Gizli ilimler hazinesi.!

serasss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kitap hakkında baya şey duydum okudum gördüm. Yani ne biliyim şimdi kitabı siparişte ettim. Ödediğim miktarda az birşey değil yani bu kitap hakkında bildiğiniz gördüğünüz yaşadıgınız şeyler var mı acaba dostlar yardımcı olur musunuz az :)

serasss

Kayıtlı Üye
Yani üstünkörü arastırdm öyle derler ya hani ilgimi çekti yani. Daya baska deneyenler okuyanlar bilenler varsa ona göre deneyimlerde bulunmak icin actım konuyu tesekkürler :)

Çınar

Kayıtlı Üye
iki cilt halinde gizli ilimler hazinesi. 8 kısımdan oluşuyor. içerisinde havas ilmine dair birçok şey var. bence güzel bir kitap. inanarak yaptığım zaman vuku bulan şeyler de oldu.
iyi okumalar:)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Sayin serasss, lütfen bir konu açılmadan önce sitemizde açılacak konu ile ilişkili, daha önceden bilgilerin olup olmadığını kontrol ediniz. Amacımız aynı zamanda sitemizdeki sevgili üyelerimize, araştırmaya yönelik bir alışkanlık kazandırmaktır. :) Bu sayede form kirliliğide en aza indirgenmiş olur ve yapmayı düşündüğünüz çalışmalar hakkında da en azından bir ön bilginiz olur.

Açtığınız konu ile alakalı birkaç örnek:

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17389&highlight=gizli+ilimler
kenzul ulumul mahfi - gizli ilimler kitabı - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Gizli İlimler Hazinesi Olayi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Gizli Ilimler Hazinesi M. Iloglu - 8 Kitap bir arada! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Kenzül Havas.. hangisi gercek ? - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

İyi Forumlar :)

Ori

Kayıtlı Üye
Yanlış hatırlamıyorsam bunun 8 cilt kitabı arşivimde vardı e-kitap olarak keşke internetten e-kitabını araştırsaydınız.

serasss

Kayıtlı Üye
Yanlış hatırlamıyorsam bunun 8 cilt kitabı arşivimde vardı e-kitap olarak keşke internetten e-kitabını araştırsaydınız.

Aslında araştırmadım değil ama biraz fazla aceleciyim işte bilemiyorum elime aldıgımda bakıcaz hayırlısı :)

Ori

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun şimdiden. Aynen almışsınız daha hem bilgisayardan okumakta gözleri bayağı bir ağrıtıyor böylesi daha iyi :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
sen bu kitabı sipariş etmekte kullanmaktaki amacın nedir ona göre sana yardımcı olalım.

demonic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kitap hakkında baya şey duydum okudum gördüm. Yani ne biliyim şimdi kitabı siparişte ettim. Ödediğim miktarda az birşey değil yani bu kitap hakkında bildiğiniz gördüğünüz yaşadıgınız şeyler var mı acaba dostlar yardımcı olur musunuz az :)
8 cilt bir kitap okudum almanda fayda var ancak kitaptaki tüm uygulamalar tamamı verilmemiş.yani her gördüğün uygulamayı uygulayıp olmadı diye üzülme.genelde büyü bozma vb.yararlı şeyler tam verilmiş ancak diğerleri tam verilmemiş malesef...

serasss

Kayıtlı Üye
8 cilt bir kitap okudum almanda fayda var ancak kitaptaki tüm uygulamalar tamamı verilmemiş.yani her gördüğün uygulamayı uygulayıp olmadı diye üzülme.genelde büyü bozma vb.yararlı şeyler tam verilmiş ancak diğerleri tam verilmemiş malesef...

Yani birde sahteleri dolaşıyormus diye duydum zaten sipariş ettigim yere de acıkca sordum orjinali olsun falan diye :D Olsun deneriz okuruz deneriz okuruz zaman bol nasılsa :)

demonic

Kayıtlı Üye
Yani birde sahteleri dolaşıyormus diye duydum zaten sipariş ettigim yere de acıkca sordum orjinali olsun falan diye :D Olsun deneriz okuruz deneriz okuruz zaman bol nasılsa :)
hayır beni yanlış anladınız.bu uygulamaların tamamını parayla çok zor alırsınız.bilenler söylemez,kitabı olanlar satmaz...evet sahteleri vardır ancak orjinalindede uygulamaların hepsi tam değildir.

serasss

Kayıtlı Üye
orjinali 8cilt biliyorum suan 2 cilt olarak satıyorlar anlıyorum sizi.:(

decanfrost

Kayıtlı Üye
Bir havvastır gidiyor ne tür şeyler umuyorsun kitapla ilgili ona göre bir cevap verebilirim?