Bıktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defne1

Banlı Kullanıcı
Dün gece gelmedi umarım gelmez gelirse konuşmaya çalışırım ama yine möölerse diye korkuyorum o an çok farklı gerçekten her dokunuşunu hissediğin birşey dilin tutuluyo ama denerim
Umarım gelmez ama diyelim geldi ve konuşmaya çalıştın hoşuna gitmeyen birşey söylerse hemen ayetter kürsüyü oku.Kuranın dörtte biriimiş yani çok kuvvetli ve değişik varlıklardan korunmak için okunan dua bence hergece okuyun.Yanına hemen bir koruyucu gelicektir biz göremiyoruz ama o göremediğimiz perdenin arkasında ne savaşlar oluyordur. :)Mesajlarını takip edicem olayın beni çok etkiledi geçmiş olsun.

ByQathell

Banlı Kullanıcı
işik varlıklardan korunmak için okunan dua bence hergece okuyun.Yanına hemen bir koruyucu gelicektir biz göremiyoruz ama o göremediğimiz perdenin arkasında ne savaşlar oluyordur.

Ne savaşı be!.. tuttukları gibi kulaklarından yerin dibine gömerler belki. :)
zaten dua okunduğu 'an' kaçmış olurlar dursalar belki yanarlar..
güneşin doğduğu sırada wampirin hali gibi
(not. yok öyle bişy wampir falan hikaye=) )

defne1

Banlı Kullanıcı
Ne savaşı be!.. tuttukları gibi kulaklarından yerin dibine gömerler belki. :)
zaten dua okunduğu 'an' kaçmış olurlar dursalar belki yanarlar..
güneşin doğduğu sırada wampirin hali gibi (not. yok öyle bişy wampir falan hikaye=) )
Vampir olduğunu düşünmüyodum zaten :p. Neden renkli yazıyosun gözüm ağrıdı.Beyaz yaz yaa daha iyi gözüm zonkluyo.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Zaten konuşamayı bırakın hareket bile edemiyorum o an dün gece de gelmedi ayetel kürsü okumadan önce bir kıpırdanma oldu sora okudum birşey olmadı ama ben gecenin yarısında kardeşlerimin odasına kaçtım bilmiyorum o odada uyumaktan korkar oldumdan bi anda ışıkları yakıp koştum bir haftaya kadar bu korkulada geçer umarım ilgilinize teşekkür ederim arkadaşlar

defne1

Banlı Kullanıcı
Öff önce neden konuşması gerektiğini anlayın.zarar vermemesi içinde konuşması iyi hadi diyelim gece geldi dualar etti kurtulamıyo gitmiyo ne yapıcak düzgünce kim olduğunu ondan ne istediğini sorucak gel arkadaşım ol demicek.
Umarım gelmemiştir bu gece

defne1

Banlı Kullanıcı
Zaten konuşamayı bırakın hareket bile edemiyorum o an dün gece de gelmedi ayetel kürsü okumadan önce bir kıpırdanma oldu sora okudum birşey olmadı ama ben gecenin yarısında kardeşlerimin odasına kaçtım bilmiyorum o odada uyumaktan korkar oldumdan bi anda ışıkları yakıp koştum bir haftaya kadar bu korkulada geçer umarım ilgilinize teşekkür ederim arkadaşlar
Sadece o odadamı oluyo?

bitmis

Banlı Kullanıcı
O odada gelmeye başladı bu konuyu ilk açtım günün ertesi geceside kardeşlerimin odasına geldi ama benden başkası benim odama yattında öle saç okşama yanına yatmak yok babam yattı odama onun kulağına huuu yapmış babam bir adam sesi duydum kulağıma huu yaptı dedi o gece oda kaçıp kendi odasına geçmiş

defne1

Banlı Kullanıcı
Sizinle resmen oynuyup korkutuyor.umarım geri gelmeden taşınırsınız en iyisi taşınmanızdır kiralık şöyle daha önce oturan birilerinin ölüp ölmediğinide sorarsınız.ev bulmakta zor işte yanınaza gelme ihtimali var bide o kadar uğraş boşa gider.belkide daha önce senin odan eskiden onun o dasıydı.5 ay olmuş taşınalı belkide sizi kaçırtmaya çalışıyordur.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Olabilir istenmiyoruzdur belkide evde aslında babam mahalleden memnun değil sürekli kavgalar oluyor kardeşimin askerden gelmesini bekliyor umarım taşınınca kurtuluruz dediğin gibi oyun oynuyor hasip hocanın resmi var istanbulda mezarına gider çok dua ederdik annem hep o çercevenin sağa sola haretket ettini sölerdi ama biz panik atağı filan var diye öyle geliyor sanıyoduk belkide öyledir ama istemiyor bizi evde galba sonuç olarak bu çıkıyor

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili bitmis Allah'ımın izniyle artık rahatsız edilmeyeceğine inanıyorum .Ya gelirse? bugün de gelecek mi ?gibi sorularla kendini negatife yönlendirip olumsuzu üzerine çekme artık .İnan bitti ..Allah'ımın izniyle, lütfuyla bitti.Geceleri Ayetel Kürsi yi oku Allaha sığın yat .Gerisini de unut derim .

Allah'a emanet ol....

bitmis

Banlı Kullanıcı
Öyle yapıyorum gece dualarımı okumaya devam edicem inşallah bu korkularımda biter alah razı olsun

defne1

Banlı Kullanıcı
Gerçekten gitmiş olabilir sürekli yatmadan önce dua et uzaklaşır iyicene eğer bir müddet dua okumazsan eğer dua sayesinde gitmişse yeniden gelebilir.Yada daha sinirli bir şekilde gelebilir.Sende cin mektubu varmı üzerinde cin mektubu duası taşı.

bitmis

Banlı Kullanıcı
Vardı bende yastığımın altına koymuştum sonra salaklık ettim ilk koydum yattım sabah şöyle düşündüm ben şimdi onları yakmış olucam onlar beni yakmadı çok acı vermedi dedim kaldırdım

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
ALLAHIMcc kurtarsın şifasından nasip etsin inşALLAH çok kötü durumda olduğunuzu anlayabiliyorum kızım ben bunu benzerine yaşadım benimkisi büyü deyildi fakat sıkıntısı aynı sizin bahsettiğiniz gibiydi tek fark ben boşluğa düştüğümde sürekli ayetel kürsüyü okurdum.ALLAHım bana bir rehber vesile kıldı onun vesilesilesiyle huzur bulmağa çalışıyorum tek sıkıntım kendimle barışamamak o da nasip olur inşaALLAH candan hanımefendinin tavsiyesini yap belki seninde vesilen odur kurtuluşa erersin inşALLAH kızım saygılarımla

bitmis

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim ilginize can dan arkadaşımın sölediklerini sürekli uygulamaktayım ayetel kürsüyüde sürekli okuyorum allah razı olsun

can-dan

Kayıtlı Üye
Allahım sizlerden de razı olsun sevgili bitmis.Allahımın lütfuyla inanıyorum ki artık sıkıntı çekmeyeceksiniz.Sizi üzen neyse bitti görünüyor.Ama yaşantınızın başka dönemlerinde başka kanallardan sizi rahatsız eden şeyler olabilir .O zaman aynı terkibi yine yaparsınız.

Allah yar ve yardımcınız olsun .Sevgi ve dua ile.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...