Her gün eski sevgilimi görüyorum

şeniz123

Kayıtlı Üye
Ben hergün rüyamda eski sevgilimi görüyorum. Rüyalar o kadar gerçek ki, elini tuttugum zaten tutuyo gibi oluyorum. Bazen mutlu rüyalar bazen kabuslarla uyanıyorum. Neden sürekli onu görüyorum ben? En alakasız rüyada bile hep o var. Hep destekliyor rüyalarımı. Yüzük taktıgımızı görmüştüm. Kırmızı bir duvakla evlendiğimizi, bileğimi kesmişti. Şuan birlikte olduğu kızı rezil bir kadın olarak görmüştüm. Beni kovalıyordu rüyamın bir kaçında sanki polis gibi. Birinde ise kaza geçirmişti organ nakli isteniyordu ben ona karaciğerimi verip ölmüştüm. Ki o kızında tutmasına rağmen vermemişti o kız ben vererek son görüntü olarak onları gördüm ve öldüm..

Açıklarmısınız bunları bana etkisinden cıkamıyorum..

merlinx

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bende bir iki hafta kadar önce rüyamda eski sevgilimi görüyordum ve bende yazmıştım buraya. Moderatörlerimizden olan duman lekesi sağolsun bana şu yorumu yapmıştı belki sizinkide aynıdır.
Uzaktan alacağınız bir haber var ancak üzülebilirsiniz. Yeni bir sevgili edineceğiniz de işaretler arasında. Yeni bir konuda girişim ve araştırma yapmanız da gündemde olacak.

Sevgiler.

içimdekises

Kayıtlı Üye
bilinçaltı olabilirmi? bende çok görüyorum duygusal olarak bağlandığım kişiyi ama bence yoğunlaşmak gibi yada astral seyahat okadar gerçekçi oluyorki!

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
bence bilinçaltı değil, korteks rüyası gibi...
sağ bileğinizi mi sol bileğinizi mi kestiniz?
ikinci konu; karaciğerinizi verip ölüyorsunuz... izlediğiniz bir filmle alakalı olabilir bu : )
rüyanızda pek sembol yok, "kırmızı duvak" dışında... kırmızı kök çakranın rengidir, ama yorum yapmak için sizi iyi tanımak gerekir çünkü rüya yorumlamak önemli bir sorumluluktur. yorumcu sonucu rüyayı görenden daha fazla etkiler...

şeniz123

Kayıtlı Üye
Aslında konuyu açarken daha detaylı yazmam gerekirdi.. Detaylı olarak anlatsam yorumlar mısınız? Ama bende şöyle bi durum var. Ayrı değilkende her gün görüyordum. Sanırım yoğun duygularımdan. Olabilir mi bu? Bileğimde sol bilediğimi kesmişti sevgilisinin kötü ve hafif bir kız olduğunu ona söyleyince.

şeniz123

Kayıtlı Üye
Ayrıca uzun zamandır film izlemiyorum. Gördüğüm bu rüyalar ard arda 4 gün tekrarladı bu arada belirtmek isterim. 1.5 ay önceydi. Üst üste. İlk önce sevgilim hastaneye kaldırılmıstı ambulansta sevgilisiyle beraber gitmiştik oraya. Bir anda rüya öyle başladı. Daha sonra da, doktor falan var geliyor konusuyor benimkinin uydugunu söylüyor bir de o kızın. Kız hiç ağlamıyor ama ben cırpınıyorum. Hissettim acısını bile. Kız onun basında ben uzagındayım.. Karar vermem gerekiyor. Kararım kendimi seçmek, ölmek oluyor. Son kare de onları görüyorum. Kız elini tutuyor sevgilim bana bakıyor. Ölüyorum.

2. gün ise :

Kız onunla yaptığı cinsel şeyleri bana anlatıyor. İğreniyorum o an. Kızı öldürmek istiyorum eski sevgilim çok sakin kız ona sırnaşıyor birşeyler oluyor kavga ediyoruz. Ve benim sol bileğimi kesiyor sevgilim.

3. gün ise :

Dağlık bir yerdeyiz babam var ailemden baska kimse yok. Gelinlik alıyorum babamla ben. Ama harika sade ama güzel bir gelinlik. Bu dağlık alanda her yerde kücük yılanlar var bu arada. Arılar var.. Herneyse gelinlik alıyorum sevdiğim kişiyle evlenicem eski sevgilimle. Mutlu olmam gerekirken ben deli gibi ağlıyorum arkadaşlar. Ama nasıl bir ağlama. Düğünden kaçmak istiyorum resmen. Başımda o sade gelinliğe hiç uymayan ihtişamlı bir kırmızı duvak var.

4. gün ise :

Bunu tam hatırlayamasam da. Eski sevgilim elime beyaz taşları olan tektaş değil ama. Kücük taslarla oval bir yüzük takıyor. Aşırı ışıltılı ama harika birşey.

Bu arada. Ben rüyamda sürekli hava karanlık gibi ama değil. Fırtına havası var. Bakın cidden sürekli oluyor bu. Gri bir deniz içindeyim. Denizde dalga yok. Balçık gibi bir denizde yüzüyorum. Bazen karada bazen yanımda o oluyor. Bazen yalnız. Bazen deniz güzel oluyor. Bazen böyle. Ama rüyamda deniz çok var.

Bunları yorumlarsanız çok sevinirim :)
Çok teşekkürler..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
rüyanızı yorumlamanın pek haddime olduğunu düşünmüyorum ama naçizane şunu söyleyebilirim; gördüklerinizin sizin psikolojiniz dışında bir anlamı yok... eski erkek arkadaşınızın etkisinde olduğunuz için bu kadar sık görüyorsunuz. her insan için ideal bir erkek ve kadın modeli vardır, bilinçli olarak farkında olmasak da karşımıza çıkan herkesi bu erkek ve kadın modeli üzerinden değerlendiririz. eril yönümüz tanıdığımız ilk erkek olan babamız, dişil yönümüzse tanıdığımız ilk kadın olan annemizin özelliklerini taşır genellikle... anima=dişil, animus=eril... eski erkek arkadaşınızın etkisinden kolay kolay kurtulamayışınızın nedeni animusunuza çok benzemesi... size benzemediğini düşündüğünüz bir kızla birlikte olduğunuz için sizin dişi yönünüze zarar veriyor ve sol bileğinizi kesiyorsunuz...

şeniz123

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim ama bileğimi kesen ben değildim rüyamda oydu. Değişik bir yorum oldu. Ama ben daha farklı düşünmüştüm.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
bileğinizi o da kesse siz de kesseniz dişi yönünüzün zarar gördüğü anlamına geliyor. çünkü tercih edilmeyen kadın durumunda kalmışsınız ve farkında olsanız da olmasanızda kendi kadınlığınızı sorguluyorsunuz...

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Ben de bir dönem her gece rüyamda eski sevgilimi görüyordum. Zaman ve mekan farklıydı ama konu hep aynıydı. Gerçek hayatta yüzüme bile bakamayacak kadar haksızlık etmiş olduğu halde rüyalarımda hep beni suçluyor ve fırçalıyordu. Rüyada bile hayrı yoktu yani. :) Neyse ki bu seriden sonra rüyalarımın hiçbirini hatırlamadım da kurtulmuş oldum.