Kuzenlerim bana aşık oluyor :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Ya Ego manyagısın yada çok iyi bir hayalperest... şu yazdıklarını onlara okut emin ol ki bir daha sana yaklaşmazlar :) şaka bir yana bu tarz olumlamalarla sadece antipati uyandırırsın... aşk kısa sürede olmaz hoşlaşma belirtilerini aşka yormuşssun...
yolda yürürken kızlar üstüne üstüne geliyorsa unutma ters yoldasındır... kıvanç veya kenan tipindeysen şapka çıkartırım.... önceki yazdıklarımı boşver derim...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Bence bu kizlarin burcunu ögrenme şansin varsa ögren belkş çogu ayni burçtur ve tesadüf degildir yani örnek vereyim kendimden bana yaklaşan ve aşik olan burçlarin çogu koç burcu oluyor ilk başlarda tesadüftür dedim ama baktim 3 degil beş degil bisürü koç burcu...yani benden tavsiye burçlarla alakasi olabilir birde senin burcun nedir genelde boga burçlari çok çekici olurlar birde cok onuşmuyorum dedin kizlar öyle erkekleri daha gizemli bulur sulu erkeklerden hoşlanmaz bunu da deneyebilirsin bol şans

scLeng

Banlı Kullanıcı
Ben kova burcuyum yukardaki arkadaş çaktırmadan alttan alttan laf vurmuş biraz önemli değil benim için önemli değil şu an telefondan girdiğim için açamadim konuyu akşam güzel ayrıntılı anlatırım o zaman karar verirsin mehmet eleştiri güzeldir ama insanı taşlar gibi laf vurulmaz konuyu tam anlamamışsin tiple falan alakası yok akşam geleyinde bi hayırlı günler herkeze.

scLeng

Banlı Kullanıcı
Bi senin gibi olamadım...

Emin ol olmak istemezsin ama ne durumdasın bilemiyorum..

Açayım biraz bulunduğum durumu genel olarak boş konuşmaktan nefret ediyorum kim olursa olsun kova burcunun genel özelliklerini bilen bilir öyle çok ahım şahım yakısıklıyım dıye bır kelıme kullandıgımıda hatırlamıyorum zaten kızlarada her fırsatta laf vurrum pek sevdıgım soylenemez kadınları cıvık bır ınsan degılım en genel anlamdakı davranıslarım bunlar yanı fazladan nokta kadar bırsey yaptıgımı hatırlamam cevremde zaten agır baslılıgımla ve az konusmamla bılınırım :)

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Emin ol olmak istemezsin ama ne durumdasın bilemiyorum..

Açayım biraz bulunduğum durumu genel olarak boş konuşmaktan nefret ediyorum kim olursa olsun kova burcunun genel özelliklerini bilen bilir öyle çok ahım şahım yakısıklıyım dıye bır kelıme kullandıgımıda hatırlamıyorum zaten kızlarada her fırsatta laf vurrum pek sevdıgım soylenemez kadınları cıvık bır ınsan degılım en genel anlamdakı davranıslarım bunlar yanı fazladan nokta kadar bırsey yaptıgımı hatırlamam cevremde zaten agır baslılıgımla ve az konusmamla bılınırım :)

tamam iste kızların hoslandıgı erkek tipi :D biraz kendini boz :D

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Kaşlarının ortasını kalemle birleştir, saçlarını 0'a yakın yap, kıyafetlerin en çok 2 ayda bir yıkansın ve yemek yerken ağzını kapatma. Tüm bunlar kuzenlerinin yararına olacak. :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Eş cinsel ol(Kızma canım şaka bu gün eşcinseller le kafayı yadik zaten :D ).Belki de sen yanlış anlıyorsundur olamaz mı tabi kendi ağızlarıyla sana 'Seni seviyorum' filan diyorlarsa bilemem ama bence çok kafana takma sen kendine hakim ol yeter...

gerçektende bunun gibi bi durum bende de var bende eşcisenlim dioyum okul beni gay olarak biliyor artık :).

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Eleştirilerim Seni üzmesin..zira birisinin sana bunları söyleme zamanı gelmişti... kova burcunun en büyük özelliği hayalperest ve yalancı olmasıdır bunu unutma... sana yazdıklarımı bence anlamadın... egon tavan yapmış durumda onu belirteyim.. yazdıklarından çıkarttıgım sonuç bu ... ben 36 senelik hayat tecrübem ve psişik yeteneklerime dayanarak bunu yazıyorum... aynanın karşısına saatlerce geçip ben çok seksiyim herkes bana hayran kızlar bana aşık oluyor olumlamaları bunlar...bir nevi düşsel fantezi (bende kova burcuyum bu arada)

scLeng

Banlı Kullanıcı
evet mehmet kardesım egom tavan yapmıstır dedıgın gıbı zaten o yuzden 6-7 aydır duzenlı olarak farkındalık calısıyorum egoyla falan alakası yok gecelım lutfen bunu he senın gorusun saygım sonsuzdur ama oyle degıl hayalperestlık konusunda katılıyorum sana :)

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Ben kova burcuyum yukardaki arkadaş çaktırmadan alttan alttan laf vurmuş biraz önemli değil benim için önemli değil şu an telefondan girdiğim için açamadim konuyu akşam güzel ayrıntılı anlatırım o zaman karar verirsin mehmet eleştiri güzeldir ama insanı taşlar gibi laf vurulmaz konuyu tam anlamamışsin tiple falan alakası yok akşam geleyinde bi hayırlı günler herkeze.

Bende kova burcuyum ve burcumuzun özelliğidir bu gizemli havası insanların dikkatini cekermiş cok yerde okudum bunu o yüzden pek gizemli olma onlar karşısında konuşabildiğin kadar konuş bence seni tanıdıkça eger hissettikleri şey geçiciyse geçer gider.

horultu

Kayıtlı Üye
kova burcuna ne olmuş . bütün kovalar burda mı toplanıyo :D bende kovayım bendeee :D

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
kova burcuna ne olmuş . Bütün kovalar burda mı toplanıyo :d bende kovayım bendeee :d

:) yok birşey olmuş demedim de kova burçlarinin özelliğiymiş bu yani gizemli havasi insanlarin ilgisini çekermiş bu arkadaşinda söylediği gibi bende fazla konuşmayi sevmem agir başliyimdir falan yani buda gizemli bi hava katiyor olabilir

linsha

Kayıtlı Üye
Aynı durum bende de vardı, bence siz boş konuşma yerine şöyle bi taktik uygulayabilirsiniz, konuşurken konuyu akraba evliliklerine getirin ve ' aklım almıyor ne kadar iğrenç ve utanılası bir durum kuzen dediğin kardeştir, insan kardeşine o gözle bakabilirmi' derseniz işe yarayabilir en azından bir süre daha platonik takılırlar sonra geçer gider, bende böyle oldu.. Kova burcuyla alakası varmıdır bilmiyorum ben ikizlerim ve burca bakmadan insanların başına bu gelebiliyor çünkü aşkın temel duygusu güven duygusudur, bundan kaynaklanıyor bana göre kuzen aşkları.. Ayrıca boş ve çok konuşursanız yanlış anlaşılabilir bu seferde ümitlenirler yazık olur kızlara.. Soğuk ve sert duruşunuzu bozmayın ve kaçmayın da, böylece sizin tavırlarınız ile ilgili kanaatleri kesinleşmiş olur, anlarlar bir umut olmadığını, iki taraf içinde daha iyi olur..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bén séni görmédén nékdar kuğul biri olduğunu anladım vé béndé aşık oldum iyimi :D

scLeng

Banlı Kullanıcı
Sanırım konu ciddiyet dairesinden çıktı birisi kitleyebilirse iyi olur bazı durumlar egoizm , hayalperestlik dairesinde "ti"ye alınıyor belli.Arkadaşların ne kadar hayat deneyimleri var bilmiyorum yorumda yapmayacağım.Beni ciddiye alıp yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...