Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Telepatik İletişim Hakkında

Yer
    Hannover/Almanya
    Rep Puanı : 2317
    Ettiği Teşekkür
    35
    21 mesaja 28 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    43

Cok tesekkürler embriyo Ise yariyor

In the end
    we will remember
    not the words of our enemies
    but the silence of our friends...

Martin Luther King

KALBIMDESIN REGNA TERRAE

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

evet bunu bende yapıyorum artık tesadüfü bilmiyorum geçen gece sakin sakin otururken elimi telefonumun üzerine koydum ve çalıyormuş ve arayan kişide oymuş gibi hayal ettim ama gercekten zihnim cok durgundu ve güzel konsantre oldum ama araması pekte mümkün degildi yani ben aramadan arayıp sormazdı neyse uyudum sonraki gün akşam üstü telefonum çaldı ve arayan oydu genelde resmine bakarak iki kaşının ortasına yani çekerim onu bi şekilde haber alırım ondan çok inanaırım telepatik enerjiye

Rep Puanı : 202
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Sizin adınıza sevindim arkadaşlar .

Rep Puanı : 370
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Embrio sorum sana

Resmine bakıordum bu akşam, telepatik mesaj için ve iki kaşının ortasına dediğiniz gibi ve bir ışık yansıması dikkatimi çekti. (Beraber çektirdiğimiz bi resim bu birbirimizin gözlerine bakarken çekilmiş bi resim gecen sene 26 aralık tı Mor bir ışık yansıması var anlında resimde, baktıkça gördüğüm ve şimdi dikkatimi çeken bir durum bu. Sizce göz yanılsaması mıdır ? Ya da ne olabilir ?

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27650
    Ettiği Teşekkür
    132
    302 mesaja 1.149 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    183

Alıntı HOZEN_ANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Embrio sorum sana

Resmine bakıordum bu akşam, telepatik mesaj için ve iki kaşının ortasına dediğiniz gibi ve bir ışık yansıması dikkatimi çekti. (Beraber çektirdiğimiz bi resim bu birbirimizin gözlerine bakarken çekilmiş bi resim gecen sene 26 aralık tı Mor bir ışık yansıması var anlında resimde, baktıkça gördüğüm ve şimdi dikkatimi çeken bir durum bu. Sizce göz yanılsaması mıdır ? Ya da ne olabilir ?
    Bazen karşıdakinde gördüklerimiz kendi yansımalarımız da olabiliyor, gördüğümüz hastalıklarda bile. Resimde kişinin aurasını algılamak zordur ancak imkansız değildir. Aynı şeyin olup olmadığını kontrol için, başka resimlerde de denemelisiniz. Aynen odaklanarak yapın, başka kişilerde deneyin. Bakalım farklı renk ve ışık olacak mı?

İnsan sureti bakımından mikrokosmoz, mana bakımından makrokosmozdur.
    Sen surette küçük, fakat manada, yani hakikatte en büyük alemsin.
    Surette meyve ağaçtan doğmuş ise de, hakikatte ağaç meyveden doğmuştur." Mevlana

Sevgi ve ışıkla kalın

Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    36

Teşekkür ederim embriyo denemeye başlıyacağım, bugün hemde. Gerçekten görebilirmiyim çok merak ediyorum. Burdan size sonucu ileteceğim.

Sevgiler

Yer
    uzay
    Rep Puanı : 2261
    Ettiği Teşekkür
    179
    108 mesaja 199 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    45

Bence en garanti büyülerdendir Büyü dediğime bakmayın şaka yapıyorum elbette. Ben bunu çok sık yaparım ama benim tarfim çok başka. Birşeyi zaten çok istedinizmi sürekli ona kafa yordunuzmu bir şekilde o şey ile aranızda bir bağ oluyor. Ben onunla yatıp onunla kalkar, her an düşünür her an aklımda canlandırırdım onu. Ve en dayanamadığım anlardan birinde düşündüm kendi kendime ne olur du bana mesaj atsan diye ama böyle kuru kuruya söylemekle olmuyo bu çok başka tür birşey bütün organların bunu söylüyormuş gibi, hücrelerin onu istiyormuş gibi yani büyük bir istek olmalı (ama saplantılı olmayın) ve oldu benimle hiç konuşmaması gereken bir zamanda mesaj attı mesajı bile hala aklımdadır hiç unutmadım zaten sadece ''nbr'' yazmıştı. Sonraki zamanlarda bilinçli olarak denedim ve oldu. Sorduğumda nerden aklına geldi msj atmak dediğimde, hiç öyle bir an aklıma geldin diyor. Ben şöyle yapıyorum onunun odasını hayal ediyorum, kendimide onun yanında ve ona bana msj atmasını söylüyorum ve atıyor. Bunun sürekli tesadüf olmadığını düşünüyorum ve birde çok baş ağrısı yapıyor. Bunu bir kerede yine çok sıkıştığım bir anda (cidden çok çaresiz bir durumdu) ev arkadaşıma telefonu aç diye yapmıştım o uyuyordu ve uyanıp bana mesaj attı ''x telefon sessizdeydi uyumuşum rüyamda gördüm seni'' diye. Halada yaparım bunu Benim tecrübelerim bunlar

Veritas Aequitas

Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    36

Alıntı embriyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen karşıdakinde gördüklerimiz kendi yansımalarımız da olabiliyor, gördüğümüz hastalıklarda bile. Resimde kişinin aurasını algılamak zordur ancak imkansız değildir. Aynı şeyin olup olmadığını kontrol için, başka resimlerde de denemelisiniz. Aynen odaklanarak yapın, başka kişilerde deneyin. Bakalım farklı renk ve ışık olacak mı?
    Embriyo peki varsayalım ki şu an resimdeki kişinin aurasını görüyorum, bunun anlamı ne olabilir sizce ? (benim için özel bir kişi ve telepatik iletişime geçmeye çalışıyorum) Bununla ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

Sevgiler

Yer
    fight club
    Rep Puanı : 3271
    Ettiği Teşekkür
    0
    20 mesaja 28 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    47

Hoşlandığınız kişiye pembe psi-ball, pembe chi topu ya da her neyse pembe enerji göndermek karşı tarafın cazibesini arttırıp, çevresine başkalarını çekmesine neden olmaz mı?

Rep Puanı : 20189
    Ettiği Teşekkür
    2.052
    1.019 mesaja 2.299 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    149

Hayır olmaz o sizin gönerdiğiniz enerjidir.
    Ben çok içten bir seslenişle şunu yap yada vs gibi telkinlerde bulunduğum da faydalı oluyor.Yani 3.gözünü hayal etmeden bile.Fakat bu karşımdaki de dğşünüyorsa çabuk gerçekleşiyor.Sadece beni düşünmesi yeter, gerekeni ben ona hissettirebliyorum.
    Sevgiler..

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. birvarmisbiryokmus