Bıktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stovven

Kayıtlı Üye
7 gün sabah namazına gusül abdestli olarak eda et.
günde 1000 defa ayetel kürsüyü oku
gece yatarken cin mektubunu yastıgının altına koy yat,tabi yatabilirsen...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
4 aydır yaşadığım bir problem vardı kendi odamda yatarken sanki yanıma biri uzanıyor kolumu sıkıyor ama sağ sol değişmiyor illa her gece gelip kolumu tutuyor saçımıda okşuyor bunu hissediyorum böyle saçlarımı geriye kaldırıyor ya varlık değilde normal insansa annen baban diyebilirsiniz ama odamda gece lambası var aydınlık arkamı dönüp bakıyorum kimse yok ben bıktım bu durumdan kardeşlerimin odasına geçtim artık kendi odamda yatmıyordum rüyamda esmer bir erkek yanıma gelmeye çalışıyor bende içimden besmele çekiyorum duvara falan çarptı sonra bana bir rahat vermedin dedi uyandım kalkıp anneme anlatıcaktım çok korkmuştum ama vücudumu kımıldatamadım ellerim yüzüm çok sıcaktı çok zorlandım kalkarken anneme gittim tam anlatırken odanın ortasından möö diye hayvan sesi geldi annem babam ben uyumadık babam o gece namaz kıldı salonda akvaryumdan kırmızı hortum gelip burnuna dokunmuş oda kaçtı yanımıza sabah kapının kırılıcakmış gibi vurulmasıyla uyandık ama kediler kavga eder ya öyle sesler ben çıktım kapıyı açtım kedi filan yok aşa merdivenlere indik kediler uyuyor sonraki günler kardeşlerimin odasında herşey normal geçti uykularım gayet normaldi hem koluma saçıma dokunan kimse yoktu düne kadar uyanığım biri yatağa yattı ve kolumu sıktı yine saçımla oynadı ben hiç birşey yapamadım içimden defalarca besmele çektim ama o hep yanımdaydı ben ne yapmalıyım kimseyle paylaşamıyorumda deli diyicekler diye nasıl kurtulurum bu şeyden artık her yetişkin gibi korkmadan odamda uyumak ve ezan dinlemek kuran okuyan insanları dinlemek istiyorum yapamıyorum geçen gün işten çıktım ezan okunuyordu neden bilmiyorum ama koşarak gittim kaçtım ordan dayanamıyorum birinin yanımda kuran okumasına ama ben aslında çok severim dinlemeyi anlamıyorum hiç birşey
kardeş bu konu hakkında sizinle görüşmek isterim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...