Kulak hadimi Yapmak istiyorum yardım !!

serasss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar meraba. Ben dini bilgisi çok biriyim ve bayadırda bu konularla iç içeyim ve sağlam bir kaynak istiyorum lütfen yardmcı olun. İnternette fazlasıyla konuyla alakadar şeyler dolaşıyor ve hangisini inanacagımı kestiremedim. Allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum.

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Özgüveninizin Olması Lazım Hadim Elde Etmek O Kadar Kolay Bir İş Değildir Bu İşin Altından Kalkabilecek ve Yaşadıklarınızın Sonunda Delirmeyecek Kadar İradelimisiniz ?

Cevabınıza Göre Davet Paylaşıcam !

serasss

Kayıtlı Üye
Öncelikle Özgüveninizin Olması Lazım Hadim Elde Etmek O Kadar Kolay Bir İş Değildir Bu İşin Altından Kalkabilecek ve Yaşadıklarınızın Sonunda Delirmeyecek Kadar İradelimisiniz ?

Cevabınıza Göre Davet Paylaşıcam !

Kendime güven var, ne kadar kötü durumlarla karşılaşabileciğimnde farkındayım. İRadem de kuvvetlidir. YArdımcı olun lütfen.

peri_esra

Kayıtlı Üye
göremedim sitede yeniyim daha nereye yolladınız nasl bakıcm

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Ya ben rüyamda transa geçtim fısıltıları falan çok korkunç denemeyin.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Rüyamda adam transa geçirdi başlığı var doğa üstü varlıklar bölümünde oraya bi göz atın.Ayrıntılı anlattım.

serasss

Kayıtlı Üye
Korkucak olan arkadaşlar denememenizi öneririm ki zaten korkularak yapılıyorsa bu iş bir netice veya fayda vereceğini sanmıyorum.

mandalin

Banlı Kullanıcı
özeline yazılan arkadaş daveti açıktan yazabilir mi

serasss

Kayıtlı Üye
özeline yazılan arkadaş daveti açıktan yazabilir mi

Arkadaşım tabi yazabilirim ama bilmiyorum deneyenlerin neticesi ne olur bilemediğimden pek geçmiyor içimden açıkçası. Ben bugün başladım fakat verilen sayılar fazlasıyla yüksek 4 saatimi alır gibiydi rahat bende sayılara pek uymadım bilmiyorum sonuç olur haberdar ederim mutlaka.

Meruh99

Kayıtlı Üye
ben genel olarak konu hakkinda bilgileri ve tecrübleri kisa bir sekilde paylasmak istiyorum.. gerek Kulak davetinde gerek baska larinin yardimi ile yapilan seylerde gelen sey kisinin dayaniklilik derecesini biliyor ve zaafindan yararlanarak geliyor.. Burda mantik irade öne cikiyr.. korku anlarinizda ve diyelim ki tabiri caizse soguk kanlmisin karar verme derecesi ne kadar yüksektir bunlar olay icinde ve sonrasinda önemlidir..

Bir de kulak daveti bir kac sekilde verilir..
Birincisi Oruc tutmaniz gerekir hayvansal gidalardan diet yaparak..En az 3 ay orucu vardir...Digeri ise herhangi bir kisinin makami yüksek olan bir kisinin El vermesiyle'x olabilir olusabilecek ilimdir..

Hatta bazilari davet yaparken yada kendisi dua okurken de sahip olabilir bu da biraz istisnalara girer ve manevi gücün yüksek olmasi ALLAH u tealanin o kisiye bir lütfu olur...
selam ve dua ile..

serasss

Kayıtlı Üye
ben genel olarak konu hakkinda bilgileri ve tecrübleri kisa bir sekilde paylasmak istiyorum.. gerek Kulak davetinde gerek baska larinin yardimi ile yapilan seylerde gelen sey kisinin dayaniklilik derecesini biliyor ve zaafindan yararlanarak geliyor.. Burda mantik irade öne cikiyr.. korku anlarinizda ve diyelim ki tabiri caizse soguk kanlmisin karar verme derecesi ne kadar yüksektir bunlar olay icinde ve sonrasinda önemlidir..

Bir de kulak daveti bir kac sekilde verilir..
Birincisi Oruc tutmaniz gerekir hayvansal gidalardan diet yaparak..En az 3 ay orucu vardir...Digeri ise herhangi bir kisinin makami yüksek olan bir kisinin El vermesiyle'x olabilir olusabilecek ilimdir..

Hatta bazilari davet yaparken yada kendisi dua okurken de sahip olabilir bu da biraz istisnalara girer ve manevi gücün yüksek olmasi ALLAH u tealanin o kisiye bir lütfu olur...
selam ve dua ile..
Bilemiyorum arkadaşım ben başladım işte sabah ve gece 100 tane her namazdan sonrada 100 tane okuyorum namaz dualarımda Allah (c.c) yalvarıyorum gercekten kalbten inanarak isteyerek yapılan dualar kabul olurmuş. Diliyorum hayırlısı inş.