Gizli ilimler hazinesi.!

mandalin

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu kitap hakkında baya şey duydum okudum gördüm. Yani ne biliyim şimdi kitabı siparişte ettim. Ödediğim miktarda az birşey değil yani bu kitap hakkında bildiğiniz gördüğünüz yaşadıgınız şeyler var mı acaba dostlar yardımcı olur musunuz az :)

hahaha isteseydin bedave gönderirdik bir çoğumuz :D

DARKANGEL84

Kayıtlı Üye
Su an ayri oldugumuz birine ,yapildigindan emin oldugumuz fakat ne yapildigini bilmedigimiz bir buyuyu uzaktan bozabilir miyiz? ya da bozdurabilir miyiz ?

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Gizli ilimler kitabı ticari amaçlı yazılmış bir kitapdır.İçeriğinin %90 nı yanlış uydurma,bilerek eksik yazılmış vefkler dualar,uydurma tılsımlarla doludur.İçinde %10 luk kısmında bazı şifa ve basit bir kaç uygulama yer almaktadır.Okumaya değmer mi derseniz bence okuyun belki ondan da birşeyler kestirip birşeyleri birleştirebilirsiniz.Bir yazar farkında olmadan öyle önemli bir bilgi verir ki işte o bilgi de sizin aradığınız ve kendi yapacağınız bir uygulamaya katıp tamamlayıp ortaya tesirli bir iş çıkarabileceğiniz bir bilgi olabilir.Onun için hiç bir kitabı da hafife almamak daha iyi olabilir.

Mithra

Kayıtlı Üye
Su an ayri oldugumuz birine ,yapildigindan emin oldugumuz fakat ne yapildigini bilmedigimiz bir buyuyu uzaktan bozabilir miyiz? ya da bozdurabilir miyiz ?
Bu işle ilgilenen ehli kişilere başvurun vede forumun modları bu işle ilgilenmekte, (Sn. Yule ve Urum) heralde bakımla ortaya çıkıyor.