unutturmamak için tekrar söylemek isterim. :D

AJA

Elit Üye
Herkesin ayın 18inde kendini bir şekilde ayarlayıp gelmesini tavsiye ederim. Yapılacak değişik uygulamaların yanında ortamın sıcaklığı ve sohbetlerin derinliği, ayrıca embriyonun pastası için bile gidebilirim :D Ayrıca sevgili Adarr birkez de ben hatırlatıyım. Çiğ köfte sözünüzü unutturmamak için tekrar söylemek isterim. :D

Evet sayın Adarrın çig köftesini bende duydum :D TatIıdan çok bu daha hoş oIur acı acı :D piskopatlıgım mı tuttu ne :D

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Çok merak ediyorum yahu, her hafta yapsak ya bunu :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bén gélicém :D yasaklıyım şimdi yasaksızım gélébilirim démİ :D

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tabi ki herkes davetlidir ve herkesle paylaşım yapmaya hazırız.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bende yeri bilmiyorum ama bulurum mesele değil yeterki sizi bi göreyim :D hepinizi hayal ettim ama bakalım tutturabilecekmiyim :D

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Sivastayım Ocak ayından sonra yapılan ilk etkinliğe sınavlarımla çakışmazsa kesinlikle katılmayı düşünüyorum.

hasan06

Kayıtlı Üye
urfa ve yakınlarda olsaydı hemen gelirdim de ankara cok uzak be kardeşim :(((((

serfiraz

Kayıtlı Üye
Gitmeyen üyelere tavsiyem gidebilecek durumda olanlar mutlaka katılsın.Son buluşmada oradaydım çok keyifliydi bol bol pasta simit cola kahve çay için..karşılıklı deneyimler ve sorular ve buna ilişkin cevaplar.Aslında bir nevi eğitim gibi olmuştu.Hem eğlenmek hem öğrenmek hemde pratik yapmak için ideal olduğunu göreceksiniz.

AAA tanıdım sizi.Sizi sitede görmek ne güzel.....Yeniden,eğitimlerde görüşmek dileğiyle...Kendinize iyi bakın...

AJA

Elit Üye
GeImeyi düşünüyordum ama vazgeçtim sanırım...

delena

Banlı Kullanıcı
gelmeyi cooook isterdim şimdi yorumları okuyunca daha bir heveslendim fakat ne yazıkki gelemiyorum :(

delena

Banlı Kullanıcı
Hehehe ayarladim buyuk ihtimalle geliyorum :) ama ilk oldugu icinde biraz cekinmiyor degilim :\

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Sayın Yule İstanbul buluşmasını bekliyoruz... lütfen biz istanbuldakileride düşünün...

alin

Kayıtlı Üye
Sevgili Aja :) İstanbul buluşmamıza katkıda bulunalım öyle Antalya filan akıl karıştırır :) Hakikatten çok az bir imkanım olsa düşünmezdim bile şöyle bekarım özgürüm gidebilirim modunda olan herkes gitsin çok kalabalık olsun yer kalmasın bize de iç geçirmek düşsün.Bir gün İstanbulda buluşacağız kuantum filan yapayım neme lazım içimizde kalıyor yoksa :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...