seyr-i alem

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Sabit: Sayın Duman Lekesi, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. :)

Tanımadığım ve turkuaz halıflex döşeli bir odada, kıyafetleri kendiminkinden farklı yerde yastık ve pike ile uyuyan kendimi görüyorum. İki tane ben var yani rüyada. Eğilip nefes alışını dinliyorum. Sonra da "Uyurken bu kadar sevimli mi oluyordum?" deyip gülüyorum.
Yine hiç bilmediğim iş yeri gibi bir yerde babam arabanın anahtarını bana veriyor ve birine gidip bir şey sormamı istiyor. Kapalı bir garaja gidiyorum. Araba bizim gerçekteki arabamız, içine biniyorum. Ama rüyamda ehliyetim yokmuş bu yüzden korkup yola çıkmaktan vazgeçiyorum. Babamın sorduğu şeyin cevabını ben zaten biliyormuşum ve arabayı hiç çalıştırmadan babama gidip "Gittim sordum durum işte böyleymiş." gibi anlatıyorum. Sonra babam garaja inip arabanın koyduğu gibi durduğunu görünce yalan söylediğim için bana kızıyor.
Deniz kenarı bir yerde yanımda benden 3-4 yaş küçük 8-10 kişiye bölgeyi tanıtıyorum. Denizin bir karış derinlikte olduğu yerlerde kayaların üzerinden yürüyoruz. Onlara "Buradan normal deniz suyu gibi görülüyor ama şu dağın tepesinden bakıldığında su yemyeşil duruyor." diyorum. Bahsettiğim dağ çam ormanlarıyla kaplı, yürüyerek çıkmaya başlıyoruz. Altında yüzlerce muzun, çileğin, ananasın ve muazzam görünen meyvelerin yığılmış olduğu bir çam ağacında duruyoruz. Yanımdakiler alıp yiyor ben onlara istedikleri kadar alabileceklerini söylüyorum. Ancak kendim tok olduğumu söyleyerek meyvelerden almıyorum.

(P.S: Toplu halde mi gördüm bunları yoksa perakende mi bilmiyorum ama hepsini bir gecede gördüm. Bir yıla yakın süredir de ilk defa rüyamı hatırlıyorum.)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Hımm:) anlıyorum. Peki, sonraki astral deneyimleriniz nasıldı? Bu arada geçmiş ve geleceğe dair seyahatleriniz olmuş olabileceğini de düşünüyorum.:)
Arkadaşlara deneyimlerinizden bahsederek, onlara da yardımcı olabilirsiniz:)

Sevgiler

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Ben hiç denemedim ki yani çoğu zaman konsantre bile olamam hiçbir şeye. Bilemedim şimdi ben onu... :S

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Hımm:) anlıyorum. Peki, sonraki astral deneyimleriniz nasıldı? Bu arada geçmiş ve geleceğe dair seyahatleriniz olmuş olabileceğini de düşünüyorum.:)
Arkadaşlara deneyimlerinizden bahsederek, onlara da yardımcı olabilirsiniz:)

Sevgiler

3 vakte kadar güzel bir kısmet var, para gelecek, başarılarla dolu bir hayat... gibi bir yorum bekliyordum. Buna üzüldüm galiba. :)

Beyaz bir sokak lambasının altında yalnız başıma öldüğümü görmüştüm bir rüyamda.
Teşekkür ederim. :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili seyr-i alem, sizin rüyalarınız bir çoğundan daha iyi de, siz henüz idrakında değilsiniz.:) Siz astral konularına biraz göz atın, sonra sorularınız olursa, tekrar konuşuruz.

O rüyanızda hayır olsun, uzun ömürlü olacağınız, ilim yolunda ilerleyen, bilgili biri olacağınız işaret edilmiş.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Sabit: Sayın Duman Lekesi, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. :)

Uzun zamandır görüşmediğim ve karşılaşsak muhtemelen selamlaşmadan geçişeceğimiz eski bir tanıdığımı kalabalık bir sokakta oldukça mutlu bir şekilde koşarken gördüm. O yolda koşuyor ben de kenarda duran insanların arasında bekliyorum. Tam önüme geldiği sırada futbolcuların gol attıktan sonra yaptığı gibi üzerindeki t-shirtü çıkarıp karşıdaki insanlara doğru atıyor. Bu kadar abartılı neye sevindiğini düşünürken yüzüne biraz dikkatli bakıyorum. Çok fazla kilo aldığını ve inanılmaz şekilde çirkin olduğunu görüyorum. Kendi kendime "Bu öyle dğildi ya ne olmuş ki yüzüne? Emin olmasam kesin karıştırıyorum derdim. Böyle olduğunu eskiden hiç fark etmemiştim." diye düşünüyorum. Gerçekte öyle çirkin değil ama rüyamda gördüğüm sıfatı (Allah'ın gücüne gitmesin de) gece görsem korkarım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu arkadaşınızla yakın zamanda karşılaşabilir veya kendisinden size bir teklif alabilirsiniz. Bahsedeceği şey cazip bir kazanç gibi görünse de sonu pek sizin için hayırlı görünmüyor. Ya usulsüzlük barındırıyor veya hile, haram.

Kendisi oldukça iyi şartlar içeren bir ortama kavuşmuş ve kazanç elde etmişe benzer. Fakat birilerinin sırlarından kazanç elde ediyor olabilir. Bu da sizin etik değerlerinize ters olsa gerek.

Açık söylüyorum gelecek bir teklif sizin için tehlike ve risk barındırıyor.

Sevgiler