Telepatik İletişim Hakkında

Dex

Banlı Kullanıcı
Merhabalar bu telepatik iletişim hakkında çok fazla kafa yordum . Ama sanırsam yeni tekniklere ihtiyacım var . Mesela benim sevdiğim kişi facebookta açık oluyor ve ilk mesajı onun bana yollamasını istiyorum . Yada telefon içinde aynı şey geçerli . Ben telepati ile bana mesaj yollamasını tetikleyici nasıl ve neler yapabilirim ?

Bilgilerinize Ve Deneyizlerinize İhtiyacım Var Teşekkürler :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sizi aramasını veya mesaj yazmasını istediğiniz kişinin iki kaşının orta kısmının biraz üstüne yani 3. göz bölgesine baktığınızı hayal edip yapmasını istediğiniz şeyi söyleyin. Fotoğrafı varsa aynı bölgeye bakarak isteğinizi teleptik olarak o kişiye yönlendirin. Ne kadar iyi odaklanabilirseniz o kadar iyi sonuç alabilirsiniz.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

Dex

Banlı Kullanıcı
teşekkürler bu iyi oldu deniyeceğim :)

sibelcaN

Kayıtlı Üye
İş
valla bende bilmiyorum şimdilik yaşamakla meşgulüm nefes alıp veriyorum :S
Ve içinden geçen şeyi gercekten içten iste olumlu enerji gönder o zaman da istediğin şeye ulaşıyorsun.. / Şahsen ben öyle yapıorum ve oluyor.. Bol şans..

Dex

Banlı Kullanıcı
teşekkürler çok güzel bilgiler aynı anda bunuda ekliyerek denemeye çalışıcam .

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Zaten yaptığınız ister enerji ister şifa çalışması olsun, gönülden isteyerek yapmazsanız bir sonuç alamazsınız. Birde psi-ball yapmayı biliyorsanız, sevdiğiniz kişiye pembe psi-ball yapıp sevgi enerjisi niyetiyle yollayın.

Dex

Banlı Kullanıcı
Peki 3. gözüne odaklandığım kişiye aşk enerjisi göndermeye çalışsam buda olumlu enerjiler kategorisine girermi ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sevgi enerjisi yollayacaksınız, sevginin kötüsü olmaz. Pembe kalbin renklerindendir.
Denemeleriniz sonucunda başarılı olamazsanız üzülmeyin, eğer o kişi sizin kaderinizde yoksa ne yaparsanız yapın olumlu sonuç alamazsınız. O zaman da fazla zorlamaya gerek yok kanısındayım. Kader mutlaka size daha iyi bir senaryo hazırlamış demektir.

'İstediğin bir şey olmuyorsa üzülme, ya olmaması gerektiği için ya da daha iyisi olacağı içindir' demiş Mevlana.

Dex

Banlı Kullanıcı
Biz zaten çıkıyoruz öyle bir durum söz konusu değil . Teşekkür ederim yardımlarınız benim için çok değerli .

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sizin adınıza sevindim :) O zaman bol bol pembe sevgi enerjisi yollayın.

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
evet bunu bende yapıyorum artık tesadüfü bilmiyorum geçen gece sakin sakin otururken elimi telefonumun üzerine koydum ve çalıyormuş ve arayan kişide oymuş gibi hayal ettim ama gercekten zihnim cok durgundu ve güzel konsantre oldum ama araması pekte mümkün degildi yani ben aramadan arayıp sormazdı neyse uyudum sonraki gün akşam üstü telefonum çaldı ve arayan oydu genelde resmine bakarak iki kaşının ortasına yani çekerim onu bi şekilde haber alırım ondan çok inanaırım telepatik enerjiye

Dex

Banlı Kullanıcı
Sizin adınıza sevindim arkadaşlar .

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Embrio sorum sana

Resmine bakıordum bu akşam, telepatik mesaj için ve iki kaşının ortasına dediğiniz gibi ve bir ışık yansıması dikkatimi çekti. (Beraber çektirdiğimiz bi resim bu birbirimizin gözlerine bakarken çekilmiş bi resim gecen sene 26 aralık tı :) Mor bir ışık yansıması var anlında resimde, baktıkça gördüğüm ve şimdi dikkatimi çeken bir durum bu. Sizce göz yanılsaması mıdır ? Ya da ne olabilir ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Embrio sorum sana

Resmine bakıordum bu akşam, telepatik mesaj için ve iki kaşının ortasına dediğiniz gibi ve bir ışık yansıması dikkatimi çekti. (Beraber çektirdiğimiz bi resim bu birbirimizin gözlerine bakarken çekilmiş bi resim gecen sene 26 aralık tı :) Mor bir ışık yansıması var anlında resimde, baktıkça gördüğüm ve şimdi dikkatimi çeken bir durum bu. Sizce göz yanılsaması mıdır ? Ya da ne olabilir ?

Bazen karşıdakinde gördüklerimiz kendi yansımalarımız da olabiliyor, gördüğümüz hastalıklarda bile. Resimde kişinin aurasını algılamak zordur ancak imkansız değildir. Aynı şeyin olup olmadığını kontrol için, başka resimlerde de denemelisiniz. Aynen odaklanarak yapın, başka kişilerde deneyin. Bakalım farklı renk ve ışık olacak mı?

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim embriyo denemeye başlıyacağım, bugün hemde. Gerçekten görebilirmiyim çok merak ediyorum. Burdan size sonucu ileteceğim.

Sevgiler

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bence en garanti büyülerdendir :D Büyü dediğime bakmayın şaka yapıyorum elbette. Ben bunu çok sık yaparım ama benim tarfim çok başka. Birşeyi zaten çok istedinizmi sürekli ona kafa yordunuzmu bir şekilde o şey ile aranızda bir bağ oluyor. Ben onunla yatıp onunla kalkar, her an düşünür her an aklımda canlandırırdım onu. Ve en dayanamadığım anlardan birinde düşündüm kendi kendime ne olur du bana mesaj atsan diye ama böyle kuru kuruya söylemekle olmuyo bu çok başka tür birşey bütün organların bunu söylüyormuş gibi, hücrelerin onu istiyormuş gibi yani büyük bir istek olmalı (ama saplantılı olmayın) ve oldu benimle hiç konuşmaması gereken bir zamanda mesaj attı mesajı bile hala aklımdadır hiç unutmadım zaten sadece ''nbr'' yazmıştı. Sonraki zamanlarda bilinçli olarak denedim ve oldu. Sorduğumda nerden aklına geldi msj atmak dediğimde, hiç öyle bir an aklıma geldin diyor. Ben şöyle yapıyorum onunun odasını hayal ediyorum, kendimide onun yanında ve ona bana msj atmasını söylüyorum ve atıyor. Bunun sürekli tesadüf olmadığını düşünüyorum ve birde çok baş ağrısı yapıyor. Bunu bir kerede yine çok sıkıştığım bir anda (cidden çok çaresiz bir durumdu) ev arkadaşıma telefonu aç diye yapmıştım o uyuyordu ve uyanıp bana mesaj attı ''x telefon sessizdeydi uyumuşum rüyamda gördüm seni'' diye. Halada yaparım bunu :D Benim tecrübelerim bunlar :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Bazen karşıdakinde gördüklerimiz kendi yansımalarımız da olabiliyor, gördüğümüz hastalıklarda bile. Resimde kişinin aurasını algılamak zordur ancak imkansız değildir. Aynı şeyin olup olmadığını kontrol için, başka resimlerde de denemelisiniz. Aynen odaklanarak yapın, başka kişilerde deneyin. Bakalım farklı renk ve ışık olacak mı?

Embriyo peki varsayalım ki şu an resimdeki kişinin aurasını görüyorum, bunun anlamı ne olabilir sizce ? (benim için özel bir kişi ve telepatik iletişime geçmeye çalışıyorum) Bununla ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

Sevgiler

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Hoşlandığınız kişiye pembe psi-ball, pembe chi topu ya da her neyse pembe enerji göndermek karşı tarafın cazibesini arttırıp, çevresine başkalarını çekmesine neden olmaz mı?

AJA

Elit Üye
Hayır olmaz :) o sizin gönerdiğiniz enerjidir.
Ben çok içten bir seslenişle şunu yap yada vs gibi telkinlerde bulunduğum da faydalı oluyor.Yani 3.gözünü hayal etmeden bile.Fakat bu karşımdaki de dğşünüyorsa çabuk gerçekleşiyor.Sadece beni düşünmesi yeter, gerekeni ben ona hissettirebliyorum.
Sevgiler..