Yıldız Geçidi Gerçekten Açıldı mı?

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba, Gelenler belgeselinin 45. bölümünde kapı[geçit] ikiz kuleler, yıldız ise pentagon olarak gösterilmiş yani eski bir ritüelin gerçekleştiğini, boyutlar arası kapının zaten açıldığını anlatıyor. İlgili olan arkadaşlarımla da paylaşmak istedim. Yorumlarınızı, değerlendirmenizi ve bu konudaki tüm bilgilerinizi lütfen en ince detayına kadar paylaşmanızı bekliyorum

[YT]
[/YT]
[YT]http://youtu.be/Di97gCQsQh4
[/YT]

Luxor

Kayıtlı Üye
Hayır daha açılmadı ancak,açabilmek için gerekli zemini hızlı bir şekilde hazırlamaya çalışıyorlar..Örnek verecek olursak; Mısır,Libya ve Suriye'de olan olayların etraflıca incelenmesi yeterli olacaktır...

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Cahilliğime bağışlayın. Yıldız geçidi ney ? :)

Aisling

Kayıtlı Üye
Merhaba çok eski bir konuyu -tanrım on yılcık kadar- mezarından kaldırıyorum ama özellikle yeni bir konu açmak istemiyorum ve forumda bununla ilgili bilgiler ararken karşıma bu konu çıktı. Bu hem meraklılarının bir yerlere bağlayabileceği bir konu o yüzden amacım üzerine bir şeyler katarak yığılma yöntemiyle buradan devam ettirmek.
Konu aynı "yıldız geçidi" fakat mekan değişik. Irakta bir geçide dair bir bilgisi olan var mı? Ve abd'nin bu geçidi almak istediğine dair? Ülkeler birbirlerinden kapılar çalıyorlar mı?