Telepatik İletişim Hakkında

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Hayır olmaz :) o sizin gönerdiğiniz enerjidir.
Ben çok içten bir seslenişle şunu yap yada vs gibi telkinlerde bulunduğum da faydalı oluyor.Yani 3.gözünü hayal etmeden bile.Fakat bu karşımdaki de dğşünüyorsa çabuk gerçekleşiyor.Sadece beni düşünmesi yeter, gerekeni ben ona hissettirebliyorum.
Sevgiler..

Ben pembeyi farklı kullanıyorum... Bilmiyorum, bu bir risk gibi geliyor bana.

Embriyo siz ne dersiniz, merak ettim?

Gottawicca

Kayıtlı Üye
psi-ball hakkında daha detaylı bilgiyi nereden bulabilirim ?

AJA

Elit Üye
Pembe benim sevgi şeklim değildi hiç olamadı da :)
Pembe bana basit gelen hafif bir renk.Ben daha koyusunu tercih ederim :)

ilknur1988

Kayıtlı Üye
Ben yaptım ve korkunç derecede 3. Göz bölgemde ağrı oldu. Gözümü kapatıp devam ettigimde de kendimi kaybeder gibi oldum. Sanki beynimin içindeymisim gibi hissettim. Neden acaba?

umut_55

Kayıtlı Üye
İlknur, çok iyi odaklandıysan 3. Göz bölgende ağrı olur.
Peki ya sonuç ne oldu?

lupina

Kayıtlı Üye
Merhaba bu konuda bilgi ve deneyim olmadanda yapılabilir mi ?.yada ben bu konuda kendimi sıfırdan geliştirmek istesem nerden başlamalıyım tesekkurler sımdiden

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Merhaba bu konuda bilgi ve deneyim olmadanda yapılabilir mi ?.yada ben bu konuda kendimi sıfırdan geliştirmek istesem nerden başlamalıyım tesekkurler sımdiden

Kendinizi sıfırdan geliştirmek istiyorsanız öncelikle forumda telepati hakkında yazılan konuları detaylıca okuyun. Ardından meditasyona başlamanızı ve telepati çalışmaları yapmanızı öneririm. Hemen olacak bir iş değil. Zamanla gelişim gösterebilirsiniz. Onun dışında şimdi de 3.göz bölgesine odaklanarak denemeler yapabilirsiniz sizin bu yeteneği kullanmanıza bağlı bir durum. Yeter ki enerjiyi yönlendirebilin.

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Bazen karşıdakinde gördüklerimiz kendi yansımalarımız da olabiliyor, gördüğümüz hastalıklarda bile. Resimde kişinin aurasını algılamak zordur ancak imkansız değildir. Aynı şeyin olup olmadığını kontrol için, başka resimlerde de denemelisiniz. Aynen odaklanarak yapın, başka kişilerde deneyin. Bakalım farklı renk ve ışık olacak mı?

Embriyo ben göz bağcı oluşturdum kaç gündür yapıyorum sevdiğime bmw araba seviyor diye yolluyorum bmw yi ve dün bende mor ışık yandı gözümde araba sevdiğime giderken yani göz bağcı ve ikinci kez denedim yine oldu aynı şey. Sevdigime dün msj attım yeni yılını kutladm beni terl etmişti Instagramdan yazdm wp den engelediydi saçma sapan cvp vermiş ama telepati ile olacak buna inanıyorum. Bu ışık başarı belirtisi midir?