Sizi Tanımayan Bir İnsanın Aklına Girmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Herkese meraba.
Ben orta derecede bir durusezerim.Geleceğimde bir yere kadar neler olacağını,hayatıma girecek insanları,o insanların adlarını,tiplerini,yaşantılarını görebiliyorum.Sadece kendim için değil başkalarına da baktığım zaman sezebiliyorum.Özellikle son 3 yıldır biliyorum hayatıma kim girecek çıkacak.Hepsi çıktı da.Şu anki sevgilim,en yakın 3 dostum ve 2 arkadaşım gibi.Şimdi sorum şu benim rüyama birkaç aydır bir insan giriyor.Bende bu insanı bulmaya çalışıyorum.Gerek meleklerden yardım alarak,gerek kendime fal bakarak bazen sadece sezerek...Adını,2. adını,tipini,ailevi yaşantısını ama gel gör ki bir türlü ulaşamıyorum.Nerede olduğunu da tam olarak bilemiyorum bir yerden sonra ego konuşmaya başlıyor.Halbuki enerjisini çok yakından hissediyorum.(Aynı zamanda psişik vampirim.)Ona şu anda ulaşmam lazım ama ulaşamıyorum.Çünkü evde hasta kardeşim var ona bakıyorum.Bu insanın gerekirse kapımın önüne kadar gelmesini istiyorum bunun nedeni hayatıma gerçekten girmesi lazım bu benim için çok önemli.En basitinden aklına düşsem yeterli bunun için belirli bir uygulama var mıdır?

ninfa

Kayıtlı Üye
o kişinin bilgilerini bizimle paylaşabilirsen sakıncası yoksa tabi belki bulmana yardımcı oluruz bir şekilde...

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
o kişinin bilgilerini bizimle paylaşabilirsen sakıncası yoksa tabi belki bulmana yardımcı oluruz bir şekilde...

2. adı arda.
Sarışın,1.75 boyunda,ince,cılız,yeşil gözlü biri.
Dışarıya karşı hep gülümseyen ama içinde fırtınalar kopan.
Esasen Mersinli ama artık orda yaşamıyor buraya bir yere taşındı.
Ailevi sorunları var.
Özellikle babasıyla.
Diğerleri özele girer gibi.

charmingeyed

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Astral seyehat yoluyla onun rüyasına girebilirsiniz. Belki de o da size aynı şeyi yapıyordur fakat gördüklerinizin durugörü yeteneğinizle ilgili olduğuna inanıyorsanız, astral yoluyla ulaşmayı deneyin.

Chery

Kayıtlı Üye
Bendede böyle bir durum var . Hiç tanımadığım birilerini görüyorum . O an naptıklarını . Ben bir durugörürüm . Bazen geçmişteki bir olayı görüyorum . Aam bende sizde ki gibi gördüğüm kişinin ismini bilemiyorum . Ama görüş bittikten sonra elime bir kağıt ve kalem aldığımda isimler ve tarihler yazıyorum . farkında olmayarak. yani kendi ellimle yazıyorum ama tras halinde gibi .Çoğu ismi araştırdım . sadece 1 tanesne ve 1-2 tarih çıktı. Çoğu cadı katliamlarıyla ilgiliydi...

Sennin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu yine nerelere sardı.
Arkadaş yardım istemiş herkez banada bak,banada bak diye tutturmuş.Lütfen kurallara uyun konuya göre mesaj yazın konu hakkında bilginiz yoksa yazmayın lütfen.

origanum

Yönetici
Herkese meraba.
Ben orta derecede bir durusezerim.Geleceğimde bir yere kadar neler olacağını,hayatıma girecek insanları,o insanların adlarını,tiplerini,yaşantılarını görebiliyorum.Sadece kendim için değil başkalarına da baktığım zaman sezebiliyorum.Özellikle son 3 yıldır biliyorum hayatıma kim girecek çıkacak.Hepsi çıktı da.Şu anki sevgilim,en yakın 3 dostum ve 2 arkadaşım gibi.Şimdi sorum şu benim rüyama birkaç aydır bir insan giriyor.Bende bu insanı bulmaya çalışıyorum.Gerek meleklerden yardım alarak,gerek kendime fal bakarak bazen sadece sezerek...Adını,2. adını,tipini,ailevi yaşantısını ama gel gör ki bir türlü ulaşamıyorum.Nerede olduğunu da tam olarak bilemiyorum bir yerden sonra ego konuşmaya başlıyor.Halbuki enerjisini çok yakından hissediyorum.(Aynı zamanda psişik vampirim.)Ona şu anda ulaşmam lazım ama ulaşamıyorum.Çünkü evde hasta kardeşim var ona bakıyorum.Bu insanın gerekirse kapımın önüne kadar gelmesini istiyorum bunun nedeni hayatıma gerçekten girmesi lazım bu benim için çok önemli.En basitinden aklına düşsem yeterli bunun için belirli bir uygulama var mıdır?

Yasak olmasına rağmen pek çok kişiye özelden bakım yaptığınız ve bizim buna biraz göz yummamıza rağmen halen sabrımızın sınırlarını zorlayarak devam ettiğiniz için başınıza benim tarafımdan neler gelebileceğini de sezebiliyor musunuz?

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Yasak olmasına rağmen pek çok kişiye özelden bakım yaptığınız ve bizim buna biraz göz yummamıza rağmen halen sabrımızın sınırlarını zorlayarak devam ettiğiniz için başınıza benim tarafımdan neler gelebileceğini de sezebiliyor musunuz?

Yasak olduğunu bilmiyordum.Üyeliğimin kapatılmasını rica ediyorum.

canmert196

Kayıtlı Üye
herkez hata yapabılır burda herkez bence cok degerlı kırgınlıkların kızgınlıklarınızı bıtırmenızı rıca edıyorum :)

mehmet970

Kayıtlı Üye
Biraz da sizin yüzünüzden aslında, şahsi bakımcınız yaptınız üyeyi. O kadar çok soru sorulur mu?
Bize en baştan bu şekilde bir durumla karşılaştığını bildirmesi en doğru olanıydı.

haklısınız ama ben yasak fln ne bileyim , evet özel bakımcım yaptım onu bende pişman oldum kusura bakmayın . Özür diliyorum sizden ve diğer yönetimden

whitedemon

Kayıtlı Üye
Adamın bahsettiği arda bendim ya niye banladınız tam özel mesaj attım.Bide baktım adam ban yemiş.İnşallah yazımı okuyordur.

origanum

Yönetici
Yasak olduğunu bilmiyordum.Üyeliğimin kapatılmasını rica ediyorum.

Adamın bahsettiği arda bendim ya niye banladınız tam özel mesaj attım.Bide baktım adam ban yemiş.İnşallah yazımı okuyordur.

Özel mesajınızı aldı, daha sonra gitti. Yukarıda da belirttiği gibi bizden uyarı alınca kendisi ayrılmak istedi bu yüzden gitti. Sitedeki bazı kişiler ona mesajınızı zaten ilettikleri için konunun da artık açık kalmasına gerek kalmadığı için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...