Delirmeden Çarpılmadan Cin Daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Gelen hadimlerin cinlerin melek gibi nurani varlıklar olduğunu iddia eden kardeşlerde var oda yanlış. Nurani olarak zuhur eden sadece Ruhani Krallardır. Onu da her hoca bile davet etmeye cesaret edemez, Mısır'da bile buna cesaret eden yok.

Şimdi çarpılmadan delirmeden davet nasıl yapılır; bunun için öncelikle ruhaniyeti kendinize muhassar etmeniz lazım. Aksi taktirde ya çarpılır,ya delirirsiniz. Ruhanileri kendinize muhassar etmek için İbrahim suresinin 33.34.ayetlerini 1 sene içinde bitecek şekilde 13.947 defa okuyun. Ulvi ve sufli lemin boyun eğmesinde bu ayetin gerçek bir sırrı var. Bu ayetler Hz.Nuh(a.s)gemisine nakş olunmuş kadri kiymeti büyük ayetler, bu iki ayet evliyaullahın sırlarındandır.

Bu usül üzere okunduktan sonra zaten cinleri, hüddamları istesenizde istemesenizde görürsünüz. Ve bundan bir zarar görmessiniz okuyanın ruhaniyeti Allah'ın izni ile ona göre şekilleniyor. Tabii burda ruhanileri görme şekli biraz farklı oluyor. Bu şekilde muvaffakiyet kesin. Bunun için biraz emek vermek lazım yoksa böyle bir davetle bir kaç okuma ile olacak bir şey değil, davet yapayım derken şirke düşmüş büyücü olmuş çok kişi var. Elhamdulüllah ben bunu şahsende tecrübe etmişim.

Bu ilme meraklı olan kardeşlerimiz bu usül üzere okurlarsa Allah'ın izni ile muvaffak olurlar; hayır olsun şer olsun her yaptıkları amelde muvaffak olurlar. Bize de duacı olurlar.

Belki zor arkadaşlar fakat size kesin olarak zarar gelmemesini istiyorsanız bu davet tavsiyemdir. Bu paylaşımım Cinlerle illa konuşmak istiyen kişiler bunu yapabilir ve allahın izniyle bir cin elde edebilir.

Selametle.

sibelcaN

Kayıtlı Üye
İş
valla bende bilmiyorum şimdilik yaşamakla meşgulüm nefes alıp veriyorum :S
Cin elde edınce ne olcak sahıplenılen cın sahıbıne baskasını yaklaştırmazmıs öle bı yazı okudum. Valla aklım çok karısık off ya :s

akik

Banlı Kullanıcı
delirdiniz mi onlara hiç bulaşmayın çevremde onlardan çok çeken insanlar var.kurtulamayanların sonu ölümdür bunu da bilin

horultu

Kayıtlı Üye
benim de cesaretim yok
msnmix.gif
msnmix.gif
msnmix.gif
msnmix.gif

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Burda korkulacak bişey yoktur .Çünkü allahın izniyle olacağı için güvende olucaksınız yaparsanız.Cin başkasını kendine yaklaştırmaz diye bişey yok şimdi rabbimizin emrinde cinler var ve bunları insanlara verebiliyor hz.süleymana verdiği gibi bu yöntemide yaparsanız size verilir fakat onları kötü yönde kullanamazsınız çünkü iyi cinlerdir .selametle

akik

Banlı Kullanıcı
nereden belli iyi oldukları?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Yukardan yazdığım gibi .çünkü allahın emriyle gelecekler size ve yardım etmek için bu uygulama öyle fincanda davet gibi değil bu uygulama iyi cinleri çağırmak içindir ve paylaştığım yerde zaten iyileri gelicek yazıyor

akik

Banlı Kullanıcı
neyin geleceği hiç belli olmaz benden söylemesi

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Sevgilim arkadaşım .Bakın bu yöntem kur-anın yardımıyladır iyi cinler gelmesi için eğer denerseniz sizde görüceksiniz iyilerin geldiğini :) ben zaten kafir olanlarıyla iletişimi açıklamam kimseye burda başınıza dert alırsınız diye size allahın izniyle iyilerin geleceği bir yol gösteriyorum bu yol emin yoldur bu yol güvenilir yoldur .Selametle

ryder

Kayıtlı Üye
ibrahim suresinin 33 ve 34. ayetlerinin mealleri :

33- Güneş'i ve Ay'ı hareketlerinde sürekli emrinize amade kılan, geceyi ve gündüzü de emrinize amade kılandır.
34- Size her istediğiniz şeyi verdi. Eğer Allah'ın nimetini saymaya kalkışırsanız, onu sayıp-bitirmeye güç yetiremezsiniz. Gerçek şu ki, insan pek zalimdir, pek nankördür.

bu meal'e göre gelebilcek birşey olduğunu zannetmiyorum fakat yanlış bilmiyorsam her ayet ve sure için görevlendirilmiş hüddam ve melekler var.Çoğu ayeti belli bir sayıda okuduğunuzda aynı etkiyi görebilirsiniz ettiğiniz niyetle.Benim teorim bu ne derece doğrudur bilemem..

gümüş

Kayıtlı Üye
ibrahim suresinin 33 ve 34. ayetlerinin mealleri :

33- Güneş'i ve Ay'ı hareketlerinde sürekli emrinize amade kılan, geceyi ve gündüzü de emrinize amade kılandır.
34- Size her istediğiniz şeyi verdi. Eğer Allah'ın nimetini saymaya kalkışırsanız, onu sayıp-bitirmeye güç yetiremezsiniz. Gerçek şu ki, insan pek zalimdir, pek nankördür.

bu meal'e göre gelebilcek birşey olduğunu zannetmiyorum fakat yanlış bilmiyorsam her ayet ve sure için görevlendirilmiş hüddam ve melekler var.Çoğu ayeti belli bir sayıda okuduğunuzda aynı etkiyi görebilirsiniz ettiğiniz niyetle.Benim teorim bu ne derece doğrudur bilemem..

"gerçek şu ki , insan pek nankördür" ayetine bakarsak gelmesi muhtemel olan belki pek de iyi gelmeyecektir diye düşünüyorum ;)

ryder

Kayıtlı Üye
"gerçek şu ki , insan pek nankördür" ayetine bakarsak gelmesi muhtemel olan belki pek de iyi gelmeyecektir diye düşünüyorum ;)

kuran'ın ayetleri için görevlendirilen cinler müslüman cinler.onları getirmen demek kutsal görevlerinden onları alıkoyuyorsun demek.zararsızlar fakat arkandan söveceklerine emin olabilirsin diye duymuştum :D

Karahilal

Kayıtlı Üye
s.a cagan1014 kardeşim ALLAH razı olsun senden ınş bı kaç konu soraktım yardımcı olman mumkunmu arkadasım

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Evet her ayet-in bir hüddamı vardır sayın üyemiz doğru biliyorsunuz.Evet çoğu ayeti her gün belirli bir miktar okursanız o ayetin hüddamını elde edersiniz doğru değişmisiniz.karahilal tabi yardım ederim

lunatic

Kayıtlı Üye
Hüddamlar 1 yıl çalışıp kazanılacak türden şeyler değildir.Elinizde tutamazsınız ömür boyu uğraşsanız dahi sufli olmayanları elinizde tutamazsınız.Sufliler de zaten sizi ellerinde tutar.Delirmedeni çarpılmadanı yok .ayrıca kaynak belirtilmemiş.Bir yığın insan bilinçsizce okuduğu dualar çektiği zikirler yüzünden şu an mecnun gibi dolaşıyor.bunun vebalini alabilmek bu denli kolay mı sizce?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
konuya girişte varlıklarla ilgili açıklama yanlış

rakamlar uydurma alakasız süreler. son yorumlar. tek tek düzeltemeyeceğim.

Allah aşkına siz konu paylaşmayın. Çöplüğe dönmüş forum.

konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...