Kuzenlerim bana aşık oluyor :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scLeng

Banlı Kullanıcı
İlk okuduğunuzda biraz komik olabilir ama durum şöyle ev hayatında yani günlük yaşantımda benim bulundugum ortamda ne kadar kız kaldıysa %90 ı aşık olmuştur bana hemde basit düzeydede değil bildiğiniz kara sevda gibi bişey buna hala anlam verebilmiş değilim özel bir çabada sarf etmem ki genelde gereksiz konuşmaktan nefret ederiim sadece fırsat oldukça bir ikii kere gıcıklık ederim o yani artık eve akraba geldimi evden kaçıyorum o derece iradem kuvvetli olmasaydı heralde şimdiye çoktan domdom kurşunlarını yemiştim:))

Şaka bir yana buna ne sebep olabilir ? Ya da benim hangi davranışım buna sebebiyet verebilir ki ? Babam ailenin büyüğü olduğundan sürekli misafir gelir eve sıkıldım valla artık görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

blasphemous

Kayıtlı Üye
kendini çirkin bir hale sok hiç kimsenin sevmeyeceği davlanışlar yap çok ve gereksiz konuş eşek şakası falan yap zaten soğurlar senden :D

selviler

Banlı Kullanıcı
Okuyorsan odana çekilip derslerini çalış - kitap oku

scLeng

Banlı Kullanıcı
okuyoruzda onada bahaneleri var sınav vakitleri ders çalıştır diye geliyorlar..
seviyorum demesıne gerek yok zaten dokunuslarla falan fıstık super bellı edıyorlar canıms..

bılmıyorum ya anlıcagı dılı bulmak lazım bakalım onumuzdekı gunler ne gostercek :)

blasphemous

Kayıtlı Üye
ya çık karşılarına kardeşim sevgili kuzenlerim bakın de siz güzel kızlarsınız ama biliyorsunuzki akraba evliliklerinden sakat çocuk doğuyor o yüzden sizi sevmem imkansız bir tanede kız bul buda benim sevgilim hadi gidin de bitsin

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
İlk okuduğunuzda biraz komik olabilir ama durum şöyle ev hayatında yani günlük yaşantımda benim bulundugum ortamda ne kadar kız kaldıysa %90 ı aşık olmuştur bana hemde basit düzeydede değil bildiğiniz kara sevda gibi bişey buna hala anlam verebilmiş değilim özel bir çabada sarf etmem ki genelde gereksiz konuşmaktan nefret ederiim sadece fırsat oldukça bir ikii kere gıcıklık ederim o yani artık eve akraba geldimi evden kaçıyorum o derece iradem kuvvetli olmasaydı heralde şimdiye çoktan domdom kurşunlarını yemiştim:))

Şaka bir yana buna ne sebep olabilir ? Ya da benim hangi davranışım buna sebebiyet verebilir ki ? Babam ailenin büyüğü olduğundan sürekli misafir gelir eve sıkıldım valla artık görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...
bak yazdıkların bunlar tıpkı bahsettiğin gbi bir çok kadın cool erkeklerden hoşlanır:beta1:

blasphemous

Kayıtlı Üye
evet kendileri çok fazla dır dır yaptıkları için karşısındaki sussun ister buda bu konuda son mesajım bir konuya sahibinden çok mesaj yazdığım için yavaş yavaş utanmaya başladım :D

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
olm daha ne istiyon nan ben olcam ki hergün biriyle çıkarım valla :D

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
o zaman iyiki siz değilsiniz diyelim Allah kişilikleri bilerek tip veriyor herhalde :D yada kızlar sizin gibi kişiliklerden hoşlanmıyor :D

2saat dil düküyoz arkadaş bu kadarda olmaz ben yarın istifa edecem :D herif yüzde90 ken biz yüzde 30 larda sürünüyoz :D

peri_esra

Kayıtlı Üye
bu herkesn başına gelevilir bende mızdaribim kyzenlerimden arkadaşlarımdan :) o yüzden hepsiin yanında başka erkk isimleri diyorum soğuyorlar :) sende başka kızlardan bahset

scLeng

Banlı Kullanıcı
Konuya yetişemediğim için özür diliyorum hepinizden arkadaşlar..

Sevgilim var hatta gözlerine soka soka bakın bu benim sevgilim falan diyorum telefonda cilveleşiyorum kızla falan ama tın yani bi görseniz zaten ya benimki allah korkusu falan değil zaten üstte geçmiş etik bakımdan onlarla herhangi cinsel niyetli bir teması ben aile'me ihanet olarak görüyorum siz ne düşünüyorsunuz elbet sizlerede saygım vardır kimsenin iradesine nokta kadar etki etmek istemem..

Aramızdaki kızlar yanlış anlamazsa birşey söylemek istiyorum hiç bir zaman hiç bir kadına kişiliğinden nokta kadar fazla değer vermedim he bu demek değil ki güzel çirkin farketmez elbet farkediyor güzellik önemli değil diyene gülünüz hemde "Saba Tümer" ablamız gib eheh :)

Kelimelerle cümlerle olcak iş değil arkadaşlar bu öyle bişey yapmalıyım ki benden nefret etmeliler :(

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
şükret allaha sana nur vermiş güzellik vermiş daha ne istiyorsun :))

scLeng

Banlı Kullanıcı
Allahın verdiği herseye sükürler olsunda öyle ahım sahım bir güzelliğimde yok elim yüzüm düzgün o yani :)

blasphemous

Kayıtlı Üye
ya sen benim dediğimi yap bak çok konuş boş konuş heyecanlı konuş kekele falan kızların en sevdiği tip senin ki az konuşsun kimseyle öyle kolaykolay sıkı fıkı olmasın kuyruğa dizilirler

Ori

Kayıtlı Üye
Kalbin temiz demek ki ve bunu biliyorlar. Eee bu devirde böyle erkek ve kız bulmak zor ;) Hiç konuşma bile sadece hoşgeldiniz yap odana çekil kapını kitle arkadaşın dediği gibi kitap felan oku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...