kadına dönüşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
iyi bir doktor bulunup gidilirse hem fiziksel, hem kimyasal hem de psikolojik bakımdan istenilen sonuca olaşabilirsiniz... daha az riskle ;)

xtina

Banlı Kullanıcı
doktor bana ilk hormon testi yaptırcak ondada erkeklik hormonu yüksek çıkcak sonra bana akıl vermeye çalışıcak ben onu istemiyorum ya yokmu isteğimin çözümü

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
evet can sıkıcı bir süreç olabilir ama, burada alacağın bir tavsiyeye ne kadar güveneceksin, nasıl sonuç verecek? "hokus pokus" ya da "abra kadabra" ile yapılabileceğine inanıyorsan...

xtina

Banlı Kullanıcı
ben büyü yapimde 1 gecede kadın olim demiyorum sadece hormon testi yapyığımda kadınlık hormanlarım yksek çıksın istiyorum

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
sırf doktor akıl vermeye çalışmasın diye mi?
çok özür dilerim işinize karışmak istemem ama şurdan size böyle bir öneride bulunsak bile sakın yapmayın... bu aynı zamanda psikolojik de bi süreç, ne istediğinize karar verip emin olduktan sonra karşınıza çıkıp muhalefet yapacak herkese de hazırlıklı olmalısınız. şu an ostrojen alıp yükseltirsiniz ama o süreç sonrası değerleriniz normale dönecek ve yapılması gereken şeyler yapılmamış olacak... vs vs...

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
bir miktar melissa (oğul otu) ayın ilk çarşamba günü dişi bir kedinin idrarına yatırılır.dolunaysız bir çarşambaya denk geldiyse eğer dolunayın ilk gününe kadar toprak bir çömlek içinde güneş görmeyen gölge toprağına gömülüp bekletilir.dolunay olacağı gün sabahtan çömlek kırılır içindeki bitkiyi güneşte bekletirsin.kuruması için.ay doğarken kaynatılmış yağmur suyuna bitkilerini atarsın içine 3 çimdik şeker ve balık taşı atılır.bunu kadın olacaksın.kadın gibi kadın olacaksın gibi sözlerle besleyebilirsin.ay kaybolana kadar geceleri bunu içeceksin.dişilik için yazıyor el yazmasında.kaynak anneanne tarafımdan birinin yazmış olduğu el yazması kitap.daha önce kirpik uzatmak.gögüs küçültmek v.s.. şeyler için kullanmıştım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
öncelikle majisyenlikteki cinsiyetsizleşme çalışması ayrı bir birşey. cinsel yöneli mi değiştirmek ayrı birşey. Bir kadının erkek gibi hissetmesini sağlamak ya da bir erkeğin kendini kadın sanmasını sağlamak başka bir şey. Bunların hepsi majisyenlik içinde yer alır.

Fiziki değişim ise bambaşka bir olay. zobileştirme çalışması içinde, fiziksel olarak etki ediliceğine dair çalışmalardan bahsediliyor. Bu voodoo ya giriyor. Yapımı hakkında kesin olmayan bilgiler mevcut.

Şifacılık çalışmaları içinde yine hormanlara etki edilebiliyor. Fakat artırma ve azatlma değilde dengeleme şeklinde oluyor.

Buraya kadar olan kısımlar sizin ihtiyacınızı karşılamıyor.

Transseksüel olduğunuzu varsayıyorum. Bu durumda Erkeklik ya da kadınlık hormonunuzun değeri önemli değil. Hormanlarla cinsel yönelim açıklanmıyor. Aralarında istikrarlı bir bağlantı kurulamadı. Cinsiyet değiştirme durumlarda farklı pek çok horman kullanılarak fizik değiştirilmektedir. Bedenin yağ dengesi ile oynanarak erkekse kadınsı hatlara kadınsa erkeksi hatlara sahip olmaları sağlanmaktadır.

Yasa gereği 2 sene yapılacak psikolojik değerlendirmeden sonra cinsiyet değiştirme olayını izin veriliyor. Tam olarak emin olunması isteniyor çünkü. Kısacası doktor bedeninizden çok psikolojinizle ilgili diğer testler ve çalışmalar opresyondan önce ya da sonra yapılıyor. Daha önce başvurmadıysanız 2 sene değerlendime yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Kısaca parasikolojik olarak isteğinize uygun basit bir yöntem yok. Kesin olmayan denenmesi gereken tehlikeli uygulamalar var. Bu yüzden isteğinizi burada aramayın. Hekimlerle görüşün.

Konu yanlış bilgilendirme olması ihtimali ve durumun tartışma yaratma ihtimali olacağından ve gerekli bilgi verilmesinden dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...