kadına dönüşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xtina

Banlı Kullanıcı
kadınsal hormanlarınızı arttıracak veya sizi çift cinsiyetli yada kadın yapacak bi uygulama varmı gay büyülerinden sözetmiyorum benim istediğim apayrı bişey

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
voodoo bebeği yapıp kurbAnın adını verip ona kadın hormonu enjekte edebilirsin.voodoo tekniğiyle virüs hastalık v.s.. yapılan uygulamalar var.kendin için istiyorsan sadece efsanevi gökkuşağı altından geçme olayını söylerim o da işine yararmı yaramaz mı bilemem:D

cosmo

Kayıtlı Üye
vodoo da bunu hakate den istiyorsun. hatta bende bir çeşit ritüel olacaktı istersen buraya eklerim. ama normal bir kitapçıdan aldığım bir kitap. demek istediğim ne kadar doğrudur işlerliliği ne kadardır bilemem.

gümüş

Kayıtlı Üye
voodoo bebeği yapıp kurbAnın adını verip ona kadın hormonu enjekte edebilirsin.voodoo tekniğiyle virüs hastalık v.s.. yapılan uygulamalar var.kendin için istiyorsan sadece efsanevi gökkuşağı altından geçme olayını söylerim o da işine yararmı yaramaz mı bilemem:D

Gökkuşağını çocukken ben denemiştim ;) Olmuyor, ama yine de denemek isteyenlerin cesaretini kırmak istemem ;)

dreamy

Kayıtlı Üye
ilk insan veya geçmişte bir dönemde insanlar cinsiyetsizmiş. Sonradan 2 farklı cinsiyete ayrılmışız. Bu tip insanlara androjin deniyordu sanırım. Bir ara bu konu ilgimi çekmişti ama unutmuşum :)

xtina

Banlı Kullanıcı
öle saçmalık olmaz ilk insan hz.adem babamızdır

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
ilk insan veya geçmişte bir dönemde insanlar cinsiyetsizmiş. Sonradan 2 farklı cinsiyete ayrılmışız. Bu tip insanlara androjin deniyordu sanırım. Bir ara bu konu ilgimi çekmişti ama unutmuşum :)
Yunan mitolojisine göre eskiden insanlar ruh ikizleriyle aynı bedenlere sahiplermiş yani bir bedende iki kafa cinsiyet de belirsiz.Yunan mitine göre böyle.Ondan sonra zeus babaları ceza verip ruh ikizlerimizden bizi ayırıyormuş.Sonra kadın erkek ayrımı çıkmış diye geçer mitlerde.

dreamy

Kayıtlı Üye
Yunan mitolojisine göre eskiden insanlar ruh ikizleriyle aynı bedenlere sahiplermiş yani bir bedende iki kafa cinsiyet de belirsiz.Yunan mitine göre böyle.Ondan sonra zeus babaları ceza verip ruh ikizlerimizden bizi ayırıyormuş.Sonra kadın erkek ayrımı çıkmış diye geçer mitlerde.

evet böyle bir yaratılış efsanesi var ve bana gayet mantıklı ve gerçekci geliyor..

xtina

Banlı Kullanıcı
yok daha neler artık insanlar ne gibi saçmalıklara inanıyolar ya. cosmo lütfen artık şu ritüeli paylaşırmısın

cosmo

Kayıtlı Üye
cosma o ritüeli paylaşırmısın

ya çok afedersin ortaya bir şey attı kaçtı gibi olacak ama kitabı bulamıyorum bir türlü. bizimkiler bulmasın diye sağlam saklamıştım ben bulamadım şimdi :( bulursam atarım söz ama sen genede şu hekate konusuna yoğunlaş derim. dediğim gibi onunla ilgiliydi.

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
öğrenci evimde bir el yazması kitap vardı.orda buna benzer birşeylerden bahsediliyordu.imkansız birşey yoktur arkadaşlar mükemmel bir anatomiye ve zekaya sahibiz.biraz yol yöntem öğrendikmi yapamayacağımız birşey yok.sana yardım edeceğim arkadaşıma söyledim kitabımı yolluyor:) umarım başarılı olursun...bende de fazla erkeklik hormonu var.anlaşma yaptığım demon sağolsun bana böyle bir lanet bıraktı.

xtina

Banlı Kullanıcı
teşekür ederim deadfingers senin sözettiğin formül nasıl bişey yani tam olarak etkisi ney. cosmo önemli değil ama anlamadım bunun hekateyle ne alkası var

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
telkinlerle bazı fiziksel özellikleri dönüştürmek üzere bir el yazması.daha önce küçük birkaç şey yapmıştım.etkisini, gördüğüm bikaç şey oldu.ama uğraşması epey güç.doğadan güçlükle elde edilen bitkiler farklı duruş pozisyonları.full konsatre gerektiriyor.bitkilerle ve 40 günlük yağmur suyuyla yapılan bir büyüydü.net hatırlamıyorum.gelince tam olarak yazıcam.ve başka küçük bilgiler de paylaşacağım:D

xtina

Banlı Kullanıcı
teşekür ederim nezaman paylaşırsın büyüyü ayrıca sen negibi şeylerini değiştirdin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...