Rüyamda Adam Beni Transa Soktu

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Rüyalar bölümüne direk olarak paylaştım birde farklı yorum yapabilecek arkadaşlar için bu başlığı açma gereği duydum.
Bugün direk kalkıp yazmam gerekti çok önemli bi rüya yüzümde iki tane piercing var yanağımda ve burnumda annem ben uyurken birine yaptırmış ama piercinglerimden kurtulmak istiyorum biri çıkıyor burnumdaki çıkmıyor okul yüzünden çıkarmam gerek her neyse tamamını anlatamıycam gereksiz okul arkadaşlarımla diyaloglar görüyorum sonunda eskişehirde hamamyolu var orada annemle yürüyoruz ve annem bana diyorki eski matematik öüretmeninle görüşcez (halbuki adamı tanıyamadım) tamam diyorum matematik ögretmenimin büro gibi bi yeri varmış oraya gidiyorum ve orada çakra açmak la ilgili araçlar vs resimler var herneyse masasının başına oturturup kulaklık veriyor benle bi yandan muabbet edip bi yandan şarkı açıyor şarkının arkasında teta dalgası açmış birden ben adamın sesini duyamıyorum algım kapanıyor diyorum atıyorum kulaklıgı diyor cinlerden destek alıyorsun o cümleden sonra bedenimle irtibatım kesiliyo birde gözüm kararıyo mavi ışıklar görüyorum fısıltılar duyuyorum hayır hayır hayır diye uyanıyorum tabi uyanmak istemesem sonu meçhul astral seyehate çıkarkenki uyuşma sanki adam beni transa soktu...

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Rüyalarınızı İnceledim Sanırım Rüyalarınıza Bir Varlık Müdahale Ediyor Olabilir. Çünkü Diğer Rüyalarınızdada Bu Tür Olaylar Mevcut ...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Yok mu başka yorum yapacak çok değişikdi :S