Rüyalarım çıkıyor.

serasss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim küçüklüğümden beri ilginç rüyalarım var ve genelde çıkarlar. Sizce bu Allah (c.c) bana verdiği bir hediye mi ?

akik

Banlı Kullanıcı
herkes kendinde doğaüstü güçlerin olduğuna inanmak istiyor ama öyle bir şey yok malesef

serasss

Kayıtlı Üye
Doğru herkes öyle inanmak istiyor olabilir fakat öyle şeylerde var :) inanmayabilirsin ne diyelim

alin

Kayıtlı Üye
Rüyalar önemli önemsiz gelecekten parça taşıyabilirler.Kimi kişide hiç olmayabilir(olsa da hatırlamayabilir) kimisinde bir kaç örnek kimisinde çok daha yoğun olabilir.Bu özellik midir hediye midir? belki belki de değil.Yaşamış kişilerin hayatına başka bir renk kattığı kesin.Anlamı nedir merak ediyorsanız daha çok araştırmanızı öneririm.Zira çok bilir kişiler bunu öylece anlatmaz araştırıp tatmin edici olmaya yakın yanıtları kendimiz bulacağız.Sitedede benzer konular sorular var.Yalnız değilsiniz yaşamayan kimseler inandırıcı bulur bulmaz ama yaşayan kişilerde de merak doğurması çok doğal.iyi forumlar...

akik

Banlı Kullanıcı
inanıp inanmamak değil mesele.benim yorumum sizin anladığınızdan çok farklı anlam içeriyor.

serasss

Kayıtlı Üye
Rüyalar önemli önemsiz gelecekten parça taşıyabilirler.Kimi kişide hiç olmayabilir(olsa da hatırlamayabilir) kimisinde bir kaç örnek kimisinde çok daha yoğun olabilir.Bu özellik midir hediye midir? belki belki de değil.Yaşamış kişilerin hayatına başka bir renk kattığı kesin.Anlamı nedir merak ediyorsanız daha çok araştırmanızı öneririm.Zira çok bilir kişiler bunu öylece anlatmaz araştırıp tatmin edici olmaya yakın yanıtları kendimiz bulacağız.Sitedede benzer konular sorular var.Yalnız değilsiniz yaşamayan kimseler inandırıcı bulur bulmaz ama yaşayan kişilerde de merak doğurması çok doğal.iyi forumlar...
Öneriniz ve ilginiz için teşşekür ederim. Araştırmaya başlıyorum.

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Hediye midir bilmiyorum ama yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki bu gerçekten + bir özellik.Avantaj.

serasss

Kayıtlı Üye
Yani yani katılıyorum cok dogru ama kendimle ilgili birşey görünce kafayı yiyecek gibi oluyorum :D

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
rüyalar habercidir zaten valla rüyaların bir çogu bendede cıkıyor rüya yorumumda para gelcek diyordu geldi:)

serasss

Kayıtlı Üye
Bir keresinde rüyamda gece dedeme gidiyorum ( karsı apt.) içimde bi korku var nedensiz eve dönerken karşıma hacı gibi bir adam siyah giyinmiş sakalları uzun birde çarşaflı bir kadın çıkıyor oda aynı şekilde siyah giyinmiş ve bana bakıyorlar apt. koşuyorum hemen ışıklar çalışmıyor apt kapısı biraz aralık ve loş ısıkta onları görebiliyorum ve sanki biri beni bulundugum yere civilemiş sekilde ordan uzaklasamıyorum yavas yavas bana dogru geliyorlar o sırada uyandım tabi neyse ertesi gece annemler gece misafirlikteler ve annem bana evden çıkmadan önce '' sakın markete falan gitme '' diyor nedense artık bende saat 12 civarları birşeyler almak için birkac apt yanında bir market var oraya cıkıyorum tam marketten cıkarken ne göriyim :D rüyamda ki çarşaflı kadın eli belinde durmuş bana bakıyor hemde bizim apt ön tarafında birkac saniye sersemlemeden sonra kendime geldim hemen apt koştum bi şoku atlatıyım derken rüyamdaki gibi apt ışıkları yanmıyor merdivenlerden koşmaya başlarken merdivenlerden yuvarlandım birde üstüne öyle yani tuhaf olaylar cok :D neyseki ucuz atlattım diye düşünüyorum :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar benim küçüklüğümden beri ilginç rüyalarım var ve genelde çıkarlar. Sizce bu Allah (c.c) bana verdiği bir hediye mi ?

Bu güzel bir hediyedir. Bunu yönetmeyi öğrenebilirseniz de çok iyi olacaktır. Rüyalar boyutlar arası geçişin en muhtemel, en rahat ve aynı zamanda en kararsız kapılarındandır. Rüyalarla haber almak bir tac ise, kapıları kararlı yani düzenlenmiş hale getirebilmek o tacın incisidir.