rüyada uçmak ve beden yükselmesi

cosmo

Kayıtlı Üye
sayın alin, demek istediğinizi anladım. o yüzden tekrar belirtmek isterim. yukarıdaki sözler sizi ve diğer arkadaşları kapsamıyor.

cosmo

Kayıtlı Üye
Objektif olmam gerekirse evet arkadaş yanlış anlamış sizi çünkü yukarıda sizde ve diğerlerinde de olduğunu söylemişsiniz bu konuda haklısınız.Kızmayın ama söylediklerinize dikkat edin çünkü çok sert bir üslupla karşılık vermişsiniz bu doğru değil...(Umarım buna alınmazsınız)
hayır haklısınız fazla sert tepki verdim. ama aynı şeyi tekrar tekrar söylüyorsunuz ama anlattığınız şey, karşıdakinin anladığı kadar oluyor sadece ve bu sinir bozucu. ama gerçekten fazla sert oldu özür dilerim.

alin

Kayıtlı Üye
Rica ediyorum konunun gerilmesine katkımız olmasın kabahatli kabahatsiz de aramayalım.Bu siteden herkes dilediğini alabilir.Yeter ki her konu ikili tartışma ve kilitlemelerle sonuçlanmasın.Burda haklı haksız taraf olarak değil yürekten söylüyorum.Bu tarz konularda belkide yıllardır aradığımız soruları bulacakken işin boyutu değişiveriyor birden.Belki her forumda kişisel tatmin isteyen kişiler vardır ancak gerçekten aradığını bilen ya da araştıran kişileri görmezden gelebiliriz bu seferde.İnsanlar kendini özel hissetmek isteyebilir bu doğasında var olabilir ya da cidden özel bir durum yaşıyordur o konuyla ilgili bilemeyiz.Herkes mi denilebilir ama çoğunluğun burada toplanmasından daha doğal ne var ki bunları arayan merak duyan ya da tecrübeli insanlar burada...Ancak her tartışmada konunun özü kaçıyor.Daha net söyleyeyim uçmayla ilgili rüyalarla ilgili.Anladığım hazır lucid yapabiliyorsunuz sıkça rüyalarınızda uçabiliyorsunuz.Bilir kişi değilim ama şahsi tecrübemle söyleyebilirim bunu siz de kullanabilirsiniz.Şöyle ki herkes rüyalarında uçmuştur ama herkes düzenli uçuyor mu ayda haftada bir bir de bu tarafından bakalım.O uçma rüyalarını sıkça görebilen astral ya da lusid yapabilen birisi şayet farkında olarak ipuçları aramaya koyulursa benim tecrübe ettiğim tez şudur ki haberci rüyaya dönüşebilir.Ya da günlük yaşantıda 6. hissi etkileyebilir.Daha da yaşıyormuşcasına o tarif ettiğim hissi yakaladığınızda ne demek istediğimi daha geniş anlayabileceksiniz iyi forumlar..

cosmo

Kayıtlı Üye
demek istediğinizi anlıyorum ve yaşıyorumda ama 4. kez belirtmek zorundayımki normal bir şey sanıyordum. herneyse bir şeyler daha söyleyesim var ama konu uzadıkça uzayacak. dediğiniz gibi konunun özü kaçacak. bunu bir haklılık haksızlık mücadelesine dönüştürmeyeceğim, dediğim gibi anlattığım şey insanların anladığıyla sınırlı. konudan yararlanmak isteyenlere mani olmuyorum daha fazla. selametle...