Melek Enerjileri Konusunda Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

japongülü

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar

melek enerjileri uyumlaması kaç tanedir? bazı yerlerde melek renkleri, melek enerjileri diye farklı isimlerde konular var?

akarsu

Kayıtlı Üye
Yedi Başmelek ve Işınlar aşağıda anlatılıyor:

Başmelek Mikail: Mavi renkli olan ve Koruma ve Gücün Işını olan Birinci Işında hizmet eder.

Başmelek Jophiel : İkinci veya Sarı renkli olan Aydınlanmanın ve Bilgeliğin Işınında hizmet eder.

Başmelek Chamuel: Sevginin Işını olan Üçüncü veya Pembe Işında hizmet eder.

Başmelek Gabriel: Uyum ve Saflığın Işını olan Dördüncü veya Beyaz Işında hizmet eder.

Başmelek Rafael: Şifa ve Gerçeğin Işını olan Beşinci veya Yeşil Işında hizmet eder.

Başmelek Uriel : Huzurun Işını olan Altıncı veya Altın Işında hizmet eder.

Başmelek Zadkiel: Özgürlüğün Işını olan Yedinci veya Mor Işında hizmet eder.

japongülü

Kayıtlı Üye
tşk ederim cevap için.. o zaman melek enerjileri ile melek renkleri aynı şey değil mi?...peki bunlar tek uyumlama da mı veriliyor?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
tşk ederim cevap için.. o zaman melek enerjileri ile melek renkleri aynı şey değil mi?...peki bunlar tek uyumlama da mı veriliyor?

Meleklerin Renkleri 7 Başmelek ve onların ilgili Işınları ile 7 bağlantı sunar. Bu 7 bağlantı tek bir inisiyasyon ile verilir, sizi her bir başmeleğe bağlar ve dilediğiniz her zaman bu Başmeleklerden herhangi birini veya hepsini çağırabilirsiniz.
Her bir Başmeleğe bağlanırken, ayrıca Başmeleklerin hizmet ettikleri Işına ve onun ilgili rengine bağlanırsınız. Bağlandığınız Başmeleğin rengini basitçe gözünüzde canlandırarak, bağlantının güçlendiğini hissedersiniz.

Her bağlantı sizi daimi olarak her Başmeleğe ve Işına bağlayan uzaktan yapılan tek bir inisiyasyon ile arka arkaya yapılır.

Başmelekler dahil olmak üzere, meleklerle bağlantı kurmak, çalışmak ve rehberlik almak için herhangi bir uyumlama gerekli değildir. Onlar koşulsuz, her konuda, biz istediğimiz an'da yardımcı olmaya hazırdırlar.

Meleklerle ilgili enerji uyumlamalarının amacı, tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi; şifalanmamıza, dengelenmemize, enerjimizi yükseltmeye ve farkındalığımızı arttırmaya destek sağlamaktır. Bu tarz uyumlamalar ancak, bağlantı kuramayacağımıza dair zihinsel kalıbımız varsa rehberlik almamızda da yardımcı olabilir.

Her zaman olduğu gibi aslolan siz'siniz!

Alıntı yaparak cevabınızı oluşturdum :)

Ayrıca Beki İkala Erikli'nin 'Meleklerle Yaşamak' kitabının kısa bir versiyonu olan ' Meleklerle Yaşamak El Kitabı' var, melek uyumlaması ve meleklerle çakra açma CD si de kitabın içinde.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Konuyu evrensel enerjilere açmanız gerekiyordu, ilgili moderatör arkadaşımız taşıyacaktır.

zedrix

Kayıtlı Üye
Merhaba bir kaç gündür meleklerden yardım istiyorum.Dün gece de Mikail,Raziel ve Raquel 'den yardım isteyerek uyudum.Uykudan 3-4 kez garip şekillerde uyandım.Sanki bana bir şeyler dokunuyormuş hissi vardı.En son uykuya daldığımda rüyamda ellerimden ışıklar çıkıyordu.Renkleri mavi,mor ve turuncuydu etrafa şimşek hızıyla çakılıyordu bu ışık demeti.Yine uyandım anlam veremedim.Bugün buradaki paylaşımları okurken çok şaşırdım.Çünkü melekler ve ışınları diye bir şey hiç okumamıştım,bildiğim bir konu değildi.Sizler neler düşünüyorsunuz yaşadığım bu deneyim konusunda?

humutlu32

Kayıtlı Üye
melekler Allah tarafından yaratılmış ruhani varlıklardır herbirinin ayrı ayrı görevleri vardır.Yardım isteyeceksekte sadece Allah tan isteyelim

canmert196

Kayıtlı Üye
melekler Allah tarafından yaratılmış ruhani varlıklardır herbirinin ayrı ayrı görevleri vardır.Yardım isteyeceksekte sadece Allah tan isteyelim

Guzel fetfa veriyorsunuz fakat onemli olan niyettir yani sen herseyin hakiminin Allah oldugunu bilirsen sorun yoktur.Islam dininde meleklerden yardim istemek ise gunah degildir.Fetfa vermekde bildigim kadariyla uygun degildi site icerigine yanlis bir fetfa olmus.
Sevgi ve Isikla kalin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...