kendimi nasıl degiştirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar hemen konuya girmek istiyorum. Ben ilişkimde mutlu olamıyorum çünkü; fazla paranoyak biriyim, yani eski sevgilim bana bunu söylüyor ve bende farkındayım.Aslında ortada hiçbirşey yokken sorun yaratıyorum, mutlu olamıyorum, bi türlü herşeyi kararında yaşayamıyorum, en mutlu olacagım yerde kafamdan farklı şeyler geçirip mutsuz ediyorum kendimi ve sevgilimi.Eğer düzelmezsem ilişkimize şans tanımayacağını söyledi oysa ki çok seviyorum ve ne yaparsam sevgimden yapıyorum ama kendime engel olamıyorum. Kendimi nasıl geliştirmem gerekiyor lütfen fikirlerinizi bekliyorum

alin

Kayıtlı Üye
İster bilinçaltı denilsin ister ego kodu insanların istemediği halde devamlı yarattıkları ve sıkıntı veren durumları vardır.Mutlak ki bu yönünüzün alt bir nedeni vardır onu bulup ortadan kaldırmadıkça da sürekli yaşanması kaçınılmaz.Nasıl derseniz türlü yolları var elbette.Kendi kendinize çözüm arıyorsanız da yine sebebini bulana kadar kağıda sorununuzu dökmek iç sesinizle konuşup asıl nedene odaklanmak onu önce kabullenmek ki (kabullenmişliğiniz yolun en önemli kısmı) sonrasında uzaklaştırabilmek.Uzun konular ego kodları bulmak için bildiğim yöntemlerden reiki ve ego kodu bulmaya yönelik kitaplar en son okuduğum Aykut Oğut'un aynalı kitabı ilişkileri de geniş ele almış ilk kitabıyla birlikte okursanız faydası olabilir.Olmadı sitede farkındalık konularını araştırın farkına vardığınız an devam etmesi imkansızdır.Kişisel gelişim kitaplarına bakın.Uzman görüşü ve yardımı da alabilirsiniz.Kolay gelsin iyi forumlar...

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
İster bilinçaltı denilsin ister ego kodu insanların istemediği halde devamlı yarattıkları ve sıkıntı veren durumları vardır.Mutlak ki bu yönünüzün alt bir nedeni vardır onu bulup ortadan kaldırmadıkça da sürekli yaşanması kaçınılmaz.Nasıl derseniz türlü yolları var elbette.Kendi kendinize çözüm arıyorsanız da yine sebebini bulana kadar kağıda sorununuzu dökmek iç sesinizle konuşup asıl nedene odaklanmak onu önce kabullenmek ki (kabullenmişliğiniz yolun en önemli kısmı) sonrasında uzaklaştırabilmek.Uzun konular ego kodları bulmak için bildiğim yöntemlerden reiki ve ego kodu bulmaya yönelik kitaplar en son okuduğum Aykut Oğut'un aynalı kitabı ilişkileri de geniş ele almış ilk kitabıyla birlikte okursanız faydası olabilir.Olmadı sitede farkındalık konularını araştırın farkına vardığınız an devam etmesi imkansızdır.Kişisel gelişim kitaplarına bakın.Uzman görüşü ve yardımı da alabilirsiniz.Kolay gelsin iyi forumlar...

Teşekkür ederim deneyeceğim.Artık birçok şeyde gerçekten önemli olan farkına varmak. Ben farkına vardım ve umarım düzeltecek bir çare bulurum tekrar teşekkürler

gizliyim

Kayıtlı Üye
Belkide sorun sadece sizden kaynaklanmıyordur..Bazen karşıda ki insan bize güven duygusunu vermez (bilerek veya bilmiyerek) sonra da sorun karşısındakiymiş gibi suçluluk yükler diğerine.
Ve karşısındakinin ona bağımlı, kaybetme duygusunun çok yoğun olduğunu hissederse resti ceker "değişmezsen ayrılırım" gibi. Eğer bir insan bana güven duygusunu vermiyorsa mutlaka bir şey vardır bence. Ha tabi ruhsal hastalık sahibi değilsem.
Bu benim düşüncem...

selviler

Banlı Kullanıcı
Namaz kilmalisin

kur'an okumalisin

zikir - tesbih

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Huzursuzluğunuzun asıl nedenini bulmalısınız...
Bir de soru; bu paranoya ve huzursuzluk durumu sadece bir tek kişi ile mi alakalı? Yani sadece şu anki sevgilinize yansıttığınız birşey mi?

deniz_mehtap

Kayıtlı Üye
Her şeye çok fazla takılı kaldığımı ve herşeyi içimde yaşadığımı söylüyorlar. Gerçekten kendi iç dünyamda çok fazla kuruyorum her şeyi. Bundan kurtulmak istiyorum artık bende herşeyi fazla önemsemeyen kendini durduk yere mutsuz etmeyen bi insan olmak istiyorum...Kalpten değil mantıktan yaşamak istiyorum yok mu bunun bi çaresi?

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
kelimelerini değiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...