cinler Kur'an okunan yere gelirler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Henüz yeni. Arife günüydü yani 2 gün önce. Kuzenimle yatsı namazlarını kıldık fakat geç olmuştu saat gece 2 gibiydi. Sonrada Kur'an okuduk, dua ettik. Tam bitti elektrikler gitti. Yaşamadığımız bişey değildi korkmadık çıkıp sigortaları kontrol ettik. Evdeki herkes uyuyordu. Sigortalarda birşey yoktu odaya döndük telefon ışıklarıyla dışardada elektrikler yok mu diye bakarken telefonum birden kapandı. İşte korkmaya başlamıştık. Sonra telefonu açtım. Gizli numaradan boş msj yollanmıştı. Ki gizliden msj atılabilmesi mümkün müdür ? Atılan tarih ise 01 Ocak 1900 / 00.00 daha da korkmuştuk. Telefonumun tarihi yanlışlıkla değişse dicem ama telefon tarihi en fazla 2000e kadar iniyor. Odadan dışarı attık kendimizi yan taraf ise mutfak. Mutfağın demir kapısı kapandı. Annem'i uyandırdık kapıyı kapattı ve yattı. İçeri girdik dua ettik ve elektrikler duadan hemen sonra geldi. Mutfaga gitti annemin kapattığı demir kapı açılmıştı yine ki o kapının başkası tarafından açılması gerek yoksa asla açılmaz. Tekrar kapattık ve o gece uyuyamadık. Dışarı baktık birtek bizim elektrikler gelmişti. Asıl sormak istediğim cinler Kuran okunan yere gelmez diye biliyorum. Ve dedem 19 yıl önce ocak ayında öldü. Onun ruhu olabilir mi? Lütfen yardım edin !

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Siz Birazda Kendinizi Heyecan Olsun Diye Korkutmak İstemişsiniz Gibi Geldi Bana :D

Bu Arada Cinlerin Hepsi Kötü Değildir Müslüman Olanlarıda Var :D

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
ya bilmiyorumda o msjın geldiğine yemin edebilirim. Uykulu değildim, bilincimde açıktı ve ikimizinde.

enzo

Kayıtlı Üye
Okudugunuz Kuran'ı dinlemek için gelen müsluman cınler olabilir. msj olayı ise biraz karışık msj geliş tarihi falan biraz ilgincime gitti bazı şeyleri abartmamak lazım ;) Saygılar.

canmert196

Kayıtlı Üye
Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Henüz yeni. Arife günüydü yani 2 gün önce. Kuzenimle yatsı namazlarını kıldık fakat geç olmuştu saat gece 2 gibiydi. Sonrada Kur'an okuduk, dua ettik. Tam bitti elektrikler gitti. Yaşamadığımız bişey değildi korkmadık çıkıp sigortaları kontrol ettik. Evdeki herkes uyuyordu. Sigortalarda birşey yoktu odaya döndük telefon ışıklarıyla dışardada elektrikler yok mu diye bakarken telefonum birden kapandı. İşte korkmaya başlamıştık. Sonra telefonu açtım. Gizli numaradan boş msj yollanmıştı. Ki gizliden msj atılabilmesi mümkün müdür ? Atılan tarih ise 01 Ocak 1900 / 00.00 daha da korkmuştuk. Telefonumun tarihi yanlışlıkla değişse dicem ama telefon tarihi en fazla 2000e kadar iniyor. Odadan dışarı attık kendimizi yan taraf ise mutfak. Mutfağın demir kapısı kapandı. Annem'i uyandırdık kapıyı kapattı ve yattı. İçeri girdik dua ettik ve elektrikler duadan hemen sonra geldi. Mutfaga gitti annemin kapattığı demir kapı açılmıştı yine ki o kapının başkası tarafından açılması gerek yoksa asla açılmaz. Tekrar kapattık ve o gece uyuyamadık. Dışarı baktık birtek bizim elektrikler gelmişti. Asıl sormak istediğim cinler Kuran okunan yere gelmez diye biliyorum. Ve dedem 19 yıl önce ocak ayında öldü. Onun ruhu olabilir mi? Lütfen yardım edin !

sım kartın hafızası var gelen mesajlar oraya ıslenebılıyo bana 1969 dan bı mesaj geldı :) codlama farklı olugundan okunmuyodu tabı :) ama sızde boyle bsy olcagını sanmıyorum 1900 yılında sımkart mı vardı :)

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
işte asıl beni korkutup garibime giden olayda buydu.

cosmo

Kayıtlı Üye
çok hoş.:beta1:
duruyor mu mesaj peki?

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
O korkuyla sildim msjı. Durmuyor. Ve bunun neresi hoş onu anlamış değilim?

cosmo

Kayıtlı Üye
:oops:
yok korkunç tabii:D hani o an onu yaşasam hoş demezdim herhalde ama ne bileyim 1900 lü bi yıldan mesaj almak ilginç görünüyor. tabii mesaj boş olmasaymış iyiymiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...